ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 12:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   POZİTİF DÜŞÜNÜN...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 07:09:54      POZİTİF DÜŞÜNÜN...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Memleketimizde iyimserler kötümserlere kızınca “Hiç mi pozitif bir şey yok bu memlekette birader” diye çıkışırlar. İşte size pozitif bir bahçıvan...
Seyahatten dönen ev sahibi telefon açmış, konuşuyorlar:
- Nasıl, her şey yolunda mı?
- Yolunda... Küreğin sapı kırıldı, şu anda onu tamir ediyordum.
- Neden kırıldı?
- Köpeğinize mezar kazarken zorlamışım, ondan kırıldı.
- Nee! Köpeğim mi öldü?
- Maalesef havuza düştü?
- Benim köpeğim çok iyi yüzerdi; havuzda nasıl ölür?
- Havuzun suyu boşalmıştı, atlayınca betona çakıldı.
- Havuzu yeni doldurtmuştuk, neden boşalttınız?
- İtfaiyeciler evdeki yangını söndürürken ilave suya ihtiyaç duydular.
- Neee evde yangın mı çıktı?
- Evet efendim. Annenizin vefatı dolayısıyla taziyeye gelenlerden biri yanık sigara bırakmış.
- Annem mi öldü? Yahu kadın daha iki hafta önce sapasağlamdı?
- Haklısınız da... Yatak odanızda karınızla en yakın arkadaşınızı aynı yatakta görünce kalbine inmiş.
- Yahu hiç pozitif bir haber yok mu adam sende?
- Var efendim... Geçen gün siz AIDS testi yaptırmıştınız ya... Sonucu geldi, pozitif...

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 11:50:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 15:57:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Çok iyiydiTeşekkürler falan

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 21:55:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KakKa· :

HürremSultaan, hep alıntı yapıyorsun..

Böyle Editör lük mü olur ya..

Bana göre olmaz, kalitesiz bir forum yeri. (Bana göre.)

Sana göre iyiyse, sana kolay gelsin.

·oOoByBrutoOo· :
Hürrem şu forum açıldığından beri hep boş muhabbet işe yaramayan şeyler paylaşıyorsun. Üstüne üstlük bide mod oluyorsun. Mod dediğin yararlı şeyler paylaşır.

HürremSuItaan bu platform`da nasıl editör olmuş anlamıyorum.

Başka platform`larda, daha yeni yeni yetişen editör`ler HürremSuItaan`dan daha kaliteli başlıklar sunuyorlar.

Böyle kaliteli bir sitede (Cc) bu kadar basit başlıkların olması... LoL (Laugh Out Loud).

BEĞENMEYEN YAZMAZ BAKMAZ KİMSE SİZİ ZORLA FORUMA YAZI YAZIN DİYE ZORLAMIYOR.BOŞ KONUŞUP ODALARDA BOZDUGUNUZ HUZURU BURDADA BOZMAYIN

NoturdaminKamburu

NoturdaminKamburu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2008 Cmt 01:21:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·KakKa·;
Toplam 30 mesajı vardı! Ben bu yazıya başlarken. Nick belli ki çok yeni.. İlk saldırı forum editörlerinden HurremSultaan a.. Yazışmalarında titizlik gösteriyor olması, tamamen kimlik saklama çabasından olduğunu düşündürüyor.. Aşağıdaki yazı ·KakKa· nın, CC ajanları kısmında "infumum" başlığına yazdığı bir yazıdır.. "Tanımadıgı User`lere göstermediği ilgiyle tanıdım ben bu sevgili kardeşimizi. İşim var der, gider genel`e yazı yazar.. Cc`de en geç cevap alabileceğiniz bir şahsiyettir." burada da anlaşılacağı üzere bilinçsiz hataları göze çarpmaktadır.. Bu hatalar kendisinin olmayan bir stille yazılar yazmasından kaynaklanıyor. "Genel" sözcüğü özel isim değildir, tırnak (`) işareti ile ayrılmaz! Daha bunun gibi bir çok bariz hatalar.. Forum içindeki etkinliği sadece eleştiri mahiyetinde olup genelde karalamalardan ibarettir. Forum için ayrıca bir paylaşımının bu nickinde hiç olmadığını görüyoruz. Eski kullanıcı kimliği ile yazmama nedeni veya nedenleri bir çok sebepler halinde sıralanabilir.. Yazı stiline her ne kadar özen gösterse de, zeki insanların kısa sürede anlayacağı kadar ip uçları bırakmaktadır.. Örneğin; forum yazılımının tanımadığı normal tırnak (ayırma) işaretini, özel bir metodla yapmayı bilen bir kaç ender kişiden bir tanesi..Şimdilik hakkında bildiklerimizden birkaç örnek sıraladık.. Kısa zamanda yeni yeni bilgilerle devam edeceğiz.

Dip Not: Aynı toyluk, forumda KakKa da da görülmüştür!

SekerKizHamdi

SekerKizHamdi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2008 Cmt 11:04:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

küfürbazlar ne zamandan beri yararlı yararsız paylasımdan anlar olmus

aklınızın ermediqi seyler hakkında yorum yapmaiin

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2008 Cmt 17:24:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSultaan faydalı, sizin deyiminizle "işe yarar" başlıklar açarken nerelerdesiniz? Alıntı yapmadığı, kendi hazırladığı sunumları hiç mi görmediniz? İnsaf...

Bu arada sevgili ·KakKa· yazı tipini değiştirsen fena olmaz hani.

kopyakalp

kopyakalp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2008 Cmt 18:15:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

carettacarettatos

carettacarettatos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2008 Pzr 01:18:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

HurremSultaan faydalı, sizin deyiminizle "işe yarar" başlıklar açarken nerelerdesiniz? Alıntı yapmadığı, kendi hazırladığı sunumları hiç mi görmediniz? İnsaf...

Bu arada sevgili ·KakKa· yazı tipini değiştirsen fena olmaz hani.

haklısın

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2008 Pzr 03:15:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Foruma konu eklerken kimseye sormuyorum... Tamamen kendi zevkime hitap eden ve beğenileceğini düşündüğüm konuları ekliyorum... Ama kıyaslama yapılır ise, kendi emeğimin ürünü olan konular ağarlıktadır...

Sana gelince Burak; amacın konuyu irdelemek değil... Her zamanki yıkıcılığınla, saldırı mekanizman iyi çalışıyor... Dünyada hiç bir forum sitesinde, sadece kendi emeklerinin sunumlarını yapan insanların olduğunu sanmıyorum... Ayrıca konuyu X bir üye açmış olsa, açıp okumayacağından eminim... Bence forumda veya sohbet genelinde insanları yargılama, açık arama, kışkırtma gibi olayları aşman gerek, çocukça oluyor... Çünkü; senin yokluğunda CC bunları aştı... Lafın kısası şudur; burada yazacağın hiç bir şey beni etkilemez... Çünkü kendinden emin biri etkilenmez...
Sevgiler.
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir