ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Nisan 2024, Salı 17:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   FENERBAHÇE- 2 CHELSEA-1
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 00:34:01      FENERBAHÇE- 2 CHELSEA-1sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar niye başlık açmıyorsunuz ya basit bir olaymış gibimi görüyorsunuz ? :)

-8 maçta sadece 2 gol yemiş bir takım

-Şampiyonlar liginde 21 maçtır yenilmeyen bir takım

-oyuncuların kalitesi ortada

işte bu takımı yendik ya , sözün bittiği an !!!

fazla yorum yapmıyacagım
sadece fener galip ben mutluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

: D: D: D:A:D:AD:A:DA:D:AD:A:DSA:DAS:d
asiflşasfilknsafsdasklgdnğksdlgnklğsdgsda  anladınız siz artık  

bu arada havaalanında çelisyi karşılayan gslilere ve çelsi için tezaruat yapan bjklilere selam olsnnnnn :) hadi havaalanına uğurlamaya davet ediyorum sizi...

ama feneri destekleyen herkesten Allah razı olsun...

pLutOnn

pLutOnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 00:36:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
en büyük rakiibim olsanda teşekkürler fenerbahçe   bu heyecaanı yaşattığın için  

uzun lafın kısası  helallll olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  fb

manavREMZi

manavREMZi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 00:53:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nesi büyük bu olayın....

Başlık açmaya ne gerek var ......

ARTIK DAR GELİYOR AVRUPA FENERE ALIŞKANLIK İŞTE NOLCAK....

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 01:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hayatına BJK liyim ama FB bu akşam tebrik ederim Hayatına Bu akşam FB uleynnn

Fenerin bu durumda Chelsea yenmesi bence tesadüf değil dolu dolu geliyordu Fener İşte Türkün gücü.

Hayatına Bu Akşamlık FENER

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 01:15:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
400 milyon dolarlık takımı ile bir Avrupa devi olan ve kadrosunda sayısız yıldız barındıran Chelsea´ye Fenerbahçe bu akşam gol attırmadı. (Chelsea golü Deivid´in kendi kalesine atmasıyla buldu) Üstelik 8 maçta 2 gol yemiş bu takımın kalesine bir gecede 2 gol sığdırmayı başardı.

Artık Fenerbahçe Londra´da istediği sonucu alamayıp elense bile sorun değil. Bu yıl Fenerbahçe büyük başarılara imza attı; Avrupalı kimliğini kazandı. Gururla tebrik etmekten başka yapacağımız bir şey yok.

Darısı diğer Türk takımlarının başına...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 01:21:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yine güzel bir Kadıköy akşamından sevgiler..... Yeni dönebildim, trafikte çok kaldım, çok yorgunum ama umurumda değil. Çok zor maçtı giderken biliyorduk, çok da zor oldu. Ama yokmu o gol sesi ömre bedel Saraçoğlun da. Heleki Chelsea gibi bir takıma geriye düşüp, üstünlük sağlayacaksınız anlatılacak bir güzellik değil.

Boru değil Chelsea..... Üzüntü 3 golü Fenerbahçeliler in atıp, avantajın onlarda olması.

Teşekkürler dualarını bizden eksik etmeyenlere!

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 03:59:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

FENERBAHÇE YİNE TARAFTARIN OLDUĞUM İÇİN BU GECE  GURUR DUYDUM. BU TUR BİZİM DEDİĞİMDE ETRAFIMDAKİ KİŞİLER BENİMLE DALGA GEÇMİŞTİ.

1-0 MAĞLUP İKEN BİLE EMİNİM HERKES İÇİNDE GOL ATACAĞIMIZIN İNANCINI TAŞIYORDU. iLKER YASİN CHELSEA ŞÖYLE BÖYLE İYİ TAKIM DEDİKÇE SİNİR OLDUM.KARDEŞİM BİZ DE FENERBAHÇEYİZ.ONLARIN KAÇ LİRALIK FUTBOLCULARI OLURSA OLSUN BİZİMDE YÜREĞİMİZDE İNANCIMIZ, TARAFTAR DESTEĞİMİZ VE MİLYONLARCA İNSANIN YÜREKTEN ETTİĞİ DUALARIMIZ VAR. BU ARADA 2. GOL İNANILMAZ GÜZELDİ.

FENERBAHÇE YOLUN AÇIK OLSUN ...

NE OLURSA OLSUN TARAFTARININ GÖNLÜNDE TEK ŞAMPİYONSUN.

okanxx39

okanxx39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 23:44:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben inanıyorum tüm Türkiye nin kalbi Fenerbahce ile attı dün gece....Milyonlarca vatandaşımızın,aynı renklere gönül vermesekte duaları Fenerbahce içindi dün gece...Üç beş çapulcunun ingilizlere yaptığı karşılamayı ve desteği bir camia ya yıkmamak gerek diye düşünüyorum...Fenerbahceyi destekleyen ve dualarını eksik etmeyen bütün herkesten Allah razı olsun...İnşallah 8 Nisan salı günü tek yürek olup eleyeceğiz onları...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 00:07:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Daha maç oynanmadan günler öncesinden bu yorumu yapmıştım... yorumum gerçekleşti... Hepinizin yüreği sağolsun koçlarım benim...

·RestlessOblivion·

·RestlessOblivion· resimleri

17.Mar.2008 Pzt 14:28:33 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

14 Aralık 2007 tarihli forum mesajım :

31 Ağustos 2007 tarihli forum mesajımdan alıntı :
]

Bence Fenerbahçe bu grupta 3. olur, UEFA da yoluna devam eder. 2. olması sürpriz olur ama süper olur.

Beşiktaş bu grupta ya 3. olur, ya da 4. İnşallah yanılan ben olurum...

Beşiktaş hakkındaki tahminim tuttu (tutmaz olaydı) ama Fenerbahçe sürpriz ve sevindirici bir şekilde grupta 2. olarak beni utandırdı.

Şimdi de çeyrek finale çıkamayacağını iddia ediyorum. Yeter ki Fenerbahçe beni yine haksız çıkarsın; ülkemizin göğsünü kabartsın. Ben yanılmaya razıyım.

Tebrikler Fenerbahçe...

Çeyrek finale çıkan Fenerbahçe´nin başarısını küçümsemek haksızlık olur. İşler gitgide zorlaşırken ben yine Fenerbahçe´nin beni yanıltmasını dileyerek "Fenerbahçe yarı finale çıkamaz!" diyorum. Bakalım bu taktik bu sefer de işe yarayacak mı?

Ezeli rakibimize Chelsea karşısında başarılar dilerim.

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

17.Mar.2008 Pzt 14:56:15 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

restless cimm arkadaşım inşallah senin yorumların yine ters olurda yine turlayan biz oluruz... arkadaşım işimizin çok ama çok zor olduğunu Fenerbahçe klübüde taraftarıda futbolcularıda biliyor... ama imkansız bir şeyde yok! sonuçta futbol bu 11 e 11 oynanıyor. yürekle oynanıyor kim daha çok mücadele ederse koşarsa ve isterse onun istediği oluyor... ama bunlar olurken şans faktörüde lazım... bakıyoryum Chelsea ye dünyanın en iyi 30 orta saha oyuncalarından 2-3 tanesi onlarda bakıyorum defansına en iyi defans adamları (şimdiye kadar turnuvada 2 gol yemiş bir takım), forvet hattı dersen rüyamda bile göremeyeceğim muazzam bir forvet hattı... drogba, shevachenko, kalou, anelka(ben bunu tanıyom) şimdi rakip böyle olunca tedbirli davranılcak ama az önce dediğim gibi imkansız değil... HAYDİ FENERBAHÇEM ŞANSIN BOL OLSUN VURDUĞUN GOL OLSUN... biz tekrar sokaklara çıkalım...

NOT: 2 Nisanda bekle beni FENERBAHÇEM İzmirden KUTSAL TOPAĞA(Şükrü Saraçoğluna) geliyorum...

Bence anlatılmakla yetinilmez yaşanılacak bir duyguydu dün akşam ki maçın özeti... İzmirden maç için gittiğimde umudumla gitmiştim ve yeneceğimizi düşünerek gitmiştim... Böyle bir sevinci staddaki 52000 kişinin içinde olarak tatmak ayrı bir sevinçti benim için... Türkiyedeki milyonlarca kişinin nefesini tutarak izlediği bir maçtı... Helal olsun FENERBAHÇEM..  1-0 yenik duruma düştüğümüzde bile migros tribünündeki GENÇ FENERLİLERLE bir dakika susmadık ve inancımızı hiç yetirmedik... Önce Colin Kazım Çıktı sahneye ben buyum dedi... Daha sonra ise daha maçın başında kendi kalesine talihsiz bir gol atan Şampiyonlar ligi gol Kralımız(5 gol) Deivid çıktı sahneye öyle bir vurduki topa kalaci sadece ağlarda görebildi o topu... Daha sonra eğlence başladı bağdat caddesinde aldım soluğu saatler sabaha karşı 5 i gösterirken vardım otele ve daha bir saat önce İzmir ime geldim...

Teşekürler FENERBAHÇEM... Bizler inandık sizde inanın bu turuda bizim için geçin... İngilterede Stamford Bridge oynancak maç çok zor geçicek... Ama ordaki maçta çok önemli 2 bekimiz Roberto Carlos ve Gökhan Gönül sahada olucaklar... İnşallah turu geçeriz... Ama geçemezsekte Helal olsun bu çocuklara neler yapabileceklerini gösterdiler... Para çok büyük bir unsur ama dünkü galibiyetten sonra 400 milyon $ aşkın bütçesi olan Chelsea onun yanında mütevazi bütçesi olsan sadece 92.5 milyon $ lık FENERBAHÇEM karşısında adeta şok oldular...

Dünkü maçta Saraçoğlunda Beni duygulandıran çok güzel anlar oldu... gollerden sonra sarmaş dolaş olup sevinmeler... Pier Van Hoijdoonk un Cristoph Daum un stada gelmesi bunlar FENERBAHÇENİN olarak geri döndü... O kadar çok mutluyum ki! ne desem ne söylesem içimdeki mutluluğu tarif edemem...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 01:13:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Barbie30 Yüreğinize sağlık, bir Kadıköylü den daha başka birşey beklenemezdi. Cebinizde kombine, üzerinizde çubuklu forma tribün zamanı gelmiş artık. İlker Yasin e kızmayın, anlatılanlarada bakmayın, Chelsea hakikaetten çok iyi takım.

okanxx39 Hava alanında karşılamaya giden çapulculara bakmıyoruz, Çarşı Kazan da Chelsea taraftarını ağırlamış bakmıyoruz. 5 olsun diye hazırda bekleyen çok insan var ama gayet iyi biliyorum açığa vuramadıkları "hadi be Fener" kafalarında var. Biliyorum duaları bizimleydi, o dualar Deivid in mucizesini getirdi.

ccbLuEwAyscc kardeş kutsal topraklara hoş geldin, uğur getirdin. Fenerbahçeliler in yer yüzü cenneti Mabedimizde böyle bir maçta olman büyük şans. İnşallah çok daha önemli maçlarımızda Mabedimizdeki yerini alırsın.

Kalbi bizimle atan herkese teşekkürler, henüz bir başarı yok, olan, olabilecek kısmı hepimizin....

Biliyorum Londra çok zor, ama HADİ BE FENER!!!!!

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir