ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Nisan 2024, Perşembe 04:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   DİKKAT! İŞTE MR CHATCITY FİNALİSTLERİ: 10 FİNALİST KARİZMA ERKEK...
 <<1 2>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2009 Pzr 00:36:40      DİKKAT! İŞTE MR CHATCITY FİNALİSTLERİ: 10 FİNALİST KARİZMA ERKEK...sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte sizlerin oylarıyla seçilen ChatCity nin en karizma 10  erkeği...

Sevgili ChatCity liler,

forumda yapmış olduğunuz oylama sonucunda finale kalan 10 ChatCity karizma erkeği belli olmuştur. (Yarışmamıza katılan tüm karizmaların listesi ve ön eleme oylarınız için klikleyiniz...)

Finalist karizma erkekleri herhangi bir öncelik sıralaması olmaksızın aşağıda sıralıyoruz...

Meslek:Web tasarımcısı, müzisyen
Hobiler: Pc de Zaman Gecirmek, 
Muzik Yapmak ve Dinliyiciye Sunmak!
Fobiler: CC siz, ritimsiz, düzensiz bir yaşam ve müziksiz bir dünya
Yaşadığı şehir: İstanbul/ Sakarya
Kısa Özgeçmiş: İstanbul da doğdum... Lise yıllarında ilk grubunu kurdum ve müziğe devam ediyorum. Çeşitli kulüplerde müzsyenlik yaptım...
PROFİL SAYFASI VE DİĞER RESİMLERİ

Meslek
: Öğrenci
Hobiler
: Bilgisayar, Badminton, Kitap okumak, Dans etmek
Fobiler:
Ip ban almak:))
Yaşadığı Şehir:
Sivas
Kısa Özgeçmiş: Sivas ta doğdum... Halen Cumhuriyet Üniversitesi inşaat bölümünde okuyorum... Özgeçmişimin çoğu CC de geçti...

Meslek : Öğrenci
Hobileri : Fobim olmayan herşey
Fobileri : Fobim neyim yok
Yaşadıgı Şehir :  İstanbul
Kısa Özgeçmiş:
 "Benin hakkımda ne düşünüyorsan, Allah sana iki katınız versin..."  diyor.

Meslek:Kick Box Teakwando Antrenörüyüm
Hobiler:Taekwando,Kick box,Bilgisayar,Koşu
Fobiler:Yanlızlık
Yaşadığı Şehir:Bursa
Kısa Özgeçmiş:Birçok alanda çalıştım belediyenin alt yapılarinda ve şu anda bursada huzurlu bi hayat sürüyorum :)

Meslek: Amele
Hobiler: Huzur
Fobiler: Huzursuzluk
Yaşadığı Şehir: Ankara
Kısa Özgeçmiş: Selefimde var bir kasavet. Yazsam da anlayamazsiniz… Alginin son deminde vurur gider bir hüzün, tek bir kadeh olur rakimda. Icer icimi isitirim sensizliginde…
Kimim ben? Iste yukarida yazan mahrumum.

Meslek:Öğrenci
Hobiler:Basketbol,Gezmek,Kardan Adam Yapmak :)
Fobiler:Yükseklik başa bela ...
Yaşadığı Şehir:Sivas
Kısa Özgeçmiş: Sivas Merkez de doğdum ... Hayatımdaki Bütün Güzel acı Günleri
Sivas ta yaşadım.Öğrenimi Sivas ta görüyorum..İlk okuldan bu zamana kadar hep Sportif aktiviteler içinde yer aldım.Türkiye Şampiyonluğu,Türkiye İkinciliği Gibi Başarılarda Bulundum ...

Meslek: Memur
Hobiler:  Futbol
Fobiler: Yükseklik korkusu
Yaşadığı Şehir:  Gaziantep
Kısa Özgeçmiş   Devlet  memuruyum,  evden işe  işten eve monoton bi  hayat  işte...

Meslek: Serbes meslek
Hobiler: Bilgisayar,futbol,voleybol,sinema,alkol almak, yüzmek,hareketli ortamlarda bulunmak,sevdigim insanlarlarla vakit geçirmek ve birilerine bulaşmak:)
Fobiler: Dentofobi,Dametofobi,Klastrofobi,Patofobi,Soteriofobi ve Sevdigim insanları kaybetme korkusu.
Yaşadığı Şehir: Sakarya
Kısa özgeçmiş:1986 yılında Almanya doğdum..İstanbulda Yetiştim...Sakaryada yaşıyorum.

Meslek:Amele
Hobiler:Gezmek,çalısmak,
Fobiler: Paramın bitmesi
Yaşadıgı sehir:Kırklareli
KısaÖzgecmiş:13 Subat 1988 Doğumlu,Ünüversite ögrencisi ve ayrıca işci.

Meslek: Turizm
Hobiler: Futbol-Bilgisayar..CC
Fobiler: Yalan-yükseklik
Yaşadığı Şehir: Neşehir
Kısa Özgeçmiş: 10.07.1986 yılında Nevşehirde doğdum... herkese başarılar

Ve ChatCity karizmatikleri sıra sizde...

Bu 10 karizma erkek hakkında fikir sahibi olabilmek, onları size ve juriye daha iyi tanıtabilmek için birkaç soru seçtik ve bu başlık altında cevaplarını vermelerini rica ediyoruz.

Lütfen 27 Mart Cuma geceyarısına kadar cevaplarınızı bu başlık altında veriniz

1. Karizmatik olduğunu düşünüyor musun, neden evet veya neden hayir?

2. İnsanlar 3 kelimeyle seni tanımlasalar, neler derlerdi?

3. Eğer sen birinci olamayacaksan, sence birinci olmayı hakeden kim?

4. Sana bir tek şans sunuldu ve sadece hayatının bir yerinde geçerli olacak... O şansı nerede kullanırdın?

5. Hayatta annenden (veya babandan) öğrendiğin senin için en önemli şey nedir?

6. Hiç tanımayan birine tek cümle ile ChatCity i nasıl anlatırdın?

Tüm ChatCity liler Final gecemize davetlisiniz...

Büyük final 28 Mart Cumartesi gecesi saat 22.00 da "En Karizmatik CC Erkeği Yarışması" adı altındaki, sınırsız üye girişi olan özel kulüp odasında yapılacaktır... Gece için CC karizmalarının ve jüri üyelerimizin hazır bulunacağı kulüp odamıza tüm ChatCity li dostlarımız davetlidir. Yarışma boyunca çeşitli sürprizler ve canlı radyo yayınımız olacaktır. Radyo yayınımız yarışma kulübünde ve kimi CC sohbet odalarından da dinlenebilecektir.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2009 Pzt 09:00:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1- Tabi ki yarışmaya katılan herkesin vereceği cevap gibi bende karizmatik olduğumu düşünüyorum. Karizmatiklik dış görünüşle dogrudan alakalı değildir yani en azından bu sitede böyle değildir. İnsanların birbirleriyle iletişimi Kelimeler kullarak sağladıgı bir sitede insanların kurduğu cümleler önemlidir. Tabi cogu kişiye göre Kendinden büyük erkeklere abi, kendinden büyük bayanlara abla diyen biri coğu kişiye göre bir cocuktur( Kendimden bahsediyorum). Sitede uzun yıllar geçirdim. Kimi zaman oturduk 40 yaşındaki abilerimizle siyaset konustuk. Kimi zaman 18 yaşındaki arkadaşlara ÖSS taktigi verdim ne adar işe yaradı bilinmez ama:)) Kimi zaman konuşmaya ihtiyacı olan birini dinledik bazen de konuşmaya ihtiyacı olan kişi olduk. Genelde herkes konuşacagı Kişinin VIP olmasını önemser ama yani benim siteki normal user tanıdıgım VIP lerden cok fazladır. Umarım anlatabilmişimdir kendimi

2- Geveze, Sempatik, Zeki

3- P0LlCE

4-Sağlık olarak kullanmak isterdim. Çünkü saglık olursa bir insan herşeyi yapabilir.

5-Muhanete muhtaç olduğum zaman bana özkardeşimin bile yardım etmeyebileceğini ögrendim. İnsan yükünün çok ağır olduğunu ögrendim.

6- Kimi zaman üzücü kimi zaman neşe verici bazen kavgalı ama çok güzel bir aile ortamı olmuş bir şehirin sanal versiyonudur Chatcity.

WhampiRes

WhampiRes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2009 Pzt 13:15:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1. Carizmatik Olduğumu Düşünüyorum.. Kendimi Ve İnsanları En iyi İfade Eden Bir Kişiliğim..

2.  Üç  Kelimeyle Sınırlarsak Eğer.. İyibir Dost , Harika Bir Ses,  Güzel Bir Kişilik.

3. Tabiki Once Bazı Konuları Anlatmak İstiyorum.. Karizmatik insan cevresındeki
insanlara göre cok konusmayan kişidir..Az ve öz konusan kişidir.  Örnek:  Cc03 / İnfumum ..

Etrafındakilere söz geçirebilen kişidir. Bu söz geçirme onun fiziksel kuvveti

ile alakalı olmamalıdır. Önemli olan insanların gerçekten onun doğruyu bildiğine

inanmasıdır...

Etrafındakileri yönetebilme ve yönlendirme gibi olayları iyi beceren kişidir.

İnsanları kullanarak değil Tabiki ..

Dışarıyla cok teması olmayan kişidir. Ccde Oldumuz Gibi :) Yada Dışardaki

Olaylar BizeUygun Olmadıgı İçindir.. Veya SInırlı Mekanlarda Takıldıgımız Icındır.

Yürüyüşü ve tavırlarıyla ciddiyeti tanımlayan kişidir..

Ona Laf Atıp Kızdırıp Olay Konusu Olmuyan Kişilerdir..

Carizmatik Kişiler. Yarısma Üyesi Olan Bir Arkadasına ,Şahısa  Alaycı , Ezici , Aşalıyıcı-   Söz Barındırmaz  Kullanmaz..

Bu O Kişinin Kendine Güveni Olmadıgının Acık Bir Belirtisidir!

Carizmatik Kişiler Kendine Güvenmeli , Kendini En İyi İfade Eden Bir Kişidir.

Bana Bu Yarısmacılar İçinde O Tavırlarda Davranan BirKac İsim..

Erdall  Erdall     Hak Eder...

4.  Müzik Hayatımda Kullanırdım İlerki Yıllarımda  Düzenlicegim Bir Albüm Olucak Büyük Kaliteli  Bir Düzenle İşimde Başarılı Olmayı Cok İsterdim...

5 Ailemden Öncelikle Paylaşımcı Biri Olmayı Öğrendim. Az  Olanla Yetinmeyi

Özellikle Sabırlı Olmayı Bana Öğreten Aileme Cok Teşekkür Ediyorum..

6  Chatcity Girmesi Cok Kolay  Çıkması Çok Güç Bir Alan..  Harika Bir Yer..

Özellikle  Hayatımızdaki Sıkıntılardan Bir Nevzede Kurtulduğumuz  Üzgün , Mutlu

Ve  Heyecanlı Saatlerimizi Gecirdiğimiz. Büyük Bir Aile Olarak Tanımlarım...

.WhampiReS.  Arkdaslarıma Başarılar Dilerim...

suleyman284

suleyman284 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2009 Pzt 17:30:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1Öncelikle  karizma  ne demektir bunu  bilmemiz  gerekiyor  bence  karizma  demek   oturuşuyla  duruşuyla   kendini  saydırmasıyla   fizigiyle kendiliginden ortaya  cıkar    böyle  düşünecek olursak  bende kendimi  karizma  olarak  görüyorum.

2- insanlar  beni 3 kelimeyle tanımlasalar şöyle derlerdi. akıllı  düşünceli  var  karizma

3-  ben  olamazsam  LomberWolfun olmasını isterdim

4-  o   şansı  aşkımla  birlikte  ömür  boyu yaşamak için kullanırdım

5- terbiye  saygı   ve  haddimi  bilmeyi öğrettiler

6-  tek  cümle  ile  cc  yi anlatmak  istesem  şöyle  derdim   arkadaslık  sevgi saygı sohbet ve gercek   hayatta  karşılaşacagın  her  türlü  olayı  burda yaşayabilirsin  derdim

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2009 Pzt 23:20:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1. Bence karizma insanları etkileyebilme kitleleri peşinden sürükleyebilme yeteneğidir..Yerine göre dış görünüşünde karakter yapısında önemi vardır.Evet karizma olduğumu düşünüyorum.

2. Dürüst-Zeki-Ukala

3. N_O_A

4. Futbol hayatımda kullanırdım.iyi bir futbolcu olabilirdim.

5. Ailemden asla yalan söylememeyi  dürüst ve ahlaklı olmayı öğrendim.

6. Chat City anlatılmaz yaşanır gel bu mükemmel ayrıcalığı sende yaşa arkadaşım.

LomberWolf

LomberWolf resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2009 Pzt 23:28:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1)Karizmatik olduğumu düşünüyorum karizma bir erkeğin duruşu oturuşu ve kalkmasina bağlıdır özellikle konuşmalarina yansir.Gerek boy gerek yüz hatlari olarak karizmatik olduğumu düşünüyorum ve dışardan bakan arkadaşlarım karizmatik olduğumu düşünüyor.

2)Yakışıklı,Karizmatik,Tatli Çocuk

3)Eğer ben olamazssam Süleyman Hak eder birinci olmayi

4)Hayatimi düzene sokardim hayatimda bazi kötü şeyleri düzeltirdim .

5)Babam dediki hayatta hiçkimseye güvenme hayatina bak önüne bak..

6)3 Boyutlu Eğlence Muhabbet Vakit Geçirebileceğin Sanal Bir Dünya ....

eerrddaall

eerrddaall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2009 Pzt 23:48:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1. Tabiiki karizmatiğim çünkü duruşumla konuşmalarımla bakışlarımla fiziki yapmla insanları etkileyebiliyorum

2.   1 .ONU  2.KELİMELERLE 3.ANLATAMAYIZ 

3.   whampiress

4.  eğer şu hayyatta bana bir defa şans sunulcaksa ve o şansı hayatımın bi yerinde kullancaksam hayatımın sonunda kullanırdım aihretime yatırım yapardım

5.şeytanla muhattap olma.....

6. erdal: slm

xxxx :  slm

erdal : www.chatcity.cc

xxx  :  bu ne .???

erdal:  gir de bak

(YILLAR SONRA)

xxx :   erdal cc varmı sende vip/tip   bitti..... (olay budur) baımlılın geldiği son nokta burasıdır :)

P0LlCE

P0LlCE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2009 Sal 00:19:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1- Evet düşünüyorum.Aldığım tepkiler sonucunda da emin olduktan sonra yarışmaya katıldım.Almış oldugum terbiye,örf-adet,konuşma,gercek hayattaki kişiliği sanal aleme yansıtma gibi nedenlerden dolayı..

2-Sadık,İyilksever,az ve öz konuşan ...

3-R--o-m-e-o nun olmasını isterdim cünki yakinen tanıyorum kişiliği ve sempatikliği ön planda cünki,diye düşünüyorum son karar jurinin:)

4-Sevdiğim birini kaybettiğimde onu geri döndürmek için kullanırdım...

5-Önce Ülkem,sonra ailem icin hayırlı biri olmam gerektiğini öğrendim.Öğrenecegim daha cok şey var.

6-Gerçek hayatın yan dalı chatcity.

CLumSyI

CLumSyI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2009 Sal 01:13:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1.Davranış tarzı, konuşma ya da düşünme şeklim..Rahatlıgımla birlikte Birçok Farklı özellikleri bol olan karizması sağlam bi karakter sahibim.

2. Ukala,Sempatik,Açık sözlü

3.Eğer 1. ben olamassam diye birşey yok..Ben olmuyorsam başkasıda olmasın ztn öle bi baktım alternatif bi karizmada göremedim o yüzden bu yarışmadayım.

4.Her insanın Mutlu olabilcegi yüzünde bir gülücük tebessüm  eksik olmayacagı bir hayat olmasını sağlamak isterdim.

5.Hangi Birisini sayayım?Adımımı Sağlam bir yere basmayı öğrendikten sonra.

6.Uzakdur yutar adamı.

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2009 Çar 01:27:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
1. Hayir. Insan kendisini sifatlandiramaz.

2. Insanlara sormak lazim. Bana degil.

3. Lasersail

4. Dogumumda.

5. Hazmetmeyi kabullenmek.

6. Anlatilmaz, yasanir.
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>