ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 22:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   GÜZEL YURDUMDAN KOMİK VE İLGİNÇ HABERLER...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2008 Sal 01:31:46      GÜZEL YURDUMDAN KOMİK VE İLGİNÇ HABERLER...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

En güzel yurdum haberleri! 1
Adana Ceyhan da yer yerinden oynamış. Sel kahvenin içine kadar girmiş... Ama masadakilerin elleri çok iyi olmalı ki okey son sürat devam ediyor...

En güzel yurdum haberleri! 2
Ahlat ta su geçirmez saatler satan bir saatçi... Saatlerinden o kadar emin ki onları bir akvaryumda sergiliyor...

En güzel yurdum haberleri! 3;
Dünyanın merkezi Malatya!

En güzel yurdum haberleri! 4
Doğubeyazıtlı 32 yaşındaki Ahmet Tanrıkulu evlenmek istiyor ama başlık parası iflahını kesiyor. O da isyanını böyle pankart yapıyor.

En güzel yurdum haberleri! 5
Yol kenarına konulan trafik levhasının direğini hırsızlar çalınca Türk ün pratik zekası devreye girmiş. Bir vatandaş tabelayı alıp ağaç dalına asmış! Fotoğraf Erzincan dan...

En güzel yurdum haberleri! 6
Alanya da internet üzerinden 24 saat canlı yayın yapan güvenlik kameraları uluslararası bir ilan-ı aşk a aracılık etti. Gece 02.00 sularında kameraların önüne gelen bir genç, kendisini izleyen yurt dışındaki sevgilisi için tebeşirle kalp çizdi, ardından kalbin etrafını mumlarla donattı.

En güzel yurdum haberleri! 7
Erzurumlu Halis Karagöl hırsızlardan bıkmış usanmış. Ama en çok da cam parası vermekten usanmış olmalı ki hırsızlara yedek anahtar bırakmış...

En güzel yurdum haberleri! 8
Eskişehir de hırsızlık amacıyla girdiği otomobilde uyuyakalan 17 yaşındaki Y.O., sabah polisler tarafından yakalandı. E gece uyumazsan böyle uykun gelir işte...

En güzel yurdum haberleri! 9
Çocuklar ne yapsınlar? Oynayacak bir tane bile park bulamayınca başlarının çaresine bakmışlar. Kendileri bir tahterevalli yapmışlar...

En güzel yurdum haberleri! 10
Emir Ali Elitok boş vakitlerini değerlendirmek için tespih yapmaya başlamış. Çok fazla boş vakti olmalı ki ortaya böyle devasa bir tespih çıkmış...

En güzel yurdum haberleri! 11
Kafayı üşütmemek gerek!

En güzel yurdum haberleri! 12
Kangal da sağanak yağıştan kaçan kırlangıçlar, kapısı açılan su deposuna akın etti. Depo görevlisi Şeref Tüfekçi,kontrol için kapısını açtığı binada gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi...

En güzel yurdum haberleri! 13
Bingöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipler Amiri Bahri Kılıç, kaldırımı işgal eden oğluna 109 YTL para cezası kesti, "Babam olsa cezayı yazarım" dedi.

En güzel yurdum haberleri! 14
Elbistanlı ayakkabıcı Menderes Şahin, 3 aylık bir çalışma sonucu 115 numara ayakkabı yaptı. Büyük ilgi gören ayakkabıyı giyecek bir ayak aranıyor!

En güzel yurdum haberleri! 15
Iğdırlı işbitirici genç bir seferde tam 5 tüp taşıyabiliyor. Hem de bisikletiyle...

En güzel yurdum haberleri! 16
Antalya nın Alanya ilçesinde çekilen bir fotoğraf, mizah tarihimizdeki yerini aldı. Arıza yapan Tofaş marka otomobil, yaklaşık 3 kilometre motosiklet tarafından çekildi. Otomobil gitmesi gereken yere sağ salim ulaştı...

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2008 Sal 02:22:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :

En güzel yurdum haberleri! 1
Adana Ceyhan da yer yerinden oynamış. Sel kahvenin içine kadar girmiş... Ama masadakilerin elleri çok iyi olmalı ki okey son sürat devam ediyor...

normaldir

her boş beleş tip gibi onlar da birer gamsızlık örneği sergiliyorlar

bırakın sel basmasını dünya yanıyor deseler bile umurlarında olmaz

hepsi Allah ını kaybetmiş peygamberini arıyor çünkü :)

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2008 Sal 15:23:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
simacc :

Buna daha ne denebilir ki?

(OffTuncaySanliOff hadi yaz hemen bekliyoruz... )

emeğine sağlık hurremsultaan  simacc, gece 02 de olmadığımı bilmen lazımdı :)

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 15:20:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

En güzel yurdum haberleri! 3;
Dünyanın merkezi Malatya!

Bu olay Karadenizde olsa normal karşılarım da  Malatya da olması ilginç.

Teşekkürler.

RuZzGaR10

RuZzGaR10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2008 Pzr 01:53:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hehe çok güzeller ya Türk aklı işte sağol
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir