ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 16:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***MUTLAKA İNCELEYİN ..!***
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 19:59:48      ***MUTLAKA İNCELEYİN ..!***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Söyleyecek fazla lafım yok arkadaşlar...

curseee teşekkürler.

Duyarlılığınızı tahmin edebiliyorum.Saygılar...

Roen♣

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 20:12:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Roen ben sana ne diyim zaten çocuklara karşı aşırı bir duyarlılığım olduğu için öğretmen olmuştum... Bu fotoğrafları görünce içim iyice bir burkuldu... Ancak şuna inanki ülkemizde afrikadakine yakın örnekler var... Nasıl dersen.. : Hala parası olmadığı için ayakkabı alamayıp okula terlikle ve aç gelen öğrenciler var.. Buna ancak bizler tanık oluyoruz.. Yani bu örnekler için o kadar da uzağa gitmeye gerek yok. Ülkemizde de yeteri kadar aç, fakir, sevgiye, ilgiye ve 1 dilim ekmeğe ihtiyacı olan çocuklar var..

Öğretmenliğimin ilk aylarıydı. Ben öğrencilerine malzeme diye tuturmuştum. Ancak nedense 1-2 kişi getiriyordu koca sınıftan. Bizde daha toyduk, anlayamıyorduk çocukların halinden. En sonunda bir öğrencim kalktı ve bana dedi ki : - Öğretmenim ben akşam eve ekmek götüreyim diye öğleden sonraları ayakkabı boyacılığı yapıyorum. Kardeşlerimin ve annemin ekmeğini ben kesip malzeme alırsam aç kalırız, dedi... VE BEN AĞLAYARAK SINIFTAN ÇIKMAK ZORUNDA KALDIM..  Bunun gibi daha neleri var ülkemizde pek de uzaklaşmaya gerek yok..

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 20:12:22sohbet oyun linki

Gerçekten Halimize Binlece Defa Şükretmeliyiz..Bu Yüzyılda Bu İmkansızlıkları Görmek Gerçekten Çok Üzücü.

Bunlarla İlgili Slayt Gösteride Benden Olsun.Gerçekten Bakarken İnsanın Yüreği sızlıyor. https://www.ekincaglar.com/coin/flash-tr.html

Roen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 20:16:18sohbet oyun linki
haklısın frida,bu konuda benimde hassasiyetim bir hayli fazla.Duyarlı insanlar olduğu sürece herşey yoluna girer.Umut...

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 20:48:19sohbet oyun linki
iptal olduğum an bu andır

Roen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 21:30:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yürek sarsılmıyor mu? Acaba demiyormu insan? Yanılgılar kıskacında değilmiyiz?Neden mutluluğu elimizin tersiyle itiyoruz? Hayat herşeye rağmen güzel...

cursee

cursee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 13:13:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
roen rica ederim bunu herkes görmeliydi bence en azından insanlar bazı şeyleri yaparken iki kere düşünür diye düşünüyorum en azından ben artık 2 kere düşünüyorumSleepy

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 14:28:40sohbet oyun linki

Bunlar Yıllar"dır Var Ve Var Olmayada Devam Edecek Gibi.. Okadar Uç Noktalarda Yaşıyoruzki Bunları Gördükce İnsanın Nutku Tutuluyor. Allah (c.c) Yardımcıları Olsun Demekten Başka Bir Yaptırımımız Olabileceğini Düşünemiyorum. Sadece Kendimize Pay Çıkararak Her Halimize Şükürler Olsun.. Roen Bu Arada Sanada Teşekkürler.

Saygılarımla..

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 15:14:34sohbet oyun linki

roen kardeşim o kadar güzel bir konu almışsın ki ele gerçekten tbr ederim seni marka takıntısı insanlar giyecek begenmezken onlar orda yiyecege muhtaçlar biz burda yemek seçerken onların öyle bir şansı yok çünkü sadece ekmek yiyorlar.Bu resimlerden herkes ders çıkarmalı arkadaşlar bence herkesin evinde olması gereken resimlerde bunlar

onları bu hale getiren biz insanlar değilmiyiz.

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 20:55:03sohbet oyun linki
     Bravo Roen!.. İnsanlığın kanayan yarası diye buna derim...
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir