ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 05:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Bir Hayat Çiziyorum...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 19:09:50      Bir Hayat Çiziyorum...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir Hayat Çiziyorum...

(İlginç bir sunum,paylaşmak istedim...)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 19:27:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aklınızı ve kendinizi tanıyama yavaş yavaş farkına vardığınız dönemde okul maratonu başlıyor 15-16 yıllık uzun bir yol.Arkasından askerlik derken duvara asılan diplomanın gücüyle aslanın midesinde olan, şansınız ve dayınız varsa bir iş buluyosunuz.İşe hayatına dalarak gerçek yaşamınızda bir monotonluk başlıyor ve çoğu kendinize,yakınlarınıza ayıracağınız zamanı iş,ev arası  harcayarak birde bakıyosunuz ki herşeyden kopmuşunuz.

Kısacası çalışırken eğlenmesini,eğlenirkende çalışmanın sayesinde bu imkanı bulduğumuzu da aklımızdan çıkarmayarak muhteşem bir yaşam sağlamak heralde en iyiside bizce..

Tşkler melissa

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 19:41:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yaşamın tüm renklerini aynı anda göremediğimiz,görsek te bakamadığımız, onları bir sonraki aşamada görmek için ertelerken, belki kaybettiğimizi sandığımız zaman dilimleri oluyor...Nefes aldığımız her an hayata asılmak,tadını çıkarmak için nedenlerimizin ise sonu gelmez...

Renk Değişir mi?
                       Sen değişir misin?
                       Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 19:50:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Melissamm harika paylaşımss...

Daha önce buna benzer başlık ben ve arkadaşım vermişti. Sevgili editörlerimss..( Beni gözetliyorsunuz sanırım sadece, daha önce verdiğim tüm başlıklar forumda yeniden yer aldı.Aynı benzer olaylarda benim başlıklarım siliniyor..)

Lütfen biraz daha dikkat...

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 20:12:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Ferah· :

Daha önce buna benzer başlık ben ve arkadaşım vermişti. Sevgili editörlerimss..( Beni gözetliyorsunuz sanırım sadece, daha önce verdiğim tüm başlıklar forumda yeniden yer aldı.Aynı benzer olaylarda benim başlıklarım siliniyor..)

Herkesi gözlemliyoruz Ferahcım kişiye özel muamele yok. Ama öyle paylaşımlar var ki ,yeniden görmek  yararlı oluyor  Uyarın için teşekkürler ama  dikkatimiz konusunda endişen olmasın lütfen :))

Renk Değişir mi?
                       Sen değişir misin?
                       Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 20:18:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Nehir· :
·Ferah· :

Herkesi gözlemliyoruz Ferahcım kişiye özel muamele yok. Ama öyle paylaşımlar var ki ,yeniden görmek  yararlı oluyor  Uyarın için teşekkürler ama  dikkatimiz konusunda endişen olmasın lütfen :))

Ama öyle paylaşımlar var ki yeniden yeniden gereksiz yazılıyor canmcımss Dikkattinizi eleştirmiyorum ne haddime sevgili editörümss sadece benim dikkatımı çekeni yazdım ...Epeydirde dikkatimi çekiyor bu başlıklar..

Kişiye özel olurmu canımcımss ( özelliklede ben)

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 21:34:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAYATLA RÖPORTAJ

Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda.

"Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun?" diye sordu Hayat.

"Zamanın var mı?" diye sordum.

Gülümsedi.

"Benim zamanım Sonsuzluk" dedi Hayat. "Ne sorular var yüreğinde?"

"İnsanlarla ilgili en çok neye şaşıyorsun?" diye sordum.

Hayat yanıt verdi.

"Çocukluktan sıkılıp büyümek için acele ediyorlar, sonra yine çocuk olmanın özlemini duyuyorlar. Para kazanmak için sağlıklarını kaybediyorlar, sonra sağlıklarını kazanmak için paralarını kaybediyorlar.

Gelecekle ilgili endişelenmekten şimdiyi unutuyorlar. Sonra da ne şimdiyi ne geleceği yaşayabiliyorlar. Deneyim iyi bir öğretmendir diyorlar ama deneyimin faturasını ödemek istemiyorlar.

Hayatlarını kazanmak için eğitim alıyorlar ama yaşam ustası olmayı bilmiyorlar. Bu nedenle de, hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyorlar, hiç yaşamamış gibi ölüyorlar."

Hayat elimi tuttu. Bir süre sessiz kaldık.Derin bir nefes aldım. Ona, insanların neleri öğrenmelerini istediğini sordum.

Hayat yanıtladı.

"Hiç kimseyi seni sevmeye zorlayamayacağını, yapabileceğin tek şeyin seni sevmelerine izin vermelerini isterdim.

Affetmenin affederek öğrenilebileceğini öğrenmelerini isterdim.

Başkalarıyla kendilerini kıyaslamamayı öğrenmelerini isterdim. İki insanın aynı şeye bakıp farklı şeyleri görebileceğini öğrenmelerini isterdim."

"Zengin insanın en çok şeye sahip olan değil, en az şeye ihtiyaç duyan insan olduğunu öğrenmelerini isterdim.

Bir sevecen yüreği derinden yaralamanın bir anda olduğunu; ama iyileştirmenin çok uzun sürdüğünü öğrenmelerini isterdim.

Seni seven insanların duygularınmı nasıl ifade edebileceklerini bilmedikleri için seni sevmediklerini sanmak yerine, onların sevgisini hissetmeyi öğrenmelerini isterdim."

Hayat derin bir nefes verdi. Hayatın nefesi kelimelere dönüştü.

"Söylediklerimi yüreğine kaydet" dedi. Söylediği cümleyi yüreğime kaydettim.

"Başkalarını affetmek yeterli değil, kendini de affetmeyi öğren".

Yüreğim kuş gibi hafiflemişti.

"Son bir soru daha, Hayat" dedim. "Benden ne istiyorsun?"

Bütün odayı beyaz bir ışık kapladı... ve Hayat yanıtladı.

"Senin kendin olmanı istiyorum, yoksa başkası olurdun. Sana bugün ihtiyacım olduğunu bil, yoksa bugün benimle olmazdın. Kendi eşsizliğini ve biricikliğini bil; çünkü ben kendimi tekrar etmeyecek kadar yaratıcı ve zenginim. ve gerçekten TEK değerli olanım. Değerimi bil."

Hayat ın içimde dışımda her yerde aktığını hissettim. Kendimizi sevdiğimiz kadar Hayat ı sevebilirdik ancak., Ne daha az ne daha fazla….

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir