ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

24 Nisan 2024, Çarşamba 14:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Büyümediğimi Biliyorum
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2008 Pzt 19:21:12      Büyümediğimi Biliyorumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Büyümek istemediğimi de biliyorum .
“Deniz gibi olmalı insan da” diyor, bir ses içimden çoğu zaman...
Berrak, masmavi bir deniz.

Her şeye rağmen, hayatı maddesel boyutlard a algılayan, insani erdem ve değerleri görmezden gelen, ölümsüzlüğü gelip geçici sahip olma emellerin e tercih eden insanların, kapkara bir çamur deryasına dönüştürmeye çalıştıkları yeryüzünde içimizdeki maviliği koruma çabası bana hep o sesi hatırlatıyor;

“çocuk olduğunu unutma ..”

Maddi olanın insani olana tercih edildiği, krallıkların kanla kurulduğu, yeryüzünün tatsız bir sofraya dönüştürüldüğü, üşüyen çocukların gözyaşları pahasına servetin var edildiği, zenginlik uğruna barışın yaya, savaşın ise atlı bir yolculuğa çıkarıldığı çağımızda,o çocukların gözlerinde, gülümsemelerinde, gamzeleri nde, yanaklarındaki kırmızılıkta; özgürlüğü, berraklığı, saflığı, hüznü, mutluluğu ve de umudu tüm yalınlığı ile hissediyo r yakalıyorum...

Silmedikl eri bir yere bilemedik leri bir geleceğe sürüklenen, yazgının üzünç dolu açmazını farkında olmasalar bile yüreklerinde, gözlerinde taşıdıklaRı özgürlükleR ..
Yoksulluk yoktur, umutsuzlu k yoktur, acı yoktur, kan ve gözyaşı yoktur. O sokaklar korunaklıdır..

"Ya da tüm bunlar birer yanılsamadır.”

Gerçeği görmek istemeyen “ben’e” o gözler, o bakışlar göstermektedir aslında gerçeğin ne olduğunu

okul, hurdacı,

yaz tatili,

emek parası, hamal,

gücünü yitirmiş sıska kollar,

soluk tenler, kırmızılığını kaybetmiş yanaklar,

çökük omuzlar, kapkara saçlar, yanıp kavrulmuş tenler

ve geleceğe atan yürekler ….

bir ses,

acı bir ses emeği çağırır yanına,

adaleti, haksızlığı ya da belki de isyanı….

savaş düşleyenlere karşı

insanın yaşam hakkını,

aklın emeğini

ve emeğin kutsallığını savunurum..

peki ya onları ?

hak etmedikle ri zamanlard a, hak etmedikle ri biçimlerde çalışan o çocukları kim ve hangi yasa savunur ?

hangi sevgi koruması altına alır onları ?

nereye gizlenmiştir yasaların en yücesi dediğimiz “sevgi” ?

kendime,

çaresizliğime,

tükenişime acırım
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lAlKlRlElPl

lAlKlRlElPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2008 Sal 08:13:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgili MANOLYA m ;

Herzaman olduğu gibi bu çalışmanda yine beni çok etkiledin . Bunları hazırlamak ve bize sunmak seni mutlu etse gerek . İnan ben çok mutlu oluyorum . Her defasında farklı şeylerle karşılaşmak ve acaba sonra ne var diye beklemek bile beni yeterince sabırsızlandırıyor . Ama ben yinede senin aramıza dönerek bu güzel çalışmalara devam etmeni istiyorum . Umarım en kısa zamanda Sağlığına kavuşur ve yine burada bizimle olursun .

İnan Seni Çok SEVİYORUZ..............

lAlKlRlElPl

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir