ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 16:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity profilinize fotoğraf ekleme ve fotoğraf boyutlarını küçültme işlemleri hakkında...
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Sangha

Sangha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2011 Sal 14:14:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
autumn1 :

Resim yükleme sayfasındada dediği gibi; Yükleyeceğiniz resimlerin size ait resimler olması ve resimlerde yüzünüzün açık şekilde görünmesi gerekmektedir. Size ait olmayan, link, avatar resimler, reklam mesajları içeren resimler kabul edilmeyecektir. Aynı resmi birden fazla yüklemeyiniz... Kurallara uygun olmayan resimler onaylanmayacak, silineceklerdir.. Resimle ilgili sorularınızda bana autumn1@chatcity.cc adresine mail atarak veya arkadaş listenize ekleyip site içersinde özelden yazıp ulaşabilirsiniz..

NOT: Kendisine ait resim yüklemediğinden şüphelenilen kişilerin resim onayı almaları için kamera açmaları gerekmektedir..

https://www.chatcity.cc/mult/profile.asp?n=MissLitros

Bide artislik yapmaz mı

DEVIIL

DEVIIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2011 Sal 20:37:21sohbet oyun linki
Sangha :
autumn1 :

Resim yükleme sayfasındada dediği gibi; Yükleyeceğiniz resimlerin size ait resimler olması ve resimlerde yüzünüzün açık şekilde görünmesi gerekmektedir. Size ait olmayan, link, avatar resimler, reklam mesajları içeren resimler kabul edilmeyecektir. Aynı resmi birden fazla yüklemeyiniz... Kurallara uygun olmayan resimler onaylanmayacak, silineceklerdir.. Resimle ilgili sorularınızda bana autumn1@chatcity.cc adresine mail atarak veya arkadaş listenize ekleyip site içersinde özelden yazıp ulaşabilirsiniz..

NOT: Kendisine ait resim yüklemediğinden şüphelenilen kişilerin resim onayı almaları için kamera açmaları gerekmektedir..

https://www.chatcity.cc/mult/profile.asp?n=MissLitros

Bide artislik yapmaz mı

Aynen La Ben Çekiyomuyum Bizim Doğan ile

DEVIIL

DEVIIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2011 Sal 20:38:07sohbet oyun linki
autumn1 :

Hepde Benim Resimimi Siliyon hee

ReaLLYLove34

ReaLLYLove34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2011 Cmt 00:27:53sohbet oyun linki
slm   ilk    öncelikle bu    altum1   cam  acmak  zorundamıyız  ve bu   ajan  ardaş hep gecelri geli yor  bu  resim onay  işine başka onay vercek      erk   ajan     olursa sevnirim    ben    altum1  cam acmak       istemiyorum saygılarıma

cerix3

cerix3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2011 Cum 17:43:40sohbet oyun linki

pki nsl prfil rsmı oluyor

exlans06

exlans06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2013 Cmt 15:39:46sohbet oyun linki
3 gündür aynı resmi ekliyorum onay gelmiyor.herhangi bir acıklamada yok .sildigim resmi tekrar ekliyorsunuz.ekledigim resmi bir an önce onay verirseniz sevinirim tesekkurler

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2013 Cmt 19:36:22sohbet oyun linki

exlans06 :
3 gündür aynı resmi ekliyorum onay gelmiyor.herhangi bir acıklamada yok .sildigim resmi tekrar ekliyorsunuz.ekledigim resmi bir an önce onay verirseniz sevinirim tesekkurler

Dostum bu tamamen sizin bilgisayarınızın çerezleri ile alakalı .  Resiminiz onaylandığında eski resim gözüküyorsa ;

İnternet Exploer dan   Araçlar seçeneğine tıklayınz . 

Gözatma geçmişini  silerek  bunu düzeltebilirsiniz ...

İyi günler ...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir