ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 09:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bu da size kapak olsun erkekler :)
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 03:27:22      Bu da size kapak olsun erkekler :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

. Erkek dedigin yakisikli olacak.
. Oyle karsidan yuruyup gelirken endamina hayran kalacaksin,  ruhun ruzgarina kayacak.
. Omuzlarina, bacaklarina, duz karnina, o sert hatli cene kemiginin, hokka gibi burnun seyrine doyamayacaksin.
. Bakimli olacak erkek dedigin.
. Saclari temiz, coraplari temiz, kiyafetleri duzgun olacak.
. Bu kalibin icinde tam bir beyefendi barindiracak.
. Kasi, gozu guzel olacak, disleri temiz ve beyaz;

. Ama bunlardan once ozu sozu dogru, sozunun eri bir delikanli olacak.
. Eline kagit kalem alsa delikanliligin kitabini yazacak.
. Komple olacak yakisikliligi.
. Korkmayacaksin gecenin bir vakti uyanip da yaninda gordugunde onu.
. Yakisikli olacak ama aklini sende tutacak kadar da akilli.
. Seni elinin tersiyle degil, avucunun iciyle kavrayacak.

. Bileceksin ki emin ellerdeyim, baskasi tutamaz elimi boyle.
. Rahat olacaksin yaninda, cok konusmayacak, beynini didiklemeyecek.
. Ince olacak;
. Seni senin kadar dusunecek.
. Sen onu merak ettiginde kendisine hesap soruluyor havalarina girmeyecek.
. Senin inceligine karsi umursamaz sozler sarf etmeyecek.
. Adamin sinirini bozmayacak,
. Cinlerini tepesine cikarmayacak,
. Sanki sen onun icin varmissin, her ne zaman istese emrine amadeymissin, o ne yaparsa yapsin her istediginde yaninda, elinin altinda olacakmissin triplerine girmeyecek,
. Sen ona sevgini gosterdiginde, sen ona kayitsiz sartsiz asikmissin gibi havalara girmeyecek.
. Erkek dedigin ilgi gordugunde ilgiyle, sevgi gordugunde sevgiyle karsilik verecek.
. Erkek dedigin, sen onun icin kendine baktiginda,
. Sirf ona daha guzel gorunmek icin giyinip kusandiginda hicbir sey olmamis gibi davranmayacak.
. Ruhunu oksamasini bilecek.
. Romantik olacak, kimi gun habersizce kucaginda ciceklerle cikip gelecek.
. Ozel gunleri unutmayi marifet sanmayacak.
. "Kazma" olmayacak senin butun zerafetine karsi.
. Gercekten seven bir kadin sevgi ve ilgi bekler, erkegine verdigi askin karsiliginda,
. Kucuk bir tatli soz, kisa bir mesaj, bir cagri bile onu mutlu edebilir.
. Erkek dedigin butun bunlari cebinden para harciyormus gibi cimrilikle yapmayacak.

. Ben aranmayi, cok aramayi sevmem demeyecek.
. Her sey kendi istedigi gibi olsun istemeyecek.
. Sadece kendi caninin istemesine baglamayacak her seyi.
. Erkek dediginin, hissettigiyle yaptigi sey arasinda ucurum olmayacak.

. Cesur olacak cesur.

. Seni seviyorum derken korkmayacak,

. Baska seylerin arkasina gizlenmeyecek.
. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kacmayacak, ozluyorum diyorsa gelecek,
. Kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.
. Erkek dedigin askina sahip cikacak.
. Korkak olmaz erkek dedigin. 
. Asksiz yatmayacak yataga ve sen bunu bileceksin.
. Bir baba sefkatiyle seni alnindan optugunde bileceksin ki sevgisi gecici ve zayif degildir.
. Ve sevgiyle optugunde dudaklarindan, bileceksin ki öpüsün tek sebebi sehvet degildir.
. Erkek dedigin aldatmayacak. Aldatmak basitliktir.

. Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dedigin. Aldatiyorsa sevmiyor demektir.
. Erkek dedigin yakisikli olacak, cekici olacak, ama bundan cok daha ote bir sey.

. Zeki olacak.
. Kadinin kucuk yalanlara, bahanelere inanmayacagini, kendisini kendi gibi tanidigini bilecek.
. Kadinin zekasini kucumsemeyecek kadar zeki olacak.
. Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasini bilecek, o hamura kendisi katmasini da.
. Degerlerini bir anlik hevesler ugruna satmayacak.
. Namussuzlugunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak.
. Yan gozle hatun kesmeyecek,
. Ustune sevgili edinmeyecek.
. Erkek dedigin once kendini sevecek.
. Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayir gelmez.
. Bir bakarsin ki yillar sonra
. Bu adamla ne yataga sigiyorsun, ne topraga.
. Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alip sevismesini de.
. Babaligini da bilecek, ana-babaya hurmet etmeyi,
. Kadir kiymet bilmeyi, vefakarligi, fedakarligi.
. Erkek dedigin seni koruyacak, kusatacak.
. O nerede olursa olsun seni koruyacagini bileceksin.
. Pisirik olmayacak erkek dedigin.
. Erkek dedigin erkek olacak guzelim.
. Seni sadece sen oldugun icin sevecek.
. Parayla, pulla, kariyerle, gucle, kimin ne dedigiyle hareket etmeyecek.
. Hem sevgilin, hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak, huzurla bagrina basacaksin.
. Bileceksin ki evde o erkegi beklemenin zevkini,
. Huzurunu baska hicbir sey yasatamaz sana.

HEP SİZ AHKAM KESECEK DEĞİLSİNİZ YA BU DA SİZE KAPAK OLSUN ERKEKLER :)

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 03:30:01sohbet oyun linki
ahahahahahahaahah supersin arwen

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 03:48:02sohbet oyun linki

Arwenqueen Harikasın!...  "Yalnız, yazını dikkatle okudum, ( Bu yazılarından anladım ki kadınlar, bütün dünyayı isterler. ) O halde kadınların isteklerini, beklentilerini sıraladığın maddelerde bir eksik var onu da ben yazayım izin verirsen!. Eksik kalmasın
  ..................................................................................................................  
  ..................................................................................................................
  ..................  (Arwenqueen in mesajı) .........................................................
  . Biz kadınlar sırf istemek için bile isteriz.

"Sevgili arwen dikkat ettim de sadece bu madde eksik kalmış"

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 03:52:34sohbet oyun linki
Öyle bir madde yoktur tamamen uydurmadır..Kıskananlar çatlasın kızlar :)))

barbiexx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 04:06:13sohbet oyun linki
hiç hoş olmamış bu metin

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 04:09:34sohbet oyun linki
Siz ne anlarsınız zevksizler ahada sildim işte

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 04:14:16sohbet oyun linki
"Bütün erkekler birbirine benzer" lafında doğruluk payı büyük galiba... Kadınların erkekler hakkında gözlemlerini derleyen Rita Rudner (ABD) şu noktaları sıralıyor:

Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir başka yaratık yoktur.

Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır.

Kulağında küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakınca yoktur. En azından acının anlamını ve mücevherin değerini bildikleri kabul edilebilir.

Erkeklere iş yaptırmak için işin içine "tehlike unsuru" katmak gerekir.

"Aman yangın çıkmasın" dediğiniz anda, erkek, mangalın başına geçer.

Kel ve zengin olanlara dikkat edin, paranın verdiği hava basmaca, kelliğin verdiği seksiliği gölgelemesin.

Erkekler, üzerinde mümkün olduğu kadar çok düğme bulunan telefonları severler. Çok düğme olunca kendilerini büyük adam zannediyorlar (bakınız aynı masada üç telefon!).

Erkek sabahları gazeteyi ilk okuyan olmak ister, ilk siz okursanız "Ben"likleri yara alır.

Bir adamın aynada kendisine bakışından, bir başkasına ihtimam gösterme potansiyeli olup olmadığını anlarsınız.

Topluluk içinde asla bir adama bir şey öğretmeye çalışmayın. Erkekleri sadece onlarla baş başa olduğunuzda eğitebilirsiniz. Toplum önünde hep herşeyi biliyor olurlar.

Bütün erkekler kirpik kıvırma aletinden ürker, yastığın yanına koysanız tabanca zannediyorlar.

"İlişkimiz hakkında biraz konuşsak" lafı kadar erkeğin kanını donduran başka cümle yoktur.

Bütün erkekler kendilerini çok sempatik zanneder, çoğu değildir.

Bir erkek asla kadınların mayo satın almasının neden bu kadar vakit aldığını kavrayamaz.

Erkekler kendilerinin de alışverişten nefret ettiklerini bildiklerinden mağazalarda "Erkekler" bölümü hemen giriş kapısının yanındadır.

Dört adam yan yana geldiğinde spor konuşur, dört kadın yan yana geldiğinde erkekleri konuşur.

Bir erkek hiç bir aşk filmini ikinci kez izlemez.

Kadınlar "Onu gerçekten seviyor muyum, mutlu olur muyum" diye düşünürken, erkekler "Bu arabanın 240 bastığı dış görünüşünden de belli oluyordur, değil mi" türü düşüncelere dalarlar.

Eğer bir erkek "Seni ararım" dedikten sonra aramamışsa... Telefon numarasını kaybettiğinden veya öldüğünden değil, görmek istemediğinden aramıyordur.

Kocanızı tenis maçında yenerseniz aksama sırtını dönerek uyur.

Erkek sevgilinizi onun kalbini kırmadan terk etmek istiyorsanız "Senden çocuk sahibi olmak istiyorum" diyerek hedefe kestirmeden ulaşabilirsiniz.

Pantolonunun altına body giymiş bir kadının tuvalette çektiği sıkıntıyı sadece, üzerinde kayak kıyafeti varken sıkışan adam anlar.

Karısına "Kilo aldın" diyen adam, kendi durumunu (gözünüzün içine bakarak) "Bu pantolon yıkanırken daralmış" diye açıklar.

Erkeğin algılaması o kadar zayıftır ki, ağır çekimde tekrarı görmedikçe golün nasıl atıldığını anlamaz.

Genelde klasik müzik dinlemeyi seven erkekler yere tükürmez.

Erkek herşeyi unutur, kadın herşeyi hatırlar.

Erkeklere psikanaliz yapması çok daha kolaydır çünkü hiç çıkmadıklarından çocukluklarına dönmeleri gerekmez.

Erkeğin sürekli sizi yatağa sürüklemesini durdurmak istiyorsanız, onunla evlenin.

Bu da erkeklerin verdiği cevapların bir listesi...

Kadınlar vitrinde gördükleri "İndirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu da olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır.

Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de (yalnız) ağlamaz. Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.

Bütün kadınlar kesin bir cevabı olmayan konularda soru sormakta müthiş ustadır. Maksat, siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.

Kadınlar asla sır saklayamaz. Daha doğrusu, kadınlar için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı açık etmek kapsamına girmez. Bu mantıkla, hepsi en yakın arkadaşlarına söylediklerinden sonunda sırrı bilmeyen kalmaz.

Kadınlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsız olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda dünyanın en uzun konuşmalarını yapanlar da yine kadınlardır.

Kadın yatağa yatmadan "evvel" saçını tarayan tek yaratıktır.

Kestirme yola sapıldığında her kadına bir "kaybolacağız" korkusu gelir.

Kırmızı ışık kadınlar için, "makyaj molası" işaretidir.

İstisnasız her kadın vermesi gereken bir-iki kilo olduğunu düşünür.

Kadınlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan şüphelenir.

Kadınlar tuvaletin kapağını küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür, kocasına söylenir ve tuvalete geri döner.

Erkek konuşurken kadın lafın ortasından konuşmaya dalar ve devam eder. Aynı şeyi erkek yapacak olsa kıyamet kopar.

Düğünlerde kadın kadına dans edenleri görünce kimsenin aklına bir şey gelmez. Erkekler için durum aynı değildir.

Karısının göz ucuyla bir başka adama baktığını yakalayabilmiş erkek yoktur. Oysa kadınlar erkeklerini başka kadına baktığı an (saniyesinde) yakalarlar.

Kadınların erkeklerden daha çok para kazandığı tek meslek vardır: Top modellik.

Kadının dondurmayı nasıl yediğine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.

Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadın, sokağa çıktığında saatlerce başka kadınların elbiseleriyle ilgilenir.

"Yok bir şey"in anlamı kadınlarda, erkeklerinkinden, tamamen farklıdır.

Kadınlar her konuda erkeklerle eşit olmak isterler. Üç istisna: Erkek tuvaletlerine girmek, çöpü indirmek ve hesabı ödemek.

Kadınlar asla haksız değildir... En haksız olduğu konuda bile "Kendime göre nedenlerim var" derler.

Tabiatta kadınlara karşı son sözü söyleyebilecek tek bir doğal yapı vardır: Yankı!

Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil, onlar için nelerden vazgeçildiğine bakar.

Zengin adam, karısının harcadığından daha çok kazanabilen erkek demektir.

Kadınlar "Erkeklerle eşitiz" iddiasını sürekli tekrarlamaktan vazgeçtikleri anda, erkekler, kadınları kendilerinden üstün gördüklerini söyleyebilme fırsatını yakalayacak.

Kritiklere başlayan kadın, kritik bir yaşa gelmiş demektir.

Evlilikler aynen kazalar gibidir, iki şahit ister.

Kadın elinizi tuttuğu anda, bilin ki, eninde sonunda tepenize çıkacaktır.

barbiexx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 04:26:52sohbet oyun linki
çatlayıp çatlamamakta tamamen özgürler nasılsa öyle yada böyle çatlıyorlar çok neden aramaları gerekmiyoronları bir şekilde çatlatıyoruz yaa  daha neeeeeeeeeeee

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 05:46:33sohbet oyun linki
bana 1 tane şu şekilde düşünmeyen bir erkek gösterin.... İŞte o en akıllı erkektir. Bize nasip olur inşallaaaah...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 06:35:21sohbet oyun linki

Arwencim eline sağlık

Delikanlı Adamın İnternet Lugatı

Internet
Abi resimler var, yazılar var, aradığın herşeyi buluyormuşsun. yani ben daha bulamıyorum ama söylüyorum buluyorlar. tofaş ın bile sayfası var. bi de bunun denizde yapılası varmış,sörf, mörf bişi, onu da araştırıyorum
.

Bunlar her gördükleri yere www yazıyorlar. bir bilgisayar görür görmez hemen bu ecnebi harfe 3 kere basın.beni utandırmayın.

* nikneym
Alemde bi yamukluk olmasın diye kendilerine takma isim alıyolar. gazoz ömer in gazoz u, patinaj ali nin patinajı gibi.bize yakışmazzz, ben "davut".

* çet
Şimdi burada bir sürü aklı evel birbiriyle tanışıp saatlerce geyik yapıyorlar, yengelerle tanışıyorlar, bi nevi muhallebici yani.

* site
Bildiğiniz site işte uzatmayın.

* tıklamak
Abi laf bana çok ters geliyo. ne o öyle oraya tıkla, buraya tıkla. erkek adam tıklamaz. ne öyle tık tık.

* aysikü
Çet te tanıştığımız yengelerimizle konuşmak için icad edilmiş. iyi alet de, ne o öyle papatya ayağı?

* davlod (indirmek)
Bakmayın kızıyorum ama habire "şunu indirdim, bunu indirdim" diyip duruyolar. henüz bi vukuatlarına şahit olmadım ama..

* imeyl
Posta kutusu gibi bir yer. ama pek işe yaramıyo. 10 gün önce bizim memlekete bi mektup attım bununla hala almamışlar.

* hit
Bu kesin ingilizce dir dedim. açtım sözlüğü baktım. bu herifler dövüldükçe seviniyorlar.

:)))))))))

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir