ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 17:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   BİR YILIN ARDINDAN...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2007 Pzr 07:14:26      BİR YILIN ARDINDAN...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Chat Cityliler binası temel atma töreninden bir görüntüyle başlayalım. Yılını bende hatırlamıyorum bir gündü, tam Chat City forumun ortasına aldığımız cc03 ile ilk temelleri atmıştık. Maksat dosluktu, şirinlikti öylede olduuu...

Sonra genel koordinatör aramaya çıktık... Sokakta dilencilik adıyla halkı aciz, taciz eden o tatlı kişilik çıkmadı mı karşınıza... Aşağıdaki adam tanıdınız mı? N_O_A

Chat Cit forum sevenlerin editörü  Nefertiti, bu resmi "editörlüğe adaylığımı koyuyorum varmı başka aday" dediği anlardı... Hey gidi günler...

Eskiler bilir... Hani İnfumum bir gün "rüyamda aksakallı bir dede gördüm, benide ajan yapın" dediğinde, bizde sokakta incil satan Pianist i alıp gelmiştik... Bu hocadır, hem de hacı deyip bu güne kadar kandırmıştık herkesi... San Peter Kilisesinin Pianist nickli papazı ,aynı zamanda müzisyeni Chat City de gold ajan olmuştu... 

Chat City nin küçük afacanı, halkın sevgilisi tabiki de IOKANI... Çok küçük yaşta Chat City nin kapısında bulmuştuk onu... Şimdi büyüdü, kocaman ajan oldu... Hey gidi günler, yine gözlerim yaşardı...

Chat City ve deliliklerin birleştiği nokta... Mystoriouss bir sirkciydi... Ateşle dans ederdi... Sonra oda tövbe etti ve şimdi gold ajan olarak aramızda... Sirk yıllarından kalan bir resmi...

Ve ve Chat City nin olmassa olmazı... Wernell, insan kaynakları müdürümüz... İnsanım, kaynağım, tüm dertleri çözerim dedi, bu yola baş koydu... Bir atı insan yapayım deyip uğraşırken çekilen bir resim, Chat City liler kolejinden...

LeCoultre ajanların arasına gireyim  diye yapmadığı kalmadı.. Ağzıyla kuş tutdu yine olmadı... Ama en sonunda aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi atlayınca hoppadanak aramıza düştü...

O küçük yaşlardan beri takmıştı zaten ajanlık, KGB falan... Elinde erkek gibi tabaca tutar, gelene renkli boyalar püskürtür, sonra da annesinden bir araba dayak yerdi... Aile geleneklerine göre bir kahramanlık yapıncaya kadar ZuzuZezeZizi adını taşıyacakmış...

Aylarca, haftalarca Chat City de ajan hatta şef olmaya çalıştı... TRT 4 teki dersleri hiç kaçırmadı ve sonunda şef oldu... İnfumum un bütün hayatı matematik... Kendisi çok cimri olduğu için, gram ve kilo konularında ihtisas sahibi... O günlerden bir resim...

Jisell burda bize işkencenin tarihini anlatıyor... Biz de sıkılmış, bön bön dinliyoruz... Ben mi nerdeyim? Bu resimde gözükmüyorum, çünkü çok minyonum... En soldaki XBaHaRX... En sağdaki sevgi pıtırcığımız Nehir... 

Ve acısıyla tatlısıyla bir yıl böyle geçti gitti... Acılar vardı, sevinçler çoktu... Bir ışık altında toplanmıştı bir avuç insan... Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için...

cubaseahmetsx

cubaseahmetsx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2007 Pzr 12:00:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

irenç olmuşşşşşşşşşşşşş...ne gülüncek tarafı var ne ağlanılıcak tarafı var....okurken wede resimlre bakarken açıkcası  hiç memnun olmadım...sadece zaman harcadığı wede emek sarf eddiği için  saygı duyuyorum....

yalandan yere gülmenin wede ağlamanın bi anlamı yok...gerçekci olalım arkadaşlar

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2007 Pzr 19:19:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bir yılın ardından sadece bu kişiler mi kaldı geride

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2007 Pzr 21:40:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte bunlar da editörümüz HurremSultaan ın o zamanlara ait resimleri...Tozlu raflardan çıkardım bu resimleri, sanırım kendisinde bile yok, olsa eklerdi..O zamanlar Hurrem harem güzeli idi,ona mevsimine uygun entariler giydirilirdi,bir de kıymetli taşlarla süslü kemeri vardı...Chatcity nin temel atma töreninde en ön saflarda yer alıyordu hatta küreği ben tutacağım diye feryat figan ettiğine şahit olmuştuk Şahika ile saçsaça başbaşa bir resimleri de olacaktı ama bulamadım sanırım Şahika imha etmiş Bu arada benim resmi değiştirsek Hurroş frikik vermişim

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2007 Pzt 00:44:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Olmaz, resim değişilemez... O sanat ağırlıklı bir poz, sanat için frikik mübah...  Ayrıca bu alttaki çayır ağası kılıklı, ne olduğu belirsiz ben değilim... Benden çok Yaşar Kemal in "Çakırcalı Efe" roman karakterine benziyor... Halkı ve jüri üyelerini yanıltma! "Buzda Dans" yarışmasını izledim de...

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2007 Pzt 03:29:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O Çakırcalı resim senin resmin bikere Hem madem frikikli resmim duruyor bende    Şahika yla resmini koyarım

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2008 Sal 06:35:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSultaan                                                                         Erkekten bozma Hinba kılıklı, keltoş Nefertiti

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2008 Sal 07:22:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yeni yılın kutlu olsun canımm..

Güzel bir paylaşımdı

Ellerine emeğine sağlık....

Teşekkürlerr...

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2008 Sal 07:35:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :

HurremSultaan                                                                         Erkekten bozma Hinba kılıklı, keltoş Nefertiti

Hadi ordan kısso bikere HurremSultan değil,ayrıca o Nefertiti de ben değilim

İşte gerçek HurremSultan şu alttaki balık gözlü

Hemen yanındaki de gerçek Nefertiti hem zenci de değil

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2008 Pzr 03:19:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

süper yaaa

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir