ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 19:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Biraz Gülelim mi? Ne dersiniz ??
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 22:52:06      Biraz Gülelim mi? Ne dersiniz ??sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Annemin Maceraları

Shrek in fragmanlarını gösteren bir televizyon kanalında, el ele tutuşmuş
Shrek ve Fiona yı gören annem, Bunlar Süleyman ve Nazmiye Demirel çiftimi?  diye sordu!

Seçememiş gözleri o mesafeden. 

Alfabe

Ben de bu yıl okula başlayan torunum için kuvvetli bir moral alkışı istiyorum. Daha ikinci gün: Örrrtmenim, taa evden buraya tel çizmeye mi geldik, hep yumarlak mı yapcaz, harf felan öretmicen mi?

Deme cesaretini gösterdiği için. 

Annem!

Bu taraf bitti. diye CD yi arkasına çeviren ve sonra da CD çalar çalışmıyor! diye feryat eden anneme alkış az geliyor! 

Modem

Yemek masamın üstünde duran modeme uzun uzun bakan anneanem Bu ne? diye sordu. Ben de kolay anlasın diye Hani benim bilgisayarım var ya onunla internete giriyorum. İşte internete girmek için o kutu zorunlu. diye uzun uzun açıkladım. Anneannem dinledi beni; Yani modem bu dedi ve konu
kapandı... 

Yaz Okulu

Bir alkış da annesine yaz okulunu kazandığı müjdesini veren
üniversite öğrencisine gelsin. Bu yaratıcılığa şapka çıkartılır.

Beyin göçü

Tikky olduğu her halinden belli olan kızımız Beşiktaş-Taksim
midibüsünde yanındaki arkadaşına dert yanmaktadır. Şekerim dördüncü kez girdim ÖSS ye, ama yine kazanamadım, gidicem sonunda Amerika ya o olucak.Böyle böyle beyin göçü oluyor işteeaa! Sen git, masrafları ben karşılıyorum. 

Alman yazar

Bir alkış da lisede edebiyat dersinde okuduğu şiir bitince sınıfa dönüp Bu şiiri ünlü Alman yazar Goethe yazmıştır diyen hocaya, Niye, kağıt bulamamış mı? cevabını veren arkadaşa gönderelim. 

Düz mantık

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında Bu ev kiralıktır yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında Bu da yazısını görürseniz bilin ki Trabzon dasınız. 

İngilizce yazılısı

Bir alkış da ingilizce sınavında Nice ........ şeklindeki boşluğu Nice mutlu yıllara! şeklinde dolduran, dahi mi aptal mı olduğunu henüz anlayamadığımız öğrencime istiyorum. 

Hügo lar Beşledi

Bir alkış da lisede edebiyat kitabından bir metni tüm sınıfa sesli olarak okurken V. Hugo ya Beşinci Hugo diyen arkadaşımıza gelsin. 

Ne zaman?

Kardeşim karne almıştı. Fakat birçok zayıf notu vardı. Annem, babamla beni kenara çekip uyarıları sıralıyordu; Sakın çocuğun moralini bozmayın,
sakın kötü bir şey söylemeyin. Uyarılar özellikle babama yönelikti; Hele de sen, sakın çocuğun gururunu kırma. Babam daha fazla dayanamadı ve sordu;
Karne için ne zaman özür dileyeceğiz?  

Havale

Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?  Teyzem cevap veriyor: Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım.  

Lamba

Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa.  

Hacim nedir?

Öğretmen bir arkadaşımdan naklen; 5. Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2.sorusu: Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız. Öğrencimizden gelen cevap: Hacdan gelenlere hacim denir. Örnek: Nasılsın hacim?  

Asabi Polis

Hareketli bir Bağdat Caddesi akşamında, polis abilerimiz rutin olduğu üzere devriye gezmektedir. Işıklarda müşteri bekleyen taksiye yaklaşılır ve; Ticari, bekleme yapma, devam et. anonsu yapılır. Camdan eliyle 1 saniye işareti yapan taksiciye, ikinci ve çok manidar anons gelir ardından; Ticari, benne pölümüye girme! Devam et dedik!  

Neden olmasın

5 yaşındaki yeğenime babası soruyor: Büyüyünce ne olacaksın kızım? Asena olacağım babacım; sen ne olacaksın? Babası gayet sakin cevap veriyor: Katil İkisine de meslek hayatlarında başarılar. 

Alıntı

KuBrAKuByY

KuBrAKuByY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 23:15:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO süppeer bunlar yawww koptumm vallaaaa

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2008 Cmt 14:40:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özkancım , hepsi birbirinden güzel ...

Palaşım için teşekkürler.

Krolello

Krolello resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2008 Cmt 17:20:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

OZKOO. Sence yeter mi?

Biirazdaha gülelim:))

beyonce777

beyonce777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2008 Pzr 14:00:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Düz mantık

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında Bu ev kiralıktır yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında Bu da yazısını görürseniz bilin ki Trabzon dasınız. 

Hügo lar Beşledi

Bir alkış da lisede edebiyat kitabından bir metni tüm sınıfa sesli olarak okurken V. Hugo ya Beşinci Hugo diyen arkadaşımıza gelsin. 

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2008 Pzt 12:16:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zeynep88

zeynep88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2008 Pzt 14:21:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok güzel.Çok komik. Ama keşke "İTİRAF.COM dan alıntı" yazsaydın  altına..

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2008 Cum 02:10:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Beyin göçü

Tikky olduğu her halinden belli olan kızımız Beşiktaş-Taksim
midibüsünde yanındaki arkadaşına dert yanmaktadır. Şekerim dördüncü kez girdim ÖSS ye, ama yine kazanamadım, gidicem sonunda Amerika ya o olucak.Böyle böyle beyin göçü oluyor işteeaa! Sen git, masrafları ben karşılıyorum. 

beyni çoktan göçmüş zaten... 

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2008 Cum 03:02:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Pek güzel bir güldürü; güldürürken düşündüreninden...

Paylaşım için teşekkürler

GreaK

GreaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2008 Cum 04:18:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ozkoo ellerine saglık paylasımın icin tskler bu saatte güldürdün beni

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir