ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 04:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İyilik..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2008 Çar 19:35:12      İyilik..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
İyilikler

Çölde yolculuk eden iki arkadaş hakkında bir hikaye size. Yolculuk sırasında iki arkadaş tartışırlar, biri ötekine tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar ama tek kelime etmez ve kum üzerine şu sözleri yazar. "Bugün en iyi arkadaşım bana tokat attı. "Yıkanabilecekleri bir vahaya rastlayana dek yürümeyi sürdürürler. Tokadı yiyen yıkanırken bir batağa saplanır, boğulmak üzereyken arkadaşı tarafından kurtarılır. Boğulmak üzere olan arkadaş tam kurtulduktan sonra bir kayaparçası üzerine şu sözleri kazır: "Bugün en iyi arkadaşım benim hayatımı kurtardı. "Tokadı vuran sonra arkadaşının hayatını kurtaran kişi ona şöyle der; "Senin canını yaktığımda bunu kum üzerine yazdın ama şimdi kayaya kazıyorsun. Neden?" Öbür arkadaş ona şöyle cevap verir. "Biri bizi incittiğinde bunu kum üzerine yazmalıyız ki bağışlama rüzgarı estiğinde onu silebilsin. "İncinmelerimizi kuma, gördüğünüz iyilikleri kayalara kazımayı öğrenin. Denilir ki özel birini bulmak bir dakikanızı alır, onu değerlendirmeniz bir saat içinde olur, onu sevmek için bir gün yeter ama sonra onu unutabilmek için bir ömrün geçmesi gerekir Evet yaşamımızdaki tüm ağırlıklara, en derinden sizi kıran, yaralayan tüm kişilere ve olaylara karşı affedici olmak, yapılan iyilikleri sepet sepet biriktirip, kötülükleri ise "İlahi adalete" bırakmak en güzeli. Yaşamımda bilerek ya da bilmeyerek beni kıran, inciten, ağlatan, öfkelendiren herkesi bugün
AFFEDİYORUM
İşte bu sözü söyleyebildiğiniz an tüm yüklerinizden, içsel problemlerinizden acılarınızdan kurtulduğunuz "an"dır sizler için. Evet, ben bugün herkesi affediyorum!!! Ya siz???

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2008 Per 05:18:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yusufum güzel bir calısma olmus eline sağlık :)) kib

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2008 Per 09:21:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HAYAT FELSEFEM TESEKKURLER YUSUF

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2014 Cmt 15:32:22sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir