ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 06:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Ve Beklenen Albüm Çıktı : Pollyanna
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2009 Pzt 20:55:53      Ve Beklenen Albüm Çıktı : Pollyannasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Neslihan - Pollyanna

Neslihan - Pollyanna

Albümdeki Eserler

1. Vurgun Yedim
2. Pollyanna
3. Lades
4. Tebessüm
5. Gitme
6. Uyut Beni Anne
7. Manyak Bunlar
8. Pürnese
9. Fatiha
10. Eyvallah

Albüm ile ilgili diger bilgiler

“Hiç Sevmedim” ve “Sen” isimli demo çalismalariyla 2005 yilinda internette patlama yapan ve müzikseverlere internet araciligi ile ulasan isimler arasinda basi çeken Neslihan; 2006 yilinda da “Karalarda Beyazlar” adini verdigi albümünü çikarmisti. Bu çalisma sonrasi, sadece internette dolasan bir iki parçalik bir söhret olmadiginin ve uzun soluklu bir kariyerin basinda oldugunun sinyallerini; gerek satis rakamlari, gerekse katildigi konserlerde gördügü ilgi ile kanitlamisti. Neslihan ayrica bir çok müzik kanalinda ‘en iyi çikis yapanlar’ arasinda da gösterildi. Müzikte, yavas ama emin adimlarla ilerlemeyi rehber edinen Neslihan; ikinci büyük adimini da ‘Pollyanna’ ile atiyor.

Prodüktörlügünü Serdar Uygun ve Asli Hünel’in yaptigi albümün, aranjörlügünü ayni zamanda albümün yönetmeni olan Erhan Dogancioglu, kayitlari ise Uluberk Hekimoglu yapti. ‘Pollyanna’ da da tüm parçalarin söz ve müzikleri, ilk albümde oldugu gibi Neslihan’a ait.

Su Müzik ve Raks Müzik Prodüksiyonlari etiketiyle çikan ve Maksimum Müzik tarafindan dagitilacak albümün, ilk klibi Mehmet Ali Nalbant tarafindan ‘Vurgun Yedim’e çekildi. Bu parçaya, özel bir üniversitede Neslihan’in verdigi konser sonrasi, ögrenciler arasinda yapilan oylama sonucunda karar verildi.

Demolar

Video Klip

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir