ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 17:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   Elini Tutmazsan Adı Yetim Kalır...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2008 Cmt 22:41:26      Elini Tutmazsan Adı Yetim Kalır...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sevgili Arkadaşlar: Sizlerin, Nekadar Duyarlı Ve Yardım Sever Olduğunuzu Biliyorum.

Sizlere ; "Yetim" Ve Yardıma Muhtaç Çoçuklar İçin, İHH İnsani Yardım Vakfı"nın Başlatdığı Kampanya Hakkında Bilgi Sunmak İstiyorum..

• Bir Yetime Sponsor Olabilirsiniz
  • Online Bağış Sistemini Kullanarak İnternet Üzerinden Bağış Yapabilirsiniz
  • Bağışınızı Banka Hesap Numaralarımıza Havale Olarak Gönderebilirsiniz
  • Bağışınızı 160 54 51 Numaralı Posta Çeki Hesabına Yatırabilirsiniz
  • Daha Baska Neler Yapabilirim

İHH İnsani Yardım Vakfı kuruluşundan günümüze, nerede olursa olsun sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, savaş, tabii afet v.b. sebeplerle kimsesiz, korunmasız kalmış ve istismara açık çocuklara gerekli insani yardımı ulaştırıp, güvenceye almak için tüm gerekli girişimleri yapmayı kendisine görev edinmiştir.

İHH İnsani Yardım Vakfı, bir yandan felakete uğramış insanlara acil yardım ulaştırırken öte yandan insan tacirlerinden, organ mafyasından önce yetimlere ulaşmak; yetimleri sağ kalan yakınlarına veya güvenilir yetkin ellere teslim edinceye kadar emin ortamlarda gözetip her tür ihtiyaçlarını karşılamak misyonu ile hareket etmektedir.

Yetim çalışmalarımızın temel amacı, yaşamını tek başına idame ettirmeye gücü yetmeyen yetimlerimize kendi ayakları üzerinde duracak kapasiteye ulaşıncaya kadar destek olmak, eğitimlerini sağlamak ve onları aile şefkati ile hayata hazırlamaktır.

İHH İnsani Yardım Vakfı, savaş, doğal afet, açlık ve yoksulluk bölgelerinde yetim ve korumasız çocukların kendi topraklarında kültürlerinden kopmadan, öncelikle yakınları yanında yaşamasını önemsemektedir. Kimsesi olmayan çocuklar için ise barınma imkânı ve ortamı sağlamaktadır. Bunun için açılan yetimhanelerin aile ortamını andırmasına ve çocukların sevgi, huzur ve şefkat atmosferinde her türlü ihtiyaçlarının en iyi şekilde yerine getirilmesine dikkat edilmektedir.

BAĞIŞDA BULUNMAK VE DETAYLI BİLGİLER İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

• sohbet forum arkadaş cagir

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2008 Pzr 00:16:42sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d
    fiogf49gjkf0d

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2008 Sal 17:01:02sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d
    fiogf49gjkf0d

Sevgili Becquerel,

işin açıkçası "CC-Forumdan En iyiler" bölümüne alınmış forum başlığını 2-3 gündür orada görüyor ve Olsa olsa "Hey alttaki orada saat kaç?" türünden bir başlık olmalı diye düşünerek tık lamıyordum.

Az önce her nedense o başlığa tıkladım... Ve diyebilirim ki, 5-6 yıldan bu yana CCde açılmış en anlamlı Forum Konusuyla karşılaştım!

İçeriği kadar başlığı da bir o kadar anlamlı ve özenle seçilmiş... Tebrik ederim.

Forum konusu denince... ye örnek olması ve tüm CC katılımcılarının bu harika başlığa gereken ilgiyi göstermeleri dileğiyle...

Saygılarımla

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eki.2009 Sal 22:03:09sohbet oyun linki
    Graphist :

Forum konusu denince... ye örnek olması ve tüm CC katılımcılarının bu harika başlığa gereken ilgiyi göstermeleri dileğiyle...

" Haci, sen bir daha birsey dileme mumkunse ((:  "

Bosverin bunlari.. cc03 ve infumum aciklama yapmis.. Yildiz Ajan kadrosuna yeni 10 uye alinacakmis.. Bu basliga bak.. >>>  TIKLA !

Ayrica Becq paylasim icin tesekkurler.. Biraz katkim olabildiyse ne mutlu bana.. (:

CC sohbet icin buraya
      Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir