ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Mart 2024, Perşembe 17:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   ***MVCC - EN DEGERLİ CHATCITY LİYİ SEÇİYORUZ***
 <<1 234567891011...15>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 02:16:55      ***MVCC - EN DEGERLİ CHATCITY LİYİ SEÇİYORUZ***sohbet oyun linki

Seçmenin doğrudan fikir belirtemediği seçimler hep akıllarda soru işaretleri bırakmışlardır. Çok da demokratik olmadığı düşünülen bu tür seçimler ne kadar objektif kararlarla sonuca ulaşsa da, maalesef  bazı “acaba”lardan kimse kendisini alamamıştır. Acaba’cılar  bir nebze de haklıdırlar aslında…

İstedik ki kimse acaba demesin!

İstedik ki kimse bu da nerden çıktı demesin!
İstedik ki herşey herkesin gözü önünde olsun!

İstedik ki Chatcity nin en değerlisini, yine sadece Chatcity liler seçsin, onlar karar versin.

Peki biz hakikaten ne istiyoruz?

Açıklıyorum:)

Chatcity nin; bugüne dek hep; en karizmatiğini, en güzelini, en çok konuşanını, en az konuşanını ya da en hızlı forumcularını v.s. aradık sitemizin arka sokaklarında..

Şimdi aradığımız kişi; kendisini bilen görenler için hiç mi hiç arka sokaklarda olmamış, ama belki de oralardan gelmiş birisi…

Diyorsanız ki;

“Belki masallardan fırladı geldi, belki de hiç gitmedi o pembe masallara.. Hep gerçekti ve hep yanımdaydı. Biliyor musunuz o olmasa belki cc de ben de olmayacaktım. O varken hiç sıkılmıyorum. Onunla neşemi, kederimi, sıkıntılarımı her şeyimi paylaşıyorum. O var ki ben de artık varım. O benim ve benim gibi düşünen herkesin en iyi arkadaşıdır, en güvendiği kişidir ve en önemlisi....... 

CHATCITY NİN EN DEĞERLİSİDİR

Öyleyse hep birlikte ChatCity nin En Değerlisini seçelim.

Biz de Chatcity yönetimi olarak ayrıca kendisinin de onur duyacağı bir ödülle tebrik etmek istiyoruz.

Ödülümüz; Chatcity’nin en çok sevilen, saygı değer, olmazsa olmazına; 1 ay  süreyle tam donanımlı ajan yetkilendirmesidir. Biz bu arkadaşımızı sadece böylesi bir yetkilendirmeyle kalmayıp yine 1 ay süreyle profil fotoğrafı yerinde görünecek şekilde, yine kendisine özel bir de rozet hazırladık :) 

Oylama süresi : 17/07/2009 gecesi saat 24:00 e kadardır.

Düşünmeden karar vermeyin ;)

Oylama başlamıştır, adaylarınızı beklıyoruz… Kolay gelsin.

Not:Gönül isterdi ki her bir üyemiz 1 oy kullansın ve olabildiğince objektif olsun, haklıya hakkını versin. Yiğidi öldürüp hakkını vermeyecek üyelerimizin varlığı bizi üzmekle beraber; bu durum, yapacağınız oylamada oy kullanacakların istemediğimiz bir şekilde sınırlandırılması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Bu anlamda, Tüm Chatcity’lilerin aday olabileceği bu yarışmamızda oy kullanacakların VIP Üye olması gerekmektedir.

Lütfen mesajlarınızın kısa, öz ve yorumsuz olmasına özen gösterip, oy kullanacağınız nicki tam olarak belirtiniz. Son olarak başlık altına amacı dışında mesaj yazmamanızı önemle rica ediyorum.

Örnek oy mesajı:

Chatcity’nin en değerli üyesi, olmazsa olmazı; xxxxx ‘ dir.

Not-2: Sevgili arkadaşlar, lütfen şu anki ajan arkadaşlarımızı MVCC adayınız olarak göstermeyiniz. Kendilerinin yeterince değerli olduklarını hep beraber biliyoruz :)

Bunster

Bunster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 02:29:41sohbet oyun linki
N_O_A

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 02:41:16sohbet oyun linki

Chatcity’nin en değerli üyesi, olmazsa olmazı; Nefertiti585 ‘ dir.

GebereJacksonUIen

GebereJacksonUIen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 03:50:19sohbet oyun linki

d34ThSouL

d34ThSouL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 04:25:50sohbet oyun linki

moby666

moby666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 09:51:39sohbet oyun linki
Chatcity nin EnNnn Değerli Üyesi EZELLL.

merkez9

merkez9 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 10:25:43sohbet oyun linki
NEFER DİYORUM BAŞKADA BİŞİ DEMİYORUM

loxasidx

loxasidx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 10:29:28sohbet oyun linki
NEFERTİT585 BENCEDE

demo17203439

demo17203439 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 10:34:34sohbet oyun linki
BENCEDE NEFERTİTİ585

demo123456

demo123456 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2009 Per 10:38:09sohbet oyun linki
herkes nefer diyo bende nefertiti585 diyeyim bari
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...15>>