ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 03:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   -_Günümüz Manolyaları_-
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2008 Cum 01:48:23      -_Günümüz Manolyaları_-sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Günümüzde ne çok manolya varmış ya , bende şaşırdım bunları görünce eminim sizde şaşıracaksınız...

-Manolya Çiçeği;

Limon çiçeği kokusunda iri beyaz çiçekli bir süs ağacıdır. İri parlak yeşil yaprakları vardır. Kuzey Amerika’ nın güneydoğu bölgeleriyle Güney Asya’ da tabi olarak yetişir. Çok makbul bir süs ağacı olduğundan parklarda bahçelerde yetiştirilir. Bir çok çeşitleri vardır. Kışın yapraklarını dökmeyen Amerika’ da yetişen bir manolya cinsinin yüksekliği 30 m ye erişir. Bizdeki manolyaların boyu ortalama 5 m kadardır.

-Manolya Filmi;

İsmi gibi zarif film...

Boogie Nights ın yönetmeni Paul Thomas Anderson ın uzun aradan sonra ilk filmi Manolya. Bildiğiniz üzere Tom Cruise filmdeki rolüyle Golden Globe En İyi Yardımcı Oyuncu ödülü alındı.

-Manolya İplikleri

Kullanım Alanları
  • İnce bay, bayan, çocuk dış giyiminde
  • Gömleklerde
  • İç giyim ve geceliklerde
  • Örme kumaşlarda
  • Nakışta alt ipliği olarak
  • T-shirtlerde ve bluzlarda

-Manolya-Türk Sanat Müziği

Manolya / Türk Sanat Müziği - Enstrümental (3 CDs), Various 

-Manolya Meydanı

CD 1: Altin Sarkilar 3

CD 2: Altin Sarkilar 4

CD 3: Altin Sarkilar 5

-Manolya Otel

Tesiste 61 oda bulunmaktadır.Özel ilgi turizmi amacıyla seyhat eden yolcuların büyük bir keyif alacagı otelimiz; Doğal güzelliklerin yanında şehir gürültüsünden uzak bir imkan yaratmaktadır. Müşteri memnuniyetini en önde tutan işletme KKTC deki ilk ve tek HACCP belgesine sahip olup bunun yanında enerji tasarrfu yapan ve bu konuda belgelendirilen otellerden birisi olma özelligini taşımaktadır. Odalarımız  dağ ve deniz manzaralıdır

-Manolya Evleri

Balıkesir/Altınoluk da bulunan Manolya Evleri Vilları nın satışları hızla devam ediyor

-Manolya Pastanesi

Manolya Pastaneleri 40 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikiminin üzerine 1980 yılında kurulmuş olup alanında özel bir yere sahiptir. Manolya, harikulade lezzetleri, teknolojinin ve ustalığın en ileri düzeyde uygulandığı modern tesislerinde, son derece titizlikle üretilmektedir. Bugün başta pasta ve profiterol olmak üzere, adı ve lezzeti Manolya ile özdeşleşmiş bir çok ürünü senelerdir kullananlar Manolya nın ayrıcalığını teyit etmektedirler

Dipnot:İbranice de her kelimenin bir sayısal karşılığı var.Anne nin karşılığı olan sayı 41 dir.Bunu neden yazdım bende bilmiyorum:)

.......................................................................................................................

pardon ama siz ne sanmıştınız ? :)

Söz ehline itâât et,benim sözüm cevher.Kalemim olgunluk tahsilinde,yalanına var reddim!...

İki tanık var,biri dilim biri kalemim,olanı biteni sindirdim yeter bana kendi derdim!...

lâ la lâ...

...ölmekte olan bu dünyada bir ölümlü yaşar mahlası "kâf kéf"...

buyrun size serbest başlık:)

nAoNnGaEmLe®

GuVeNbEk

GuVeNbEk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2008 Cum 09:12:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LEM AYU İŞİN GÜCÜNNN FATİH ÜREKLİK HEEEEE:d

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2008 Cum 09:26:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe :

pardon ama siz ne sanmıştınız ? :)

ben

zeki müren in o güzelim MANOLYAM adlı şarkısından beni tiksindirmeyi başarmış olan insandan bahsediyorsun sanmıştım açıkcası

uzun yıllar bekledim hakikat oldu rüyam

koklamaya kıyamam benim güzel manolyam

nazlı çiçeğimsin sen sevdana dayanamam

koklamaya kıyamam benim güzel manolyam

hey gidi MANOLYA hey...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2008 Cum 12:12:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·atekins· :
********* Missisipi de çiçeklerin bolluğu "Manolya Devleti" takma adına yansıdı.*********

Devlet mi? Allah göstermesin Şükür halimize

Harika bir başlık olmuş Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürler

adorabIe

adorabIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2009 Pzr 03:23:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Günümüzde ne çok manolya varmış ya , bende şaşırdım bunları görünce eminim sizde şaşıracaksınız.

Şaşırmaya ne hacet bir manolyada chatcıty de var.. Bence en önemlisi de o

adorable

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2011 Çar 02:36:31sohbet oyun linki

Filmide varmış ; https://www.imdb.com/title/tt0175880/

hemde 8,0 almış o.O izliyeceklerim arasında :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir