ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 17:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Neden .. ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ChaTKoPaT

ChaTKoPaT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 16:17:12      Neden .. ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Neden Bozulan Otobüsün Yolcuları Bizim Otobüsümüze Aktarıldığında Onlara Mültecilermiş Gibi Bakarız..?

Neden Her Gördügümüz Haritada Hemen Türkiye`yi Bulmaya Çalışırız..? Millet olarak Dünyada Kaybolma Kompleksimiz mi vardır..?

Neden Birbirimize Sarılınca Sağa Sola Sallanırız .. ?

Neden Öğrenciler İlkokul 5. Sınıfa Kadar Öğretmene Öğretmenim Diye Seslenirken 6. Sınıfta Bir Anda hocam Diye Seslenmeye Başlar..?

Neden Sınavlarda 3 Yanlış Bir Doğruyu Götürür Şeklinde Bir Uygulama ile Cezalandırılır da; 3 Doğruyu Bil, Bir Doğru da Bizden Gibi bir Kampanya Başlatılıp Zekaya ve Riske Girme Cesaretine Ödül Verilmez..?

Neden İnsanlar Kapalı bir Alandan Yağmur Yağan Alana Çıktığında Kafalarını Eğerler? Yağmura Duyulan Saygıdan mıdır, Yoksa Ondan Tırstığımız İçin midir..?

Neden Dükkanı Kapatıp Giden Esnaf, Kapıya 10 Dakika Sonra Dönücem Yazar? Esnafın ne Zaman Gittiğini Nasıl Anlarız..?

Televizyona Çıkan İnsanlar Neden Kendilerini Türkiye`deki Herkesin İzlediğini Zanneder..? Örneğin; 70 Milyon Bizi İzliyor..( 5 milyon eksik anketimize göre)

Düğünlerde Neden Dom dom kurşunu ile Göbek Atılmaktadır? Bir Avcı Vurdu beni, bin Avcı Yedi Beni Gibi Sözlerle Kendinden Geçen Başka Bir Millet Var mıdır...?

Cumartesi ve Pazartesinin Neden Kendi isimleri Yoktur..? (Cuma-ertesi, Pazar-ertesi)  

Dolmuşlardaki Fiyat Tarifesinde en Kısa Mesafe Neden indi-bindi oOarak Tabir Edilmektedir..? Önce inilip, Sonra mı Binilir..? Bir terslik Yokmudur... ?

Bulmacalarda Neden Boru Sesinin Karşılığı Hep Ti Dir..? Bulmacaları Hazırlayan Arkadaşlar Hiç Ti Diye Ses Çıkaran Boru Görmüşlermidir..?

Neden İlanlarda Doktordan Temiz Araba Şeklinde Yazılır..? Hipokrat Yemininde Arabamı Temiz Kullanacağım Diye bir Madde mi Vardır..?

TeşekkürLer ...  =))

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 16:37:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden Birbirimize Sarılınca Sağa Sola Sallanırız .. ?ßunun cewabını bilen banada söyleyebilirmi lütfen..!

ChaTKoPaT

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 16:44:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Duygu Yogunlugu Nedeniyle Denge KayıpLıgı Yaşanmış Olabilirmi ki .. ?

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 16:47:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Oldukça mantıklı... Çok Teşekkür ederim..

ChaTKoPaT

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 16:50:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Rica Ederim .. =)

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 17:46:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden Sınavlarda 3 Yanlış Bir Doğruyu Götürür Şeklinde Bir Uygulama ile Cezalandırılır da; 3 Doğruyu Bil, Bir Doğru da Bizden Gibi bir Kampanya Başlatılıp Zekaya ve Riske Girme Cesaretine Ödül Verilmez..?

Yağsınlar ya öürencileri heveslendirsinler sitres de azalır hem ama nerde.. cok güzel bi paylasım eline sağlık

Fraqman

Fraqman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 18:34:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden İnsanlar Kapalı bir Alandan Yağmur Yağan Alana Çıktığında Kafalarını Eğerler? Yağmura Duyulan Saygıdan mıdır, Yoksa Ondan Tırstığımız İçin midir..?

Tamamen saçların ßozulmasını enqelleyici ßir harekettir

Emeqine saqlık kardeşim

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 19:29:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hepimizin bazen kendine sorduğu soruları dile getirmişsin süper olmuş

Cumartesi ve Pazartesinin Neden Kendi isimleri Yoktur..? (Cuma-ertesi, Pazar-ertesi)  

Bunun cevabınıgerçekten merak ediyorum

WhampiRes

WhampiRes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2009 Per 02:36:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden Öğrenciler İlkokul 5. Sınıfa Kadar Öğretmene Öğretmenim Diye Seslenirken 6. Sınıfta Bir Anda hocam Diye Seslenmeye Başlar..?

Bu Arada Gercekten Baboş Bu Olay Benı Etkılemıstı Ben 6. Sınıfa Gectıgımde Hocam Dıyemezdım Öğretmenim Derdim 8.Sınıfta  Basladım Hocam Demeye Ögretmenler Degisince... Yane Ben Hocam Kelimesini Saygısızlık Olarak Kabullenırdım O Yaşlarda Yanlış Anlaşılmasın ...   :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir