ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Nisan 2024, Cuma 19:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BUGÜN İÇİN SÖZÜM BU...
 <<1...8788899091929394959697 9899100101102103104105106107...200...300...400...482>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NIL

NIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2011 Pzt 19:13:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

lShine

lShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2011 Pzt 19:58:44sohbet oyun linki

``İsyanlardayım” dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı..

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2011 Pzt 19:58:58sohbet oyun linki

Otlar Zayıflatsaydı İnekler Manken Olurdu...:))

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2011 Sal 08:31:58sohbet oyun linki

Çok değiştim Artık..
Aynadaki çocuk çok asık suratlı..
Ve güLmüyor gözLeri..
BakışLarıda pek bi acı gibi…
Benzetemiyorum Kendime…
Ya ben gerçekleri görüyorum, yada Aynalar Sahte

eFendhii

eFendhii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2011 Çar 17:06:35sohbet oyun linki
Teknoloji çok gelişti. Lafı burdan bir koyuyorsun, taaaaaaaaaaa  nerdekine kapak oluyor..

lShine

lShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2011 Çar 18:32:23sohbet oyun linki

Alay; cahillikten gelir… Kişi; bilmediği ile dalga geçer.

ooomygirllll

ooomygirllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2011 Per 00:50:38sohbet oyun linki

ne kadar değişirsen değiş

ilk nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı

LaserSail18

LaserSail18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2011 Per 01:59:21sohbet oyun linki

BEN 7 GÜN CEZAYI HAK ETMEDİM BUNU HAZMETMİYORUM.Hakkımı helal ediyorum siz de helal ediniz.Sizleri tanımak güzeldi ancak ne yazık ki buraya kadarmış.Zaten metodik bilişim açısından pek de kıymetli bi user değildim kaybınız fazla olmayacak ben diğerleri gibi ceza alınca yeni vip alanlardan değilim.yokluğumu hissetmezsiniz emin olun.Cezamın affı gibi bir isteğim olmuştu info ya cevap dahi görmedi neden ceza aldığımı da bilmiyorum bilsem de hakkım 1 gündü 7 değil.Artık herşey için çok geç boşu boşuna cezamı kaldırmayın zira herşey zamanında anlamlıdır.Kırılan kalpleri her baba yiğit onaramaz.

Siz sevgili cc userları sizleri tanımak güzeldi hem de ne güzeldi anlata anlata bitiremem :Sizlerle chat yaptım, sizlere şarkılar söyledim hatta içinizden bir kaçınızda reelim oldu.. v.s. v.s.D.....ama şu var her güzel şeyin sonu vardır benim userlığım da buraya kadar  güç bela yürüdü.Ben artık geleceğe bakıyorum gelecekteyim sizi chatcity ve burada tanıdıklarım sohbetlerim ya da almış bulunduğum cezalar benim için birer anıdan hoş bir sedadan ibaret bundan böyle...Yine de ara sıra uğrarım ancak üstün VİP üstünlüklerinden yoksun ayrıcalıksız bir user olarak.

Her neyse fazla söze gerek yok.Bu 7 günlük cezada etkin olan herhangi bir user var mıdır yok mudur inanın bunu mesele etmiyor ve davasını güdmüyorum.İntikam da almayacağım zamanı gelince sakın aksine inanıp da paronoya olmayın.Eşim dostum çok düşmanım yoktur bana düşmanlık eden yok mudur tabi ki vardır biz üstün vasıflı şahsiyetlerin vebalidir bu ve bir onurdur şereftir.Dostlarımdan öğrendiklerimin fazlasını bana düşmanlarım öğretmiştir.Allah onları ıslah etsin edemediklerimi yani :)bu sparagraftaki cümlelerim şifreli olup muhattabı olan 2-3 user anlamış olacak.

Herkes hak ettiğini yaşar ben de hak ettiğimi yaşıyor ve bundan ötürü çok büyük bir mutluluk yaşıyorum ancak bu mutluluğumu sizlerle paylaşmayacağım lakin bu ne cc kurallarına paraleldir ne de benim ticari etik anlayışıma.

Herkese elveda

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2011 Cmt 11:35:57sohbet oyun linki
Yarışmaya İstanbul`dan katılıyoruz. Sevgiliydik. Tüm çabalara rağmen sevgili olmayı beceremedik. Hem o zaten hep bana yüzünü dönerdi. Tersine geliyormuş. Kızamazdım, nasıl da severdim. Arkadan sarılır, omuzunu, sırtını öperdim. Anlamazdı o... Yine uyurdu. Sarılmazdı. Ama sabahları öperek uyandırırdı. Dudağıma dudağı değdiği an yüzümü saran gülüşü çok severmiş. O yüzden öperdi. Kendi sevdiği için? Benim sevdiğimi düşünmezdi hiç... Mesela ben otobüslerde cam kenarı severdim. Ama hep o otururdu. Meğersem güneş yüzüme vursun da başımı ona yaslayayım diyeymiş. Biz iki sevgiliydik. Ama sevgili olmayı hiç beceremedik. Başkalarına da aşık olamıyoruz... Ya da sadece ben olamıyorum işte.

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2011 Cmt 12:21:43sohbet oyun linki

İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için sevmekten korkuyor.
Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için.
Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için.
Yaslanmaktan korkuyor, gençliğin kıymetini bilmediği için.
Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi bir şey vermediği için.
Ve ölmekten korkuyor, aslında yaşamayı bilmediği için.

William Shakespeare

CC sohbet icin buraya
 <<1...8788899091929394959697 9899100101102103104105106107...200...300...400...482>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir