ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 17:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRK POLİSİNİN GÖRÜNMEYEN YÜZÜ...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 05:12:48      TÜRK POLİSİNİN GÖRÜNMEYEN YÜZÜ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri canlı bombanın bulunmadığı bir sırada bu eve giriyorlar. Başka bir canlı bombanın ve çok sayıda bombanın bulunacağı düşünülerek girilen evde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle mücadele ekibinin örnek davranışı ve yaşanılanlar yıllarca unutulmayacak görüntüler oluşturuyor.

İşte o görüntüler...

xBerkeCCx

xBerkeCCx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 11:40:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok Güzel Bir Paylaşım Olmuş HurremSuItan, Ellerine Sağlık...Ağlıyayım Mı Güleyim Mi Gerçekten Bilmiyorum.      

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 13:25:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hiç böyle birşeyle karşılaşacağımı tahmin etmememiştim. İnsan " Helal olsun. " demekten kendini alamıyor.

PaterFamilias

PaterFamilias resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 17:27:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Genelde Türk polisinin olumsuz yönlerini göstermeyi marifet sayan basın neden bu tür olayları göstermez ?

Polis kimdir ? Senin abin,ablan,amcan,dayın,baban,kocan,karın... Yani polis bizleriz...

Hayatını bu ülkeye adayan tüm fedakar,vicdan ve sorumluluk sahibi polislere başarı diliyorum.

blackangelangel

blackangelangel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 18:06:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu gürüntüyü sadecelıyorum...

McELRooy

McELRooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 20:13:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar arkadaşlar;

Bir Polis olarak,  bu tür görüntü/görüntülerin varlığı az gibi görünsede ve insanlarımıza pek fazla gösterilmemesi beni üzmekte, fakat az olan bu tür görüntüleri izlemek yada bu tür görüntülerin bir parçası olduğum zamanlar bana hep gurur vermiştir. Sonuçta bizlerde insanız, her insan gibi bizlerde severiz seviliriz, bizlerde bir anne-baba, evlat-kadeşiz, bizler halkımızın, milletimizin aynadaki yansımasıyız kısacası. Malesef bu tür görüntülerin azlığı nedense haber kaynağı olarak pek değerlendirilmemekte, eğer polis adam dövmüyor ise, işkence yapmıyor ise, bağırıp çağırmıyor ise, vurup kırmıyor ise bu tür görüntüler haber niteliği taşımıyor... Bu tür şeylerde bizleri üzmekte ve bizlere olan yaklaşımların her zaman ön yargılı olmasına sebebiyet vermekte. Küçükken bile anne babamızın bizleri yaramazlık yaptığında " bak polis geliyor, seni ona veririm, seni götürür " gibi telkinlerinden sonra insanlarımız hep bizlere bir ön yargı ile yaklaşmışlardır. İçimizde yaşadığımız bu gibi kırgınlıklarımız olsada, bu kırgınlıklarımızın bizlerin görevimizi yapmaya engel teşkil etmediğini, tam tersi etki ile daha çok çalışarak, halkımızın huzur ve güveni için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermemizi, gerektiğine ülkemize ve insanlarımıza,  canımızı gözümüz kırpmadan uğruna feda edebileceğimizi bilmenizi isteriz...

Burada bana o gururu ve sevinçi yaşatan meslektaşlarıma Teşekkürü bir borç biliyorum ve saygılarımız sunuyorum...

Saygılarımla   McELRooy         

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 21:40:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anadolu kültürünün izlerini taşıyan bir polis memuru

Yürek sızlatan bir kız çocuğu

Tebrikler..

GhostWhisperer

GhostWhisperer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2009 Pzt 00:06:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Video yu açıp izlemeden önce karşıma neler çıkacağını bilmiyordum..

Bu manzara karşısında içimin titrediğini hissettim..

Bizim için çalışan polislerimize kötü genellemesini yapmayalım..

Medyaya yansıyanlar hep onlar hakkında yanlış yorumlar yapmamıza neden oldu..Bize bu görüntüler aktarılmadı..

Her kurumun içerisinde iyi elemanda bulunur kötü eleman da ..Sadece kötüleri yansıtılırsa halkın düşüncesi elbet yanlış olur.Bu konuda iş medyaya düşüyor.Lütfen halkımızın gözünü korkutmayalım!

CCalohaCC

CCalohaCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2009 Pzt 01:51:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Polisimize verilen önemi bu şekilde yansıtan tüm arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür eder, kamuoyuna Polisin bu yönünü gösteren Polis çocuğu olan Uğur abimize şükranlarımızı sunarız ... 

FullTehlike

FullTehlike resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2009 Pzt 02:02:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir