ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 00:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Selamlar Ajan olmak istiyorum
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PaSaM07

PaSaM07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2010 Sal 17:22:38      Selamlar Ajan olmak istiyorumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Merhaba arkadaşlar ajan olmayı gerçekten çok istiyorum ve görevimi yerine getiriceğimden çok eminim lütfen şef beni bir dene.. PaSaM07

xDOWJONESy

xDOWJONESy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2010 Sal 18:17:47sohbet oyun linki

Merhaba Şeflerim, dilin kemiği, klavyenin mukozası yok ben de istiyorum.Herkes cc yada ajanlık vs isteyip duruyo başım kel olsa neyse.Ben de istiyorum bu durumda ne mi istiyorum.Aslına bakarsanız şef olmak ve 3 şef; Şarköyde şefler sofrası kurmk istiyorum, sizler salatayı sofrayı hazırlarken ben de etleri butları barbeqü de pişiririm hatta sivribiber domates falan da kızartırım.Neyse zaten baksanıza userlar bi piknik yapamadılar biz yapalım madem belki öncü olur dengeli bir durum yaratırız.Ha derseniz ki senden şef olmaz hiyerarşik bakımdan o zaman gold ajan olayım zaten altın fiyatları da uçtu gitti bu yüzden gold olmak istediğimi düşünüp de yanlışp anlamayın tabi.Buna da hayır derseniz gümüş rozet de olur nişanlıma da isterim tabi nişanlıma da gümüş rozet verilsin çünkü sarkıntılık falan ediyolar sinir sahibi oluyorum.Fakat yine derseniz ki sana gümüş de fazla o zaman ben hiç bişey istemiyorum zaten yıldız bi dünya var burda.Ellere var da bize yok mu.Gerçi ben ajan falan olsam tüm metodik turistik bilişim userlarımıza karşı adil davranamam yani bunu da baştan belirteyim de sonra bana surat yapmayın.Yani hissi olabiliyo insan bazen ceza verme ya da vermeme yönünde.Ancak hissi davranış sergileyebileceğim userları düşersek E-(üç beş user) elde etmiş oluruz.Gerçi bu userlara hangi rozetlimiz yaranabildi dersek işin içinden çıkamayız.Her neyse yani aklınızda bulunmasa da olur.User olmak da şereftir onurdur sebeb-i gururdur eşsiz 3D sitemizde.Ama tabi siz siz olun ajan falan seçerken ince eleyip sık dokuyun.Ricam budur.

Mühimsiz not:Havalar baya baya ısınmıştır.Bundan böyle userlarımız akın akın Plaj`a hücum etmelidir.Kahvehane kültürümüzün v.s. yeri ayrı tabi ancak daha sıcak bir ortam olur.Bazıları yüzer, bazıları güneş banyosu yapar falan hoş olur yani.Ha bu arada plaj kabinlerimizi lütfen temiz tutalım bu gibi yerler plajımızın itibarıdır.Tabi aslına bakarsanız giyinme kabininin tepesini şingılla falan örtsek iyi olur.Ne var çok mu komik ne güldünüz şimdiHürmetler...

İmza:LaserSail (iddialı)

Anektot:Taklitlerimden bence sakının

Bir de sualim olacak cc doğduğundan beri mevcutum  şu ne demektir anlamını falan bilen varsa tariflerse memnun olurum

SettembrE

SettembrE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2010 Çar 18:01:31sohbet oyun linki

Bende bir ilk e imza atıp cc Kapıcısı olmak istiyorum Görevimi layıki ilen yapıp odaya gelenlere kolonya, şeker vs vs vs uzatacagım..  

Beni kapıcı yap İnfumum

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2010 Çar 21:11:21sohbet oyun linki
(: Puhaha

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2010 Çar 22:02:12sohbet oyun linki

Bu konuda dalga gecilebilecek birsey goremedim ben.. Adam gizli kapilar ardinda birseyler yapmaktansa medeni cesaret gosterip herkesin onunde bu gorevi yapmak istedigini belirtmis.. Belki de bu sekilde kendisini taniyanlardan destek beklemis.. Bunu yapmasi cok dogal.. Cogu uye ` ya yildiz verilmezse ` korkusuyla bunu yapmaz.. Genelde yildiz icin ozelden seflere her turlu sirinlik yapilir.. Yildiz alamayinca genele gecilir ve satasma baslar.. ve yildiz istediklerini inkar ederler cogu zaman..  

Bosverin.. Rahat birakin uyeleri.. Hazir Chatcity forumda ;   CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Yıldız Ajanlar  " Yıldız ajan olmak isteyenler  diye seslerini duyurmalari icin bir firsat varken.. ve bunu dogru bir sekilde gerektigi gibi yapiyorlarsa... Bunu sonuna kadar kullansinlar..

Cogunuz eski uyesiniz.. Bu tur heyecanlari yasayan veya en azindan bilen insanlarsiniz..

Dalga gecmek yerine.. Dawson`un bu tarz acilmis bir cok forum konusuna gosterdiginiz hosgoruyu gosterin..

xGunesayx

xGunesayx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2010 Per 10:18:11sohbet oyun linki
İstiyorsan mutlaka olursun.Sen yeterki iste...

PaSaM07

PaSaM07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2010 Per 11:23:15sohbet oyun linki

bakalım.

SettembrE

SettembrE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2010 Per 14:56:35sohbet oyun linki
gurcu :

Dalga gecmek yerine.. Dawson`un bu tarz acilmis bir cok forum konusuna gosterdiginiz hosgoruyu gosterin..

Ne dalga geçmesi ben Önceki nicklerimde de cc useri oldum olalı İnfumum un kafasının etini yemişimdir üzerinde kolonya şişesi resmi olan pembe rozetim olsun diye Kapıcı olmak istiyorum ilk yaratmak istiyorum Bir ara Çadırın bekçisi bile olmustum Sözde bekçi bile olsa 

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2010 Cmt 12:35:32sohbet oyun linki
Herşey istemekle başlamıştı.

ApocalypsePlease19

ApocalypsePlease19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2010 Cmt 12:49:14sohbet oyun linki

özel mesaj atsan daha iyi olur

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir