ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 18:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldız ajanlar?
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 00:50:21      Yıldız ajanlar?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yıldız ajanlara odadan çıkartma yetkiside verilirse menmun oluruz.Ceza alan user odayı işğal etmekten başka bir foksiyonu yoktur hem yıldız ajanların  agırlığı bir kademe daha yükselir .Yıldız ajan demek CC nin bel kemiği demek onlara bu yetkiyi verirseniz gerçekten çok güzel vede yerinde bir yetki olacağının düşüncesindeyim.sayğılar

CcSeCret

CcSeCret resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 02:52:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Brim Bey Çok Güzel Bir Noktaya Parmak Basmışsınız.Bunun İçin Size Teşekkür ederim.Bende Sizinle Aynı Kanıdayım.Bu Yetki Yıldız Ajanların Olaylara Müdahalesi Açısından Çok Yararlı Olacaktır.İnşallah Bu Yetki Yıldızlı Ajanlara Verilir.
           Saygılar..

CcSeCret

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 03:23:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu konuyu biz seneler önce masaya yatırmıştık(aman foruma siz anlayın) ne herhangi bir girişimde bulunuldu ve olumsuz olucak ama bulunulmayacak gibide görünüyor...

Sevgili Brim ;)

Yıldızlı Ajanın kademesi artar demişsiniz... Güzel artsın ben artmasın mı dedim şimdi :P

Ancak şunuda düşünmeliyiz Chatcity Yöneticileri Yıldızlı kişiye odadan çıkarma yetkisi verirse bu sefer Rozetli Ajanın kademesi kalmayacak. :)

Bilmem anlatabildim mi. :)

İşin kısası Bu öneri düşer... Yıllar öncede düşmüştü yine düşer ( Üzülerek )

Saygılar

lovebebeto

TouchBlack

TouchBlack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 04:48:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
  Bende kendi fikrimi söylemek istiyorum. Yıldız ajanın görevi 24 saat 1440 dk  rozetli kişilerde her zamanda ccde bulunmuyolar bulunmalarıda gerekmiyoda  tabiki yanlıs anlamasınlar beni onlarda olmayınca bu yıldız alan kişişlerin sadece ceza vermeleri huzuru kacıranlara verilecek cezanın yetersiz olucagını düşünüyorum (benim görüsüm )

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 05:04:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tamer abi düşüncene katılıyorum yıldız ajanlık ile ilgili konu açmışsın ancak benimde genel olarak bir düşüncem var. Eğer bir kişi odadan çıkartılıyorsa 1 dakika içinde tekrar odaya girememeli girdiğinde daha sinirli oluyor ve tartışmalara meil veriyor. Örneğin: 14852696 dakika yerine 30 dakika odadan çıkartılsa ve 30 dakika boyunca odaya giremese daha sağlıklı olur böylece odadan çıkartılmanın bir anlamıda olmuş olur..

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 06:19:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aynı Konuyu ßen Ve ßondd Arkadaşımız 1.5 Yıl Önce Gündeme Getirmiştik Ve N_O_A ya İletmiştik Ama Yanıt Olumsuzdu.. ßence 0 Dk Odadan Çıkarma Yetkisi Yıldız Ajanlarada Verilirse Çok İyi Olur.. Umarım ßu Sefer Dikkate Alınır ßu Konu..

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 09:00:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yerinde bir öneri aslında…Hakaret ya da küfür sebebiyle ceza yiyen user bu seferde cezayı veren yıldız ajanın yada hak ettiği cezayı yerken sebep olduğunu düşündüğü userin önüne geçerek adım attığı heryerde takip ederek rahatsızlık verebiliyor...Bu durumda rahatsız edilen kişi ya odayı terk etmek,yada köşe kapmaca oynamak zorunda kalıyor :)

Yıldız ajanlar kadrolu ajan adayları oldukları için belki dikkate alınmaz bu öneri;ama gerekli görülürse zaten dikkate alınacaktır.

Başlık için teşekkürler…

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 09:20:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar arkadaşlar, yıldızlı ajanlara odadan çıkarma yetkisi mi vereceksiniz artık falakaya yatırma yetkisimi bilemem ama yeterki chatcity mizin seviyesini bu kadar aşşağılara düşüren user lara bir dur diyelim...Dün gece Gizli karakter olan bebek tipi ile Hapishane odasına girdim, adam kim olduğumu bilmeden başladı bebeğe küfür etmeye...böyle rezillik mi olur ya! Sayın yetkililer üzülerek söylüyorum ama Rozet verdiğiniz ajanlar Bostanı yaptıktan sonra yan gelip yatmasınlar, sözüm çok açık olup belli bir kimseye kasıtlı söylenmemiştir..

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 09:43:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnsanlar Küfretmek İçin Mazeret Aramıyorlar, Mazeret Yaratmak İçin Küfrediyorlar.. Bazen Bu Siteye Giriş Amacımızı Unuttuğumuzdan Dolayımıdır Nedir? Ne Yapacağını Şaşırmış Olup Oda Oda Dolaşıp Küfreden Mini Çeteler Kuruyorlar. Cafe 1 den Nadir Çıkan Biri Olarak Ben Bunlara Şahit Oluyorum.. Hiçmi Dolaşan Ajan Yok Bu Sitede Diye Düşünmeden Edemiyorumda..

Yıldız Ajanların Yetkileri Artarmı Artmazmı Alex in Dediği Gibi O Kısmı Sizi İlgilendirir..

wooy  ®

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 10:31:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CcSeCret :

Brim Bey Çok Güzel Bir Noktaya Parmak Basmışsınız.Bunun İçin Size Teşekkür ederim.Bende Sizinle Aynı Kanıdayım.Bu Yetki Yıldız Ajanların Olaylara Müdahalesi Açısından Çok Yararlı Olacaktır.İnşallah Bu Yetki Yıldızlı Ajanlara Verilir.
           Saygılar..

CcSeCret

brim bey parmak bastınız bu konu için bende teşekkür ediyim dedim ziğra siz parmak basmasaydınız kimbilir hangiki elin oğlu gelcek o bascaktı. bağri tanıdık biri bastıda kimin bastığını biliyoz. ve rahat rahat arkamızı dönebilip yatabiliyoz. gözümüz arkada deyil yağni. hani bağzen sizde şayit oluyosunuzdur mesela bi konu açılıyo herkes parmak atıyo konuya. gelen geçen konuya parmak atıyo konu daılıyo tabi. böle olmazki ama deyilmi. konuya parmak atmasını bilenler atsın gelen atıo giden atıo ..

saygılarımlan

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir