ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 21:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Tıklamassan Küserim Mailimi Keserim!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2008 Per 02:31:35      Tıklamassan Küserim Mailimi Keserim!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim!

Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığını ögrendiğim kolayı içemez oldum.

Aids virüsü taşıyan iğneler batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

İçkime ilaç koyup beni uyuturlar, organlarımı çalarlar ve buz dolu bir kuvetin içinde uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

Tuz Gölü ne Konya nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da kaybettim.

Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin biraz daha bozulduğunu farkettim.

Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen;
- lütfen okuyunuz, çok önemli, aman virüse dikkat, bilmem kim para dağıtıyor,
- en az beş kişiye yolla,
- inanmadım ama doğruymuş, kişiliğini test et , tıkla
para yolla, tıkla yardım et, bilmem kim seni gözetliyor, - bilmem kime mail at, haddini bildir, oy at , onu yeme bunu ye.. şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev i şahsına munhasır bu mailler sayesinde hep beraber kafayı çizmeye ne kadar yakın olduğumuzu da musahade etmiş oldum.

Şimdi eğer bu yazıyı 60 saniye içinde maille 1200 kişiye göndermezsen bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana yapacak ve hayatı sana dar edecektir.

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2008 Per 03:18:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
:D Nefoş gece gece ne guldurdun benı kız helal sana :))

cOrganikCiikolataMc

cOrganikCiikolataMc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2008 Per 19:40:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GÜZEEL bu maili bağa göndernlere göndeesemm bidaa mail felana geemess terbikler nefer güzel olmuş  fevkaladenin fevkinde yeeavvrrumm

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir