ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 10:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   jaTux KİM
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 18:55:54      jaTux KİMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC DE 1 HAFTADIR GÖRDÜĞÜMÜZ JATUX BU GÜN AJAN OLMUŞ PEKİ BU JATUX KİMDİR ESKİ NİCKİ NEDİR

TAHMİNLERİNİZİ BEKLİORUZ

RAHMANquerel

RAHMANquerel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 18:59:57sohbet oyun linki
valla natuşşşim ben bilmiyorum emmeee kesin torpilli birisi ya Bec.in yeğeni ya Yunusum un yakını bilemem valla yıllardır burdayım daha yanımdan yakınımdan bi yıldız geçmedi be bu adam nasıl alır 1 haftada yıldısı torpil var torpill

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 19:17:50sohbet oyun linki

IHamParSuNI

IHamParSuNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 19:24:26sohbet oyun linki
Arkadaslar Söyle Düşünün...
Su Cc De Kim Varsa Ortalama Herkes Birbirini Görür Kim Kimin Cc de NE KAdar Aktive(Online) Oldugunu ve NErelerde Takıldıgını Hemen Hemen Bilir.Natusi Canım Sen 1 HAftadır Görüyoum Demişsin Simdi 1 HAfta Öncesine Bak Derim Sana.O Günden Beri Ortalıklarda Görünmeyen Kim Var?ya Da CC De Suanda Eskisi Kadar Pek Online Göremedigin Kimler Var?

Gerisini Size Bırakıyorum Bilmem Anlatabildim Mi Yardımcı Olabildiysem Ne Ala

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 19:31:17sohbet oyun linki
Melih Kasma Kendini Başlamışşsın yine çelişkili Konuşmaya Bu JaTux Kim? bilmiorum ama eski Oldugu kesin yıldız almadan önce Bir Muhbetimiz olmuştu ama yakında cıkar kim oldugu fazla Merak yersiz bence ayrıca Görewinide gercekten iyi yapan bir

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 19:35:35sohbet oyun linki

Düdüdüüdüdüdü :)))

Bazen Bildiklerini Bilmemiş Gibi Göstermemek Gerekir Eger Gelecegi Görseydik Yarın Ne Yaşayacagımızı Bilseydik Bu Hayatın Bir Anlamı Kalmazdı

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 20:03:42sohbet oyun linki
Melühüme katılıyorum bu iyi bi izlenim gerçektende daha önceden tanındık biriyse yokluğu fark edilecektir ve zaten belirli bi süre sonra kendisi eski nicki varsa ortaya çıkaracaktır

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 20:17:20sohbet oyun linki

Olcay Ape

Ben Kendi Adıma Konusayım Eger bu Durumla Ben Karsı Karsıya Olsaydım Kaale Almazdım.O Kişi Size Özel Yazıyorsa ve Sizi Daha Önceden Tanıyıp O Samimiyete Dayanarak Yani 40 Yıllık Arakadasınız Gibi Yazıyorsa Mutlaka Sizi Daha Önceden Tanıyan Biridir.Beni İyi Tanıyan Biriyse Mutlaka Benle Bir Samimiyeti Olmustur ve Gelipte Bana Kim Oldugunu söylemezse O Kişi Benim İçin CC De Gelip Bayanları Rahatsız Eden Sahıslar Vardır Ya Onlardan Farksızdır !

pearlyyy

pearlyyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 21:06:01sohbet oyun linki
melüüh can bayagı ciddiye almıssın bu konuyu söyleyenlerin yalancısıyım jatux =onlystone yukardakilerden ensesi kalın birini tanıyomus yukardaki ne lem alt tarafı bi chat sitesi muhahahahaha

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 21:17:18sohbet oyun linki
Pearlyyy Ciddiye Almak Degil Ama Varsın Sizin Dediginiz Gibi Olsun Birgün Anlarsınız Demek İstediklerimi
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir