ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 03:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Tecavüze uğrayan öğretmen bir yıl tedavi görecek(((:
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2008 Cmt 05:38:41      Tecavüze uğrayan öğretmen bir yıl tedavi görecek(((:sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

AĞRI ya tayin edilen matematik öğretmeni E.B. ye, kiraladığı evini boyayan Muharrem Seven ve Barış Torun adlı kişilerin yaptırdıkları yedek anahtarı kullanıp gizlice girerek iki gün süreyle tecavüz etmesi olayına kentte duyulan öfke artarak devam ediyor. İlk görev yeri Ağrı da, zorbaların 2 gün süreyle eve kapatıp tecavüz ettiği öğretmen E.B., nice umutlarla gititği bu kentten memleketi Konya ya dönerken, bir yıl süreyle rapor aldığı ve psikolojik tedavi göreceği belirtildi.

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü emrine geçen şubat ayında atanan matematik öğretmeni E.B., Eskiharman Köyü İlköğretim Okulu nda görevlendirildi. Kent merkezindeki Kazım Karabekir Mahallesi ndeki Bulut Sitesi, A Blok taki bir daireyi kiralayan E.B. evi boyamaları için Küpkıran Köyü nden Muharrem Seven ile Barış Torun ile anlaştı. Boya bittikten sonra eşyalarını getirip eve yerleşen E.B., her gün 10 kilometre uzaklıktaki köye gidip- gelmekten kurtulmak için 100 üncü Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ndaki (YİBO) öğretmenin doğum iznine ayrılması üzerine buraya geçici olarak atanmasını sağladı.

Öğretmen E.B., yeni görevine başlayamadan, boya yaparken kiraladığı evin yedek anahtarını yaptıran boyacılar Muharrem Seven ve Barış Torun ın tecavüzüne uğradı. Geçen hafta eve giren boyacılar, genç öğretmene iki gün tecavüz etti, direnince dövdü, ziynet eşyasına el koydu. Meslektaşlarının kendisini merak edip evine gidince bitkin halde buldukları E.B. hastaneye kaldırılırken, yakalanan Muharrem Seven ile Barış Torun tutuklanarak Ağrı Cezaevi ne gönderildi.

Sevk edildiği sağlık kuruluşundan kendisine bir yıl süreyle ‘iş göremez raporu verilen E.B. ailesinden yardım istedi. Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvuran E.B., “Hayatım karardı, artık Ağrı da bir saniye kalmak istemiyorum” diyerek tayin dilekçesi verdikten sonra, olayı öğrenip Ağrı ya gelen yakınlarıyla birlikte memleketi Konya ya döndü. Doktorlar, E.B. nin en az bir yıl psikolojik tedavi göreceğini söyledi.

Ağrı Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü nün tüm gizli tutma çabasına karşın olay medyaya yansıyınca, kentte zorbalara öfke ve tepki çığ gibi arttı. Kentte esnaf ve halk, bir kadın eğitimciye yapılan bu zorbalığı kınarken, Ağrı da görev yapan kadın öğretmenler arasında da korku başladı.

Meslektaşları E.B. ye yapılan saldırıyı öğrenen Eğitim- Sen üyesi 100 kadar öğretmen, Ağrı Öğretmenevi önüne kadar yürüyerek ‘kınıyoruz, lanetliyoruz’ başlıklı basın açıklaması yaptı.

Ağrı da tedirgin olduklarını belirten kadın öğretmenler, “Başka kentlerde bulunan yakınlarımız endişeli. Özellikle bekar olan kadın meslektaşlarımız evlerinde tedirginlik içinde” diye konuştu.ALINTI

carettacarettatos

carettacarettatos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2008 Cmt 17:26:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bunu yapanlara yazıklar olsun.bunlar insan olamaz.çok geçmiş olsun.çok üzüldüm.kalbim tüm öğretmenlerle

cakaL026

cakaL026 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2008 Pzt 10:01:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ögretmenin evine girip parasını gasp edip dövmüşler tecavüz yoq.

haber lazımya millete hemen tecavüzüde yapıştırmışlar

hic düşünmüyolar o kadının hayatını akrabalarını yazık yaa

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2008 Pzt 10:17:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tamer neden gülme smileyi yaptın ki?

ben şahsen ortada komik bir vaka göremedim

onurx35

onurx35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2008 Pzt 12:12:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bütün insaların içinde olan bir pislik wardr ama bunu yapanlar insan olamz

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2008 Pzt 14:22:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

tamer neden gülme smileyi yaptın ki?

ben şahsen ortada komik bir vaka göremedim

Sevğili özlem gülme smilesi değil üzülme smilesi (((: böyle bir durumda nasıl güle bilirimki gerçekten üzüntü verici bir durum bana  göre gülme smilesi şöyle :))) yanlışım varsa düzeltin lütfen sayğılar.

kopyakalp

kopyakalp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2008 Pzt 15:51:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sinirden ne dicemi şaşırdım dünyada böyle şerefsizler çokk

Darkdays13

Darkdays13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2008 Cum 22:18:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu tam bir rezalettir.. Son yıllarda tecavüz olaylarının patlamasının nedenleri ne acaba??? Dünya da ve Türkiye de tecavüzcülerin almış oldukları cezalar yeterli değil mi?Ayrıca bir olayı anlatmadan geçemeyeğim İsvecte bir baba 12 yaşındaki kızına tecavüz ediyor, kızı olayı annesine anlatıyor annesi mahkemeye basvuruyor ve babasının verdiği ifade aynen sudur:"ee ne var bunda karsi cikacak?kizimin hayatinin en onemli deneyimini cok sevecen birisiyle ve usulunce yasamasi gerek,ona bunu en bencillikten uzak bir sevecenlikle de babasi olarak ben yasatabilirim"...Sapık baba 6 ay ceza almıstır.

xxsipsevdixx

xxsipsevdixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2008 Cum 23:24:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu kadarda olmas ya  insanlık denilen bişey kalmamış

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2008 Cum 23:27:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Öncelikle sığgörüşlülüğüm için herkesten özür diliyorum. Çünkü yorumum konu hakkında olmayacak.
brim gülme smileyi yapmışsın istemeden de olsa. Kafanı sağa yatırarak yaptığın smileye bakarsan anlarsın. Doğrusu şu olmalıydı: :(((
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir