ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 17:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   DUYDUĞUNUZ GÜZEL YADA ÇİRKİN KOKULAR SİZEDE BİRŞEY HATIRLATIRMI?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XDeRiNMaViX

XDeRiNMaViX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2007 Pzt 13:48:08      DUYDUĞUNUZ GÜZEL YADA ÇİRKİN KOKULAR SİZEDE BİRŞEY HATIRLATIRMI?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bazen bir koku duyarız, bize birini yada birşeyleri anımsatır.Belki dünyanın en güzel kokusudur. annemiz gelir aklımıza.Bahar gelir, çiçekler açar.O kokuda belki sevdiğimizin, yarenimizin saçlarının kokusudur...

Çirkin kokularda bize bişeyler hatırlatır. Ama onları söylemek hoş değil...

Mesela ben geçen yaz bir parfüm kullandım. Makyaj masamı düzenlerken şişesi elime geçti ve kapağı açıp kokladım... Elbette aklıma güzel anlar, deniz ve kumsal geldi. Üç beş saniyede olsa aldı götürdü beni...

PEKİ YA SİZ?

KANDEMIR29

KANDEMIR29 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2007 Pzt 14:18:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Önce derin sana bu başlıktan dolayı çok teşekkür ederim kardeşim..

Koku deyince aklımıza ilk gelen,  o cennet meleği annelerdir.Gerçek konumuzsa iyi ve kötü kokulardır,öncelikle kötülerden başlayalım.

Bilirsiniz yazları bil hassa insanlar ister sitemez terlem olur,kimseyi rahatsız etme hakkımız yoktur.Neden olsun çözümü varken,güzel olanda karşıklı diyoğlar değilmi bu kokular diyaloğu dahi etkiler rahatsız eder.Bunun uçun kolonya veya parfüm türü kokular kullana biliriz, oda olmazsa koku türleri çoktur.

İnanın birgüzel koku insanı alırgötürür semalara ruhunu temizler görgü kurallarınadaaykırıdır kötü koku,olmaz değil ama güzellikler varken ona çözüm gerektiren süni ve doğal koku çoktur ..

Bu konuyu gerçekten çok dikkat edelim, herkesi çok seviyorum..nice güzelyaşamlar görmeniz dileğiyle sağlık ve mutlu zamanlar dilerim.

XDeRiNMaViX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2007 Pzt 22:28:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Haklısın keruşummmmm... hekleki toplu taşıma araçlarında ter kokusu duymak öğğğğğğğ  farkettiğim an gideceğim yere gelmesemde hemmen geldiğimiz durakta iniyorum!

ter kokmamaya gayret edin nolur çağ deişti her imkan var

IIIIanesteZi

IIIIanesteZi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2007 Pzt 23:08:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bi şampuan kokusu war unutmak istedğim birini hatrlatıo bana

bide parfüm kokusu war yanlış hatrlamıosam 1881 di sanrm ismi oda gümüşhaneyi konakta geçn kısa dönemi hatrlatıo

ayrıca şekerli kar kokusyla yağmurdan sonraki kokuya hayranım

XDeRiNMaViX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 10:16:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 anestezi şekerli kar nasıl oluyo kıs? merak ettim şimdi bende kar yağınca bene bakim nasılmış

Harvest

Harvest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 11:08:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

she cool parfüm kullanıom çıktığı günden buzamana kadar evet güzel ve hoş geliyor kokusu bana ve her kullandığımda başka biryerlere gidiomm

bir tane daha temmuzun 18 de 2006da kullandığım bir parfüm var kutusunu hala saklıyorum ve ....... şşşşş birileri sana bu sözler :)

nefret ettiğim kokuları hiç sormayın

paylaşımın için tşk

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 11:22:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lağım kokusu+ter kokusu+ayak kokusu+ağız kokusu+bozulmuş yumurta kokusu+iç yağ kokusu ;hatırlattığı şeyler tabi ki güzel şeyler değil.pis ortamları ve de pis insanları anımsatıyor sadece

limon kolanyası kokusu+çam kokusu+lavanta kokusu+vanilya kokusu+kakao kokusu,her türlü fresh koku+lacoste parfüm kokusu+yağmurdan sonraki toprak kokusu+anne kokusu ve tabi ki de bebek kokusu;hatırlattığı şeyler ise hayata dair güzel olan bir çok şey.tad,temizlik,ferahlık,özlem,aşk,anne ve evlat

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 11:47:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Imperfect ve Extory parfümlerinin kokusu bana eski acı hatıraları hatırlatıyor. O zamanlar çok sıklıkla kullanırdım bunları, şimdi ne zaman kokusunu duysam veya şişesini elime alsam, acı bir burukluk sarar içimi.

XDeRiNMaViX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 12:50:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   ooomygirlll kıs ilk sölediklerin gerçektende irenç tam yemek yerken bakmak ii olmadı  ama bunlarda bi gerçek
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir