ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 11:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Psikopat Katillerden Özlü Sözler..
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sphinxman

sphinxman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2009 Sal 21:18:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ne diyelim Elif  her can taşıyanı bu insanlardan Allah korusun.Ben de ünlü seri katillerin sonları ile ilgili bilgiler paylaşıyım.

Serİ Katİllerİn Hayati
Albert Desalvo: Bir başka ABD li seri katil olan ve Boston Kasabı olarak isimlendirilen Desalvo 13 kadını vahşice katletti. Maharetli avukatları nedeniyle cinayetlerden ceza almayan fakat tecavüz suçundan ömür boyu hapse mahkum edilen Desalvo 1973 te bir mahkum tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Albert Fish: İlk cinayetini 1910 da işleyen Washington doğumlu seri katil ünlü Kuzuların Sessizliği filmine konu oldu. Öldürdüğü insanların etlerini yiyen yamyam ruhlu seri katil Fish in elektrikli sandalyede idam cezasını duyunca Elektrikli sandalyede ölmek ne de büyük zevk olacak diye konuşması dikkat çekmişti.

Carl Panzram: Türkiye de Bir Katilin Günlüğü ismiyle gösterilen filmde hayatı anlatılan Panzram 21 cinayet ve sayısız ağır suç işledi. Dünya turuna çıktıktan sonra döndüğü ABD de hırsızlık suçundan tutuklanan ve cezaevinde de bir kişiyi öldüren Panzram 5 Eylül 1930 de idam edildi.

Dr. Henry Howard Holmes: Ben içimdeki kötülükle doğdum. Katil olduğum gerçeğinin önüne geçemiyordum; tıpkı bir ozanın ilhamını bastıramayıp şarkı söylemesi gibi diyerek işlediği cinayetlere gerekçe bulmaya çalışan Holmes in ABD suç tarihinde önemli bir yeri var. 27 cinayet işlediğini itiraf eden Holmes 7 Mayıs 1896 da idam edildi.

Earl Leonard Nelson: Goril Katil olarak adlandırılan ve 18 aylık bir yolculuk boyunca 18 kadını acımasızca öldürülen Nelson 1920 li yılların Amerika sında işlediği cinayetlerle kamuoyunun nefretini üzerine çekti. Neslon yakalandıktan bir süre sonra cezaevinden kaçmayı başarsa da 12 saat sonra yakalandı ve idam cezası infaz edildi.

Jeffrey Lionel Dahmer: 1960 doğumlu olan Dahmer ilk cinayetini 18 yaşında bir zenciyi öldürerek işledi. 1978-1991 yılları arasında çoğu zenci 17 kişiyi öldürdüğü bilinen Dahmer in öldürdüğü insanlara çeşitli eziyetler verdiği hatta bazılarının etini yediği belirlendi. ABD li seri katil 28 Kasım 1994 te hapishanede kafasına demirle vurularak öldürüldü.

John Wayne Gacy: ABD kamuoyunun en nefret ettiği ve Palyaço Katil olarak da adlandırılan seri katil evine davet ettiği 27 kişiyi öldürdü. Çoğunluğu çocuk olan öldürdüğü kişileri evin altına ve civarına gömen Gacy 32 çocuğa tecavüz edip öldürdüğünü itiraf etti. Gacy 1980 de zehirli iğne ile idam edildi.

Dennis Nilsen: 15 genç erkeğin öldürülmesinden sorumlu tutulan İngiliz seri katil Nilsen in cinsel sapkınlıkları olduğu tespit edildi. 1978 de cinayetlerine başlayan Nilsen apartman dairesinde sakladığı cesetlerin koku yayması sonucu yakalandı ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Harold Shipman: İngiliz Doktor Harold Shipman in 27 yıllık meslek hayatında 250 kişiyi öldürdüğü raporla belgelendi. Hastalarını yüksek dozda morfinle öldürdüğü belirlenen Shipman 1998 yılında işlediği bir cinayet sonrasında tutuklandı ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Cani doktor hücresinde intihar etti.

Pedro Lopez Monsalve: Kolombiyalı seri katilin 1970 yıllarda Kolombiya Peru ve Ekvator da 300 kişi öldürdüğü belgelendi. En fazla insanı öldüren seri katil olan Monsalve nin 60 kız ve erkek çocuğunu tecavüz ettikten sonra öldürdüğü tahmin ediliyor.

Alma Mazlumun Ahını  Çıkar Aheste Aheste :)))

herseyeKILadam

herseyeKILadam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2009 Sal 21:21:27sohbet oyun linki

kıl oldum abi bu tiplere

alisss33

alisss33 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2009 Sal 21:41:11sohbet oyun linki

charles manson
Charles Manson

“Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz.”

“Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.”

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2009 Cum 21:50:15sohbet oyun linki

Bu Sozlerin Hepsi Seri Katillerin idam Edilmeden Onceki Son Sozleridir :) Basliqi Yalnis Acmissin Elif IHH

TheQuaLiTy

TheQuaLiTy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2009 Pzr 14:46:44sohbet oyun linki
“Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz.”    Bu Söz Gercekten Mantıklı... Hayatı Bizlere Öğreten Yanımızdaki insanlar Biz Onlardan öğreniyoruz..

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2009 Pzr 16:40:01sohbet oyun linki

“20 kişiyi öldürdüm. Kanı severim.”

AndParanoiacLives

AndParanoiacLives resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2014 Sal 07:36:27sohbet oyun linki
beynimde bir tümör olsaydı,adını marla koyardım ..
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir