ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 07:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler
forum sohbet oyun basliklari
   ANIMSADINIZ MI? HANİ ESKİDEN....
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2008 Per 02:47:49      ANIMSADINIZ MI? HANİ ESKİDEN....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2008 Per 02:54:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hergün en az 10 tane alırdım bu tipitip sakızından sırf bu karikatürleri için hepsini aynı günde bitirirdim..  Bide mintiminti vardı.. Yaw çocukluğuma döndüm ne güzel günlerdi.. ßunlarla bile mutlu olabiliyoduk şimdiki çocuklar herşeye sahip yine mutlu olamıyor ne kötü.. ßence biz şimdiki çocuklardan daha şanslıydık.. Hürenim beni çocukluğuma götürdüğün için teşekkürler bitanemmm..

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2008 Per 08:28:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende Elif gibi birkaç  tane birden alırdım ve kısa sürede hepsi biterdi :)

Birde patpom marka bir sakız vardı...Hala var mı bilmem ama o sakızlardan da çok alır karikatürlerini saklardım...

Paylaşım için teşekkürler Hürremciğim...

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2008 Per 15:05:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ahahahah  Bakkalda para üstü olmaz yerine tipitip verirdi...hani nedendir bilinmez neden düzleştirip birde kaybetmemek için lastiklerdik bu kağıtları ...Tipitip ve top top sakızlar ne güzeldi değil mi? her pembeli mavili toplarda ağzımız dudaklarımız boyanır süslü şaziye modunda dolanırdık

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2008 Per 19:39:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet ya çok güzeldi o günler

herrol

herrol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 02:11:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burada yaşıtım insanların olması ne kada güzel.

Bende hastasıydım bu cikletlerin hatta bütün karikatürler vardı bende hemen hemen okul defterlerimin arasında saklardım onları. birde dandy vardı içinden artis resimleri çıkardı. Filiz akını sevdirmişti o ciklet bana çünkü genelde hep filiz akın çıkardı.

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2008 Cmt 10:59:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autumn1 :

Hergün en az 10 tane alırdım bu tipitip sakızından sırf bu karikatürleri için hepsini aynı günde bitirirdim.. Bide mintiminti vardı.. Yaw çocukluğuma döndüm ne güzel günlerdi.. ßunlarla bile mutlu olabiliyoduk şimdiki çocuklar herşeye sahip yine mutlu olamıyor ne kötü.. ßence biz şimdiki çocuklardan daha şanslıydık.. Hürenim beni çocukluğuma götürdüğün için teşekkürler bitanemmm..

Melissa606 :

Bende Elif gibi birkaç tane birden alırdım ve kısa sürede hepsi biterdi :)

Birde patpom marka bir sakız vardı...Hala var mı bilmem ama o sakızlardan da çok alır karikatürlerini saklardım...

Paylaşım için teşekkürler Hürremciğim...

Jelin :

Ahahahah Bakkalda para üstü olmaz yerine tipitip verirdi...hani nedendir bilinmez neden düzleştirip birde kaybetmemek için lastiklerdik bu kağıtları ...Tipitip ve top top sakızlar ne güzeldi değil mi? her pembeli mavili toplarda ağzımız dudaklarımız boyanır süslü şaziye modunda dolanırdık

Bir zamanlar bayramlarda büyüklerinize başınızı kaldırıp bakarken düşünmüştünüz ben ne zaman büyüyeceğim diye eee büyüdünüzde ne oldu danalar  şimdide maziyimi özler oldunuz  

eline emeğine sağlık hürrem süper çalışma olmuş  gerçi yanına yada altına kendine ait sümüklü bir fotoğrafınıda koysan muhteşemolurdu  

img145/3492/bileydinrk3.gif

Krolello

Krolello resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 03:53:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autom sendede ne ağız varmış 10 tane sakız çiğniyon her gün

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 13:35:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bizim zamanı  CİNCİN sakızı vardı, bi de araba resmi çıkan BİBİP sakızları vardı. Sakızı atıp, resimlerle değiş tokuş yapardık arkadaşlar arasında Gazoz kapakları, kibrit kutusunun ön-arka kapaklarıyla oynardık. Heey gidi heey

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2008 Sal 14:18:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir