ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 11:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   BEYİN GÜCÜNÜN İNANILMAZLIĞI.. (İLGİNÇ)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2007 Cmt 12:39:10      BEYİN GÜCÜNÜN İNANILMAZLIĞI.. (İLGİNÇ)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Nick, manevra sahasında çalışan güçlü, sağlıklı bir işçidir. Arkadaşlarıyla ilişkisi iyi ve işini tam yapan güvenilir bir adamdır. Ne var ki, acayip derecede motivasyonsuz ve kötümser biridir. Herşeyin kötüsünü bekler ve başına kötü şeyler geleceğinden korkar. Bir yaz günü tren işçileri ustabaşının doğum günü sebebiyle bir saat önce serbest bırakılırlar. Tamir için gelmiş olan ve manevra alanında bulunan bir soğutucu vagonun içine giren Nick, yanlışlıkla içeriden kapıyı kapatır. Kendini soğutucu vagona kilitler. Diğer işçiler Nick in kendirinden önce çıktığını düşünürler. Nick kapıyı tekmeler, bağırır ama kimse duymaz. Duyanlar da bu tür seslerin devamlı geldiği bir ortamda oldukları için pek kulak asmazlar. Nick vagonda donarak öleceğinden korkmaya başlar. "Eğer buradan çıkamazsam, donacağım!" diye düşünür, içeride bulduğu yarısı yırtılmış bir kanon kutunun içine girer, titremeye başlar. Eline geçirdiği bir kâğıda da karısına ve ailesine son düşündüklerini yazar: "Çok soğuk, bedenim hissizleşmeye başladı. Bir uyuyabilsem! Bunlar benim son sözlerim olabilir." Ertesi gün soğutucu vagonun kapısını açan işçiler Nick in donmuş bedenini bulurlar. Üzerinde yapılan otopsi onun donarak öldüğünü göstermektedir. Fakat bu olayı olağanüstü yapan, soğutucu vagonun soğutma motorunun çalışmıyor olmasıdır. Vagonun içindeki ısı 18 derecedir ve vagonda bol hava vardır. Nick n korkusu ve kötümserliği, böyle bir sonuca yol açmıştır.

CIA

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2007 Cmt 12:49:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CIA beyin öyle bir mekanizma ki verdiğimiz her emri kusursuz uygular onu tam anlamıyla yerine getirir ki, bazen bu emirler yanlış bile olsa :)) ben bunu bir çok defa denedim, emri verdiğiniz an emrinize amade bir hizmetkar gibi hizmet veriyor ...Teşekkürler

Renk Değişir mi?
             Sen değişir misin?
             Ovunca gözlerini ben değişir miyim

lCIAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2007 Cmt 12:55:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nehir bi beyinde kaç hücre olduğunu söylemedin yahu

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2007 Per 17:40:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir kitapta okuduğum bir cümle vardı:"Beynimizi neye şartlandırırsak onu yerine getirir..."

Lise yıllarımda bir hocamda şöyle demişti:"Birşeyi hayır ben yapamam derseniz,beyiniz buna inanır ve yapamazsınız,evet yaparım derseniz,beyninizde olumlu yönde çalışır ve işiniz kolaylaşır..."

Bu yazıyı okuyunca hak verdim doğrusu...Teşekkürler paylaşım için...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2007 Per 17:48:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birkaç ay önce eklediğim bir yazı:))

Ama yeniden güncellenmesi,görmeyen arkadaşlar için iyi olmuş.Ortakım’ın da okuduğu kitapta belirtildiği üzere "Beynimizi neye şartlandırırsak,beyin onu yerine getirir..." .

Yoga yapanlar sanırım buna en iyi örneği teşkil ediyor...

Teşekkürler CIA

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2007 Cum 03:54:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Daha önce okumuştum bunu inanırım böle şeylere ben beyin gücü ßöle bişey olsa gerek

teşekkurler paylaşımın için klawyene sağlık

bawlinggirl

bawlinggirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2007 Pzt 14:58:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ÇOK DGRU YAZIYA VE TÜM YORUM YAPAN ARKLARA KATIILIORUM.EWET BEYIN GÜCÜ SARTLANMA COK ÖNMLİ BU KONUDA YENI KITAPLAR YAZILARDA VAR ŞU ÜNLÜ KITAP SECRET GBİ... AMA BN BU KONUNUN ÖNCEDEN KEŞFEDILMEDEN SÖZKONUSU EDILDĞNİ DÜŞÜNÜORUM VE BUNA BNZER Bİ ÇOK KONUDA DAHİL..

FOR EXAMPLE:D

ATALARMIZ DGRU DEMİŞ WALLA....

_AĞZINI HAYIRA AC

-BİRŞEYİ 40 KERE SÖLERESEN OLUR......HEPSİ ŞARTLANMAYLA İNANMAYLA ALAKALI

teşekkürler CIA

lCIAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2013 Cum 19:19:45sohbet oyun linki
Ben teşekkür ederim.

llCCpReNsSsll

llCCpReNsSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2014 Cmt 16:15:19sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir