ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 01:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   peki ya siz bir müzisyen olsadınız? dunyaca ünlü...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 00:12:13      peki ya siz bir müzisyen olsadınız? dunyaca ünlü...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 sahsen ben awustralıyadaki mukemmel opera bınasında..backvocallerimin muslum gurses,ferdi tayfur,duetımıın tarkan ,elthon jhon , konserın yarısında bob marley ve ibrahım tatlısesın eslık etııgı acaıp bir kombınasyonla super bır konser wermek ısterdımpeki ya siz? nerede kimlerle duet yapmak yada konserler wermek ısterdınız???

ALPER1970drummer

ALPER1970drummer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 02:08:33sohbet oyun linki
Dünyaca ünlü değilim ama müzisyenim :) dünya literatüründeki basgitaristlerden biri olan jaco pastorious ile beraber çalışmak ve Eric Clapton un vokal yaptığı,Sağlam bir rockjazz grubuna eşlik etmek isterdim..

RQCKER

RQCKER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 16:44:00sohbet oyun linki
Alper abi walla ben bass gitar çalmaya yeni başladım,gerçi gene de iyi çalarım kendimce.en çok istediğim şey bass gitarla birlikte vokal yapmak ama bu belkide hiç olmıycak:P Ama back wokal yapabileceğim bi grubum olsa evanescence nin bring me to life şarkısındaki gibi back wokal yapmak çığlık falan atmak isterimBelki bunlar hiç olmıycak ama olsun hayeli de güzel:D

Smokeway

Smokeway resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2006 Per 09:48:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Alper abi 10 numarasın dinledim seni biliyosun + hem söyliyen hem çalan seni bilirim ::))) kayıtlar hala bendee..!!İnş isteklerin gerçekleşir. flme Kanka bana gelince Keman hayranlığı vardır ama kısmet olupta öğrenemedim:( Dabrukacı oldum çıktım

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir