ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 19:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Kimilerine göre Chatcity :)) **Önemli**
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 15:02:31      Kimilerine göre Chatcity :)) **Önemli**sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

*-Kimilerine göre :)

-Akşam yatmadan önce,bir kız arkadaş ayarlama düşüncesi ile klavye tokatlamak (Kısa günün,uzun getirili kÀrı :)

-İşyerinde patrona yakalanmadan adrenalin salgılarına bulanmış Sohbet dialogları :)    (Simge durumunda küçültülmüş muhabbetlerin serin rüzgarları,yığınla bekleyen iş hiç umrumda olmaz:)

-Yeni bir sohbet-çet sitesi duydum,manyak kızlar /erkekler takılıyormuş,gel üye olak (Fıldır Fıldır gözlere sahip aşk avcıları ve bu avcıların etkin silahı klavye cilveleşmeleri :))

-Yaa bana chat sitesimi yok,sadece kolay erişilebilir olduğu için arada bir takılırım işte ( İnternet kafe işletmecileri,coğunun hesap almadan müşterilerini kaçırdıklarına şahid oldum :))Malum Chatcity :)

-Yaa abi/abla yeter kalk şu bilgisayarın başından ders çalışcam hocam ödev verdi   (Ahh canım,kıyamam ben sana,ceza süren doldu galiba,dikkat et:)

-Ahaa  acan olacam çok takılmam gerek,birazda ağır olayım ki abi desinlerne olacak,en fazla 3 ay kasarımSonra meydan benim,hainler sizleri engellemek bana zevk verecek heheheh(Bir sonra ki bölümü inceleyin:)

-Ulan o kadar kastım acan olamadım,benden kurtulamassınız,nasıl düzen bozuyorum izleyin şimdi,nick bol,benden kurtulamazssınız,demek beni seçmessiniz ha!(Ajanların ve cc sakinlerinin baş belaları:),kimler geldi kimler geçti hiç boşa uğraşmayın)

-Herif akşam işten gelmeden temizliği ve yemekleri halledeyim de iki lak lak yapalım kızlarla(Mazlum ev hanımları,saygılar)

-Olum manyak bir adamım ben,beni cc de herkesin tanıması gerek,nasıl başarılı ve yetenekli bir zaat olduğumu herkese ıspatlamam gerek(Bir şeyi ıspatlama derdinde olan arkadaşlar:)

-Evden işe işden eve,hakkaniyetli ve saygı değer insanlar,amaçları sadece kaliteli arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak,hoş vakit geçirmek,bilgi ve birikimlerini paylaşmak,doğruya teşvik etmek(Çok az sayıda var olan bu insanlar,omirilik görevi görüyorlar)

-Küfürlerimle bir numarayım,delikanlı olan benden iyi küfür eder(Sen bitmişsin,hatta yaşamıyorsun:)Doğru yol önünde,bekliyoruz)

-Chatcity i GSM destek (Kontör) ve Maddi (¢¢) gelir hattı olarak düşünen ve kullanmaya çalışan arkadaşlar(Bay-bayan) Arada bir denk gelmişte kaza ile birşeyler elde etmişseniz ve bunun sürekliliğine inanıyorsanız,arkanıza bakmadan buraları terk edin :)) Neden derseniz aldıklarınız bizlere  Yol-Su-Elektrik Olarak geri dönecektir:)

-Öğrenciler,lise,üniversite,dersane öğrencileri:) Amaç tamamen vakit geçirmek:)  Yada taze bilgileri uygulamaya geçirmek,her kişiye ve görüşe muhalefet olmak,can sıkmak :)) (Malum taze kan yerinde durmuyor,bilgilerde taze olunca tut tuta bilirsen :))

- Ohh altım kuru keyfim yerinde ciler :))  Ekmek elden su gölden, babam sağolsun cular :)) (E diyecek lafımız yok,Sabah kalk Pc nin başına otur,,hadi kızım artık yeter,hadi oğlum kör olacaksın,kalk bi kendine gel,kızzz bi şu pc başından kalkta bi işin ucundan tut,Oğlum embesil gibi oldun yeter accık çık arkadaşlarınla gez,dolaş :)) (Yok anne boyle iyi)  Ciddi sorunlar doğura bilir aman dikkat :)

Peki size göre ?  :)

Roen♣

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 15:07:54sohbet oyun linki

Kısmen Doğru Hatta Büyük Bi Çoğunlukla Doğru.Ama Benim Düşüncem Eminim ki Bu Düşünceye Sahip İnsan Çoktur İnterneti Veya Çetsityi İletişim Aracı Olarak Kullanıyorum Abilerim Ablalarım Kardeşlerim Vs Vs Vs  Yani Bi Sürü Amaçla Kullanılabilecek Çok Amaçlı Bi Sitenin Kullanıcılarıyız Değerini Bilelim..

Neyse Onu Boşver Roencim Altay Maçı Ne Olur ?

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 15:14:47sohbet oyun linki
Roen cim Söylenecek Fazla Söz Kalmamış Doğrular Bunlar Elline Klavyene Sağlık..

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 15:36:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güsel ve eleştiresel bir yaklaşım sergilemişsin...

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 15:43:30sohbet oyun linki

Roen bu düşüncelerine kesinlikle katılıyorum, ve seni alkışlıyorum

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 16:19:34sohbet oyun linki
Roen Okadar Güzel Yorumlamışsınki Bunları ;Yaşayan, Yaşatanlar Filim Şeridi Gibi Gecti Gözümün Önünden . Ellerine Sağlık..

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 16:54:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 walla cc deki kullanicilarin karakter tahlili bundan iyi yapilamazdi herhalde. ben ozellikle ilk tahlile bittim.

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 17:01:12sohbet oyun linki

moahahah roen , mukemmel olmuş. dogrulugunu  kabul eden kısımda bılıor ne yaptıklarını herkes kendınden bırseyler bulmuş :P wala ben boş zamanlarımı kıtap okumak gıbı faydalı işlerle gecırırdım burda ınsanları okuyoruz ( balonlarını :P) hoşuma gıtmor degıl ama tamamen wakıt kaybı ...olmasına ragmen imdat bırı benı durdursun :)

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 17:27:59sohbet oyun linki

Bu yazılanları okurken, paragrafların birinde kalp atışlarınız hızlanıyor yada kahkaha atıyorsanız burada paylaşın Ne derece kime uygun bilelim..Olmaz derseniz Özel mesaj yolunu kullanarakta görüş aktara bilirsiniz :) (Aramızda kalacak)

Teşekkürler Görüşmek üzere :)

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 18:18:55sohbet oyun linki

Roen cim şampuanım çok güzel olmuş eline sağlık..İşten kalan zamanlarda vakit geçirmek eğlenmek ve zaman zaman (maalesef herzaman değil) sohbet etmek için güzel bir yer internet ortamı gerçeklerden kopmamak şartı ile tabii..İnsanları bir mekana bir siteye yada adına ne derseniz deyin bir yere oradaki kişiler bağlar kişilerin önemi büyük..O yüzden bir site cazibesini ilginçliğini yitirmemeli hiç birzaman kaliteli insanları burada tutmayı bilebilmeli..

Bu arada Elhem okul bırakma lafını duymamış olalım..

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir