ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 12:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ***CEM YILMAZ ÇOCUKKEN:)))***
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 05:20:40      ***CEM YILMAZ ÇOCUKKEN:)))***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Cem Yılmaz Çocukken:)))))

Ben çocukken çok salaktım;

Edip Akbayram ın ismini Edi zannederdim. Yani o, benim için "Edi Pakbayram"dı.

Ablama, "Nasıl olup da koca bir günü canın sıkılmadan evde oturarak geciriyorsun?" demistim. "Büyüyünce insanın canı sokakta oynamak istemez ki" cevabını vermisti. Uzunca bir süre büyüyüp büyümedigimi anlamak için kendime, "Canın sokakta oynamayı istiyor mu?" diye sormuştum.

Bir zamanlar TRT de Cenk Koray ın sunduğu "Tele Kutu" diye bir yarışma vardı. Yarışmacılar, "Hayır Cenk Bey. Ben kutumu acmak istiyorum" deyince utanıp, koşarak odadan kaçardım.

Sabahları kalktığımda aklımın hala yerinde olup olmadığını anlamak için 2+2, 3+4 gibi toplama işlemleri yapardım. Sonuçlar doğru olunca da cok sevinirdim.

Dedemle parka gittiğimiz bir gün TRT ciler çekim icin oradaydı. Beni oynarken çektiler. Yayın günü bizim aile jeneriğinde gözüktüğüm çocuk programını izlemek icin televizyon başına geçti. Kendimi ekranda görünce, "Beni niye parkta unuttunuuuz?" diye gözyaşlarına boğulmustum.

"Geri vites" kavramım yoktu. Şoför, kolunu koltuğa atip arkaya doğru bakınca araba otomatikman geri geri gidiyor zannederdim.

Benden büyük kuzenlerim dondurmacıların dondurma kulahlarının sivri kısmıyla kulaklarını karıştırdığını söylemişti. İnanmistim. Hala da külahların sivri kısımlarını yemem. Çöpe atarım.

Babaannem bir gün gelirse sevdigim dizilerin olmadığı bir gün gelsin istiyordum.

Abimle Karaoğlancılıkk oynardık. O Karaoğlan olurdu, beni de Bizans askeri yapardı. Sonra evire cevire döverdi. cok muhim bir şey yaptığımı sandığım için canım yansa bile hiç sesimi çıkarmazdım.

Yeşil ve siyah zeytinin ayrı ağaçlarda yetiştiğini sanırdım.

Bulmacalardaki, "Annenin erkek kardeşi" kısmına dayımın beş harfli ismini sığdırmaya çalışırdım.

Anaokulunda patates baskısı yapmayı öğrenmiştik. O kadar hoşuma gitmisti ki, evde duvarlara, masa örtülerine filan basmıştım.Ancak sanat merakım annemin yeni aldığı beyaz eteğe patatesi yapıştırmamla son bulmustu. Hem gönlünü almak hem de el koyduğu patateslerime kavuşmak için dahiyane bir fikirle öğretmenimin yanına gittim. "Annem" yazısını patatese oydurttum. Sevinçle eve gelerek soyundum. Renkli boyalara batırdığım patatesi vücudumun her tarafına bastım. Sonra da annemin karşısına gectim. Annem beni o halde görünce ağlamaya başlamıştı.

Madonna ile Maradona yı kardeş zannederdim. Kendi kendime, "Bunların babası ne şanslı be. Bir çocuğu futbolun kralı, biri müziğin kraliçesi" derdim..

Birinden özür dilediğim zaman Allah ın bana bir özür vereceğini sanırdım. Sakat olacağımı düşünüp hemen "dilediğim özrü " geri alırdım.

Kurban Bayramı nda toplanan derilerden uçak yapıldığını sanırdım. Uçakların dış yüzeyinin bu derilerle kaplandığı için Türk Hava Kurumu nun topladığını düşünüyordum. Uçak kaçırma filmlerinde silahla ateş edildiginde ya da bomba patladığında, "Ayyy! Deri delindi!" derdim.

"Gil" diye konuşanları fakir zannederdim.

Annem banyodan çıktıktan sonra babamın söylediği, "Sıhhatler olsun" lafını "Saatler olsun" diye anlardım. Bunun da, "Banyoda amma cok kaldın" gibi bir şey demek olduğunu sanıp babamın anneme kızdığını düşünürdüm. Annemin buna karşın niye sadece,  “Sağol” dediğini merake derdim. "Ne kibar kadın, derdim.

Cem YILMAZ

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

POKERRRR

POKERRRR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 05:52:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Benden büyük kuzenlerim dondurmacıların dondurma kulahlarının sivri kısmıyla kulaklarını karıştırdığını söylemişti. İnanmistim. Hala da külahların sivri kısımlarını yemem. Çöpe atarım.            eheüeüeüeüeüeüeüe   aynısını bende yapıorum hala =)))))))nil yıne guldurdun beni sefıorum senı sende olmasan ...=))

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 09:09:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xJULIETx· :

Kurban Bayramı nda toplanan derilerden uçak yapıldığını sanırdım.

:)))))))))))))

benim bir şey dememe pek mahal kalmamış.kendisi itiraf etmiş ne de olsa çocukken çok salak olduğunu

bence de öyleymiş

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 15:51:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Abimle Karaoğlancılıkk oynardık. O Karaoğlan olurdu, beni de Bizans askeri yapardı. Sonra evire cevire döverdi. cok muhim bir şey yaptığımı sandığım için canım yansa bile hiç sesimi çıkarmazdım.
Koptum Ya..Cem yıLmaz Farkı ((:

666Chin

666Chin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 16:53:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Madonna ile Maradona yı kardeş zannederdim. Kendi kendime, "Bunların babası ne şanslı be. Bir çocuğu futbolun kralı, biri müziğin kraliçesi" derdim..

ayh qopTmm xD

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 16:56:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

oneMADperson

oneMADperson resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2008 Cmt 10:08:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xJULIETx· :

Bir zamanlar TRT de Cenk Koray ın sunduğu "Tele Kutu" diye bir yarışma vardı. Yarışmacılar, "Hayır Cenk Bey. Ben kutumu acmak istiyorum" deyince utanıp, koşarak odadan kaçardım.

Ama bunun bir nedeni var annesi ona kadın cinsel organını kutu diye öğretmiş olduğu için "Hayır Cenk Bey. Ben kutumu acmak istiyorum" denildiği zaman odadan kaçıyordu utandığından....

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2008 Pzr 11:40:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KUTU ANNESI YANLIŞ OGRETMI Ş COCUK ODADAN CKIYOMUŞ YIH YIHHHLOL

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2008 Pzr 11:41:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
JEM BEY KUCUKKENDE MAKARAYMIŞ NE OLUCAGI BELLİYMŞ ESPRILI CEM

Krolello

Krolello resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 03:26:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cem yılmaz sahnede stendarp yapıyomuş. konuklardan biri o esnada lavaboya kalkmış ceminde en sinir olduğu hareketmiş sahnedewyken birinin lava boya yada biyere kalkması

bu kişi

geri dönmüş cem yılmaz beyfendi

bende bi değişiklik fark ettinizmi demiş

adam incelemiş hayır demiş gülerek

cem yılmazda  cevap vermiş

SAĞDAYDI sola ALDIM demiş

:PP:ppPpP:pP:Pp:Pp.adam resil olmuş

millet kopmuş:)ama gençliğinde bunu yapmış çocukluğuna inmedim hiç:)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir