ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 11:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   BU MUDUR ???
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PeLiNSuUuU

PeLiNSuUuU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2008 Cmt 17:28:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
hangi takımı tuttuumuss hiiçç önmlii diill biz türküzz we fenerbahçe bii türkk takımı fenerbahçeden nefret etsek bile fenerbahçenin kazanmasını  ummalıydık chelseanin diilll

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2008 Cmt 18:01:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

barbie30 bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçenin avrupa maçlarından önce ve sonra ccyayın yapan orda FB ye başarılar dıyen bizleri görmezden gelip sadece tek yönlü yazından dolayı, benim ve benim gibi düşünenleri kırdıgını bilmeni isterim

ayrıca;

Süper kupayı alan takım kıtalar arasındaki turnuvada Avrupayı temsil eder. Avrupada bazı  kesimlerin, Avrupayı bir Türk takımının temsil edemeyeceği ve bunun için çalıştıkları  bir ortamda  Fenerbahçe yönetiminin Galatasaray alehtarı çalıştığını unutmamak lazım!!!

Fenerbahçe ektiğini biçiyor, kimseye kızma hakkınız yok !

ve unutmadan Galatasarayın Kuruluş Hedefi;

"İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak. Türk olmayan takımları yenmek." Ali Sami Yen

barbie30 bu mudur ? diye sormuşsun şimdi ben sorarım sana, bu mudur?

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2008 Cmt 23:24:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ilahiben :

barbie30 bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçenin avrupa maçlarından önce ve sonra ccyayın yapan orda FB ye başarılar dıyen bizleri görmezden gelip sadece tek yönlü yazından dolayı, benim ve benim gibi düşünenleri kırdıgını bilmeni isterim

ayrıca;

Süper kupayı alan takım kıtalar arasındaki turnuvada Avrupayı temsil eder. Avrupada bazı  kesimlerin, Avrupayı bir Türk takımının temsil edemeyeceği ve bunun için çalıştıkları  bir ortamda  Fenerbahçe yönetiminin Galatasaray alehtarı çalıştığını unutmamak lazım!!!

"İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak. Türk olmayan takımları yenmek." Ali Sami Yen

dumanim

dumanim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2008 Pzr 03:06:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   BU MUDURRR .

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2008 Pzr 16:16:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ilahiben :

ayrıca;

ÖNCELİKLE BEN HERKES AYNI DURUMDA DEMEDİM. AMA ÜZÜLEREK BAKTIĞIMDA GÖRDÜĞÜM BİR TABLO VARDI O GECE VE BU TABLODAN ÜZÜLDÜĞÜMÜ DİLE GETİRMEKTİ AMACIM.ELBETTE HERKES AYNI DEĞİL. BEN SADECE KENDİM ADINA KONUŞABİLİRİM VE BİR TÜRK TAKIMI YENİLDİĞİNDE GERÇEKTEN BİR TÜRK OLARAK ÜZÜLÜYORUM. ELBETTE KENDİ TAKIMIM DAHA ÖNEMLİ AMA DİĞER TAKIMLARINDA AVRUPA DA YAPTIĞI MAÇLARDA TÜRKİYE Yİ TEMSİL ETTİKLERİNİN BİLİNCİNDEYİM. YILLARCA SPOR YAPMIŞ BİR İNSAN OLARAK KAYBETTİĞİMİZDE RAKİBİMİZİN ELİNİ SIKIP TEBRİK ETMEYİ YANİ CENTİLMENLİĞİ ÖĞRENDİK. BENİ ÜZEN  MİLLETÇE BİZİ BİZ YAPAN BİRÇOK GÜZEL DEĞERİ KAYBEDİYOR OLMAMIZ. BU DA BİZİ HER GEÇEN GÜN DAHA GÜÇSÜZ HALE GETİRİYOR.

TAKIMLARIN KURULUŞ AMACI, YÖNETİCİLERİN SÖZLERİ YA DA O BUNU DEDİ ŞU ŞUNU YAPTI DEĞİL OLAY. O GECE BİR TÜRK TAKIMI MAÇ YAPARKEN VE BEN BİR TARAFTAR OLARAK 1 GOL ATMAK İÇİN DUA EDERKEN KARŞILAŞTIĞIM TEPKİYDİ. BU MUDUR ESKİ BİZDEN GERİYE KALAN DEMEK İSTEDİM O YÜZDEN.

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2008 Pzr 16:33:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hadi ordan sahte milli takım milliyetçileri sizi....

2000 senesinde alınan uefa kupasına hala tesadüf diyeceksin ,  içlerinde 27 yıl hapsi istenen nihat özdemir gibi insanları barındıracaksın , mahmut uslu gibi bir adamı basın sözcüsü yaptırıp bütün takımlara hakaret ettireceksin ve bununlada yetinmeyip bütün taraftarına galatasaraya küfür ettiren bir anlayışa sahip olacaksın , ondan sonrada hiç bişey olmamış gibi ama neden bizi desteklemiosunuz biz avrupada mac yapıoruz diyerek sahte milliyetçilik gösterisi yapacaksın , bir gün herkes fenerbahçeli olacak gibi ucuz söylemleri benimseyeceksin , fenerbahçe cumhuriyettir diyeceksin , fenerli olmak ayrıcalıktır diyeceksin , ondan sonra tutup kimse feneri sevmiyor diye şikayette bulunacaksın...

HADİ ORDAN GULU GULU DANSÇILARI SİZİ.....

NOT : evet BUDUR

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2008 Pzr 23:34:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçeli arkadaşlar, ben bu serzeniştinizi yapmacık buluyorum.
Kadıköy de oynanan maçın sonucu 1-0 ken ben maç sonucunu öğrenemeden uyumuştum. Sabah sonucu öğrendiğimde hatta Deivid DeSouza’nın attığı son golü izlerken abartmıyorum sevinçten gözlerim doldu. Ama siz Fenerliler diğer takımların karşılaşmalarında, bizlerden göstermemizi istediğiniz hassasiyetin yüzde kaçını gösterdiniz, gösteriyorsunuz, göstereceksiniz ?
"Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak" düsturunu benimsemiş bir taraftar grubundan ben takımım adına hiç bir hassasiyet beklemiyorum zaten.

Ama Fenerbahçe nin elenmesini istemezdim, üzüldüm.

He bir de Türk takımı demişsiniz de çoğunluğu yabancıydı sanki oynayan futbolcuların.  :))

BURUISER

BURUISER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2008 Pzt 05:03:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

FENERBAHÇE Türk Takımı Ola Bilir Ama Kadrosunda Yabancı Sayısı Oldukça Fazla Maç CHELSEA nın Hakkıydı Aldı Arkadaşımız İyi Demiş Evet

BUDUR  Chelsea TEBRİKLER........

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2008 Pzt 05:39:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vatan Hayini Bu Şekilde Olunuyorsa Ne Hayinler Var Pehhh... Bu Bir Futbol Güzel Oyanayanı Tebrik Etmek Gerekir. Hatta Şampiyon Olsaydı Türkiye İçin İyi Olacaktı Chelsea Tebrikler Türkiye İçin Kötü.

Herkes İstediği Takımı Tutar Fenerbahçenin Yerinde Başka Bir Türk Takımı Olsaydı Eminim Fernerlilerde Aynı Şeyi Derlerdi. ( Chelsea I love you Derlerdi... )

Saygılarımla.

fearline

fearline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2008 Pzt 14:24:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Budur
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir