ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 13:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Arıyorum
forum sohbet oyun basliklari
   Arkadaşımızın ziyareti sırasında gördüğü güzeller sahiplerini bekliyor !!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 11:50:39      Arkadaşımızın ziyareti sırasında gördüğü güzeller sahiplerini bekliyor !!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaslar

Ekte resimleri olan canlarla Pazartesi Gunu grupinar barinagina yaptigimiz ziyarette tanistim.

Hepsi benide gotur diye yalvardi arkamizdan size bir kac tane cabuk yer bulacagini dusundugum irk olanlarin resimlerini yolluyorum. 

Seter cok genc cok hareketli ve de cok guzel.

Boxer titriyordu. Kendisini isitamadigi her halinden belli oluyordu. Bir gozunde problem olabilir cok emin degilim.

Kangal cok guzel bir kopek piril piril kangal meraklilarinin kacirmayacagi kadar gosterisli.

Husky ise yanindan uzaklastigimiz zaman aglayarak iki ayaginin uzerine kalkip elcirpmaya basladi.

Terrier hayata kusmus bir vaziyette gozlerimize bakmamaya calisarak duruyordu yerinde

Hucredeki buyuk kopegin cinsini bilmiyorum ama cok cok guzel ve de akilli bir kopek altina palet koyduk ayagini kaldir dedim ve ayagini kaldirdi bekle dedim oturdu hemen ve kipirdamadi belikli cok egitimli bir kopek. Yazik barinaklara dusmus

Pointer garibim oda usuyordu ve biraz sevdik diye bizimle gelecegini dusundu oda arkamizdan agladi.

Cocker minicik bir cocker hayatimda hic bu kadar ufagini gormemistim J

Rus finosu oyuncu kipir kipir ne isi var barinakta minicik kuyrugu hic durmadi biz oradayken.

İki tane dunyalar guzeli melez yavru kopek vardi. Bence ikisi de cok guzel olacaklar buyudukleri zaman umarim barinaktan biran evvel kurtulur bir evleri olur.

3 bacakli bebek ise cok guzel bir kopek onunda belki sansi doner diye resmini koyuyorum.

Rotwailler uysal bir kopek kendisini sevdiriyor. Ama o da cok sıkılmıs gorunuyordu.

Siyah Sibirya kurdu on sag patisini hep havada tutuyor basmiyordu nedenini bilmiyorum

Siyah labrador ise cok guzel fakat cok mutsuz gorunuyordu.

Siyah terrier ise cok guzel fakat tuyleri karismis bir tirasa ve banyoya ihtiyaci var. J ardindan piril piril bir kopek olacak J

Lutfen bu mesajı cevrenize yollayin ve bildiginiz sitelere ilan verin bu cocuklar havalar daha da sogumadan yeni yuvalarina kavussunlar.

İlgilenenler Sema mandev hanimdan deteyli bilgi alabilir. 0538 421 3099

Okudugunuz icin tesekkur ederim

Sevgilerimle

basak29

basak29 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2008 Per 14:49:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cc beni ağlatıcak bir erkek oldunu sanmazdım senı tebrık edıyrumm cnm  çok güzel bir konuya değinmişsiz

raveyna

raveyna resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2009 Cmt 01:14:50sohbet oyun linki
evde bir kangalım var ama bir tane daha alabilirim... istanbulda dimi bu güzel köpekler...

enamm

enamm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2009 Cmt 02:39:19sohbet oyun linki
ben köpeklerden korkarım ama insanlar kadar deil:) onların iç dünyasına inmişsin mercandede bravo sana bu zıpırlar ancak bu kadar güzel tanımlanabilir
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir