ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Nisan 2024, Cuma 00:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   TemeL FıkraLarı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ryobu

Ryobu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2010 Cmt 21:27:28      TemeL FıkraLarısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Temel bir gün psikoloğa gitmiş. Derdini anlatmaya başlamış:

- Doktor bey, her gece rüyamda bir kapı görüyorum. Çekiyorum çekiyorum açılmıyor. Ne kadar zorlasam da kapıyı açamayıp, kan ter içinde uyanıyorum.

Doktor:

- Peki kapıda dikkatinizi çeken bir şey var mı?

Temel:

- Evet var. Üzerinde "İtiniz" yazıyor!...

Ryobu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2010 Cmt 21:29:32sohbet oyun linki

Temel, her gün sınır kapısından, selesinde kum dolu bir bisikletle geçiyormuş. Gümrük memuru da her gün, Temel`in üzerini ve bisikletin selesindeki kumu didik didik arıyormuş: çünkü Temel`in kaçakçılık yaptığına eminmiş. Bu yıllarca devam etmiş Temel yaşlanmış sınırdan geçmez olmuş, gümrük memuru emekli olmuş. Gümrük memuru dayanamayıp birgün kahvehanede Temel`in yanına gidip sormuş:

- Yıllarca gümrükten bir şeyler kaçırdığına eminim ama hiç yakalayamadım, söylesene sen sınırdan ne kaçırıyordun kuzum?

Temel mahçup bir halde kısık sesle cevap vermiş:

- Bisiklet!!! 

Ryobu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2010 Cmt 21:31:27sohbet oyun linki

Temel, karısı Fadime`ye: "Bana bir şort dik" demiş. Fadime Temel`e şeker çuvalından güzel bir şort dikmiş. Temel arkadaşı Dursun ile plaja gitmiş. Giderken de şortunu giymiş. Temel`i gören gülüyormuş. Temel artık dayanamamış ve arkadaşı Dursun`a sormuş:

- Neden herkes bana gülüyor?

Dursun:

- Ula uşağum! Senin şortun arkasında Turhal şeker fabrikası, önünde net 50 kg yazıyor!...     

Ryobu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2010 Cmt 21:33:56sohbet oyun linki

Temel çok güzel bir kadını gözüne kestirmiş. Kadının peşinde ve bir taraftan da nasıl yatağa atarım diye düşünüyor. Klasik tavlama usüllerinden biri geliyor aklına ve birden kadına dönüp:

- Hadi bize gidelum sağa pul kolleksiyonumu cöstereyim!

Kadın şaşırır fakat bozuntuya vermez:

- Peki ya beğenmezsem!

- O zaman ciyinur cidersun!...

Ryobu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2010 Cmt 21:37:21sohbet oyun linki

Japonun biri yanında çok güzel bir bayanla bir bara gitmiş. Barda Amerikalı, Alman ve Temel oturuyorlarmış. Amerikalı yerinden kalkıp Japon`un yanına gidip:

- Hey sen! Dışarı gel bakalım! demiş!

Amerikalı`yla Japon dışarı çıkmışlar ve 5 dakika sonra Japon tek başına bara dönmüş. Bardakiler merakla Japon`a ne yapıpta Amerikalı`yı dövdüğünü sormuşlar. Japon:

- Kendisine Nagaşigeri tekmesi attım! demiş.

Alman bu durum üstüne sinirlenmiş ve Japon`u dışarı davet etmiş. Ama Japon yine dönmüş. Bardakiler yine sormuşlar. Japon da cevap vermiş:

- Ona da Marraşi yumruğu attım!

Millet dehşete düşmüş. Bizim Temel de olayı kenardan seyretmekteymiş. O da Japonu dışarı çağırmış. Ama bu sefer Japon yerine, Temel bara dönmüş. Herkes, merakla sormuş:

- Ne oldu?

Temel gayet sakin:

- Ona Mitsubishi Krikosu ile vurdum!...

Ryobu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2010 Cmt 21:41:00sohbet oyun linki

Temel ile Fadime çıkmaya başlamışlar. Fakat bir türlü buluşamıyorlarmış. Çünkü Fadime etraftan çekiniyormuş. Temel konuyu Dursun`a açmış. Dursun`un aklına bir fikir gelmiş ve demiş ki:

- Sen ormana gidip 2 el ateş edersin, Fadime de duyunca ormana gelir, orada buluşursunuz.

Temel`in çok hoşuna gitmiş bu fikir ve hemen Fadime`ye anlatmış. Bu yöntem bir süre devam etmiş. İkisi de pek mutlularmış. Bir gün Temel pek üzgün gelmiş. Dursun hemen sormuş:

- Hayrola Fadime ile işler nasıl?

Temel cevap vermiş:

- İlk zamanlar çok iyi gidiyordu. Ama av mevsimi açılalı beri, bizim Fadime or...spu oldu!...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir