ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Nisan 2024, Salı 23:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Sosyal bir Deney :) olarak VIPBan Uygulaması
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

QrDan

QrDan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2011 Çar 09:22:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bana bir tane küfür eden vipplus üyesi bulup bunu buraya log`la o zaman sana hak vereyim.

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2011 Çar 13:23:40sohbet oyun linki

Koskoca adamız niçin yalan söylicemki Küfür edildi diyorsam edilmiştir.Sorun küfür edilip edilmemesi değil, sorun niçin vipplus üyelerinin filitreden mahrum bırakıldığıdır.Bana bir neden gösterilsinki ben hak vereyim.

QrDan

QrDan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2011 Çar 14:01:01sohbet oyun linki

Alakasızca filitreye takıldığın olmadı mı senin hiç?        muhakkak herkesin basına gelmiştir. ne dedimde ban aldım felan diyen.. işte böyle durumlara kalmamak için bence..

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2011 Çar 19:35:11sohbet oyun linki

Arkadaşım Sorunun muhattabı sen değilsin.1........

2. Si bir chat sitesinde insanların yazışmaktan başka kendini ifade etme gibi bir lüxü yok sen bu lüxü başkasına kısıtlayıp başkasına genişletemessin. Saçma sapan şeyler yazıp durma. Sen değil bu sistemi çıkartan kişi yazsın bana oda cc03 tür başkası yazmasın lütfen.

Baskangenc

Baskangenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2012 Çar 11:36:53sohbet oyun linki
vipban uygulamasını yapmak istediğimizde diğer vip arkadaşların isteksizliği uğraşamam demesi yada hiç cevap vermemesi gibi durumlar yaşanıyor,

eğer genelden ban verelim dersenizde yada bunu belli ederseniz aynı bütünlüğü yakalayamadığınız gibi bir de küfürbazın hedefi durumuna düşüyorsunuz vipplus uygulaması bu konuda çok iyi ve yerinde bi destek ama yönetimde takdir etmeli ki her zaman plus üyede yok plus üyelerinde içinde bulunduğu argo konuşmalarda var ve bu aralar chatcity online ajan sıkıntısını çok net bir şekilde yaşarken yazdığım bu durumlar sitenin de, sohbetin de kalitesini oldukça düşürmekte...

CCTUB3

CCTUB3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2012 Çar 12:27:16sohbet oyun linki
·Baskangenc· arkadaşımız sitemini dile getirmiş aslında haklı kimse adam bana küfredecek diye ugraşmıyor adam baksa odada kimlerin vereceğini tahmin edebilecek ve onlara da gereken küfürü iletecek.. 

Vipban yoksa VİPKüfür özelliği var. VipPlus ı alıyorsun hocam. adam filtreye takılmamak için kıvırarak yazarken sen istediğin gibi özgürce yazabilir ve karşılığını verebilirsin..  Adam benim 7 sülalemi klavyesine almış yazarken ben ajan beklersem  kendimi kaybederim.. O nedenle sitemizde her sorunun çözümü basit ve sıradan lütfen değerlendirelim  Ha adam 100 yıl yerken sen onun binde 1 i ceza ile sıyrılıyorsun oda Vipplus özelliklerinden 
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir