ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 08:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CITY HAMAM SEFASI...
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:08:58      CHAT CITY HAMAM SEFASI...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Resimlerde anı  yaşamanız için, lütfen aşağıdaki Bilal Oğlan a tıklayınız ve sayfayı indirip, Bilal Oğlan eşliğinde hamam sefasına katılın...

BİLAL OĞLAN

CcGoGocC

CcGoGocC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:15:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürroşşş ellerine sağlık valla Çok komik olmuş  Ama benim espritüel yapımı pek yansıtmamış Bunu yaparken bana danışabilirdin

Emre Abi de hep öpüyor maşallah  Buradan Ekin e sesleniyorum: Lütfen kıllarını kesme, Hürrem in yazdığı gibi daha çok köpürürsün ahaha

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:15:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bu Ne Yahu Peştemala Sarılınca Hepsinin Göbek Çıkmış Bizde Filinta Gibi Sanıyoduk Bunları.. Hürenimm İyi Yakalamışsın Canım Bunların Fotoları..  Yanlız Yine Kese Attırcak Kız Bulamamışlar Her Zamanki Gibi Yanlızlar Yazıkkk.. 

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:16:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Emre abinin keselenme sahnesine bittimmmmm. Hürrem ellerine sağlık :)))))))))))))))))))

Purototip

Purototip resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
maösuhasuahuahuhauhauhahu    öle bi düştümki beynim patlıoduuu :DDDDDDDDDDDDDDDDDD öldüüüm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ablamm ellerıne saglık:DDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

hepguIenkiz

hepguIenkiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:39:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

BEN SİZE DEDİM BU YAŞLILARI ALMAYIN DİYE    ADAM GİBİ GİDELİM (adama bak çay demle ) GOGO

GARANTİ İÇERDE KIZ YOK NİYE GELDİN LAN (bir kız bulamadı gitti) EKİN

PEŞTEMALİN UCU YETİŞMEDİ TUTMAKTAN BİR HAL OLDUK( yigidin malı meydanda olur) SEVGİNEX

EMRE DEDE NE KART DERİN VAR OKLAVA GİBİ KİR ÇIKIYOR (ihtiyar delikanlı ne pismişsin be)BECqUREL

BENİMİ ÇEKİŞTİRİYONUZ LEM EBESİNİ ÖPTÜKLERİM (emre öp öp ebe kalmadı bir benim ebem kaldı) EMRE32

hayatımda bu kadar gülmedim HÜRREM eline saglık en kısa zamanda kendimi bu hamamda sarma dolma yerken görmek istiyorum öpüldün bebeğim

HEPGÜLENKİZ

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 04:44:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sizi hamamda görücüye çıkartacağım...

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 05:22:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
O kadar dedim ama Sauna ya gidelim diye, Gogoyla sıvışamadık bizi de götürdüler pıhh

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 11:19:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Son zamanlarda Forumdaki en harika başlık Süper olmuş ellerine saglık Hürremsultan harikasınn

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2008 Pzr 12:28:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürremciğim ilk olarak yaratıcı kimliğini bir kez daha tescil ettirdin,tebrik ederim seni bu başarılı paylaşımın için ama...
Ama ben o bildiğin erkeklerden değilim bu yüzden biraz buruğum.Sana tüm samimiyetimle şu itirafta da bulunayım,duştan çıkıp(saçlarım bile ıslak) hiç bir şey yapmadan bu paylaşımına cevap vermek için pc başına geçtim....!!!Yani ben tövbekar bir kulum.Son olarak ta ``bunun bir duası var mı?41 e kadar mı saycaz tasları?Burdan çıkınca ak pak mı oluyoruz yani?`` diye söylenen arkadaşımız da beni sırtında Hacer-ül Esved taşına kadar taşısa bile aklanmaz.
Eline emeğine ve diline sağlık Hurrem Bacım.
   Murist.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir