ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 11:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Özel İleti ve Oda Daveti Hakkında..
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2010 Sal 18:39:08      Özel İleti ve Oda Daveti Hakkında..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İyi günler herkese

Çok sık karşılaştığımız bir durum bu. Eminim hepiniz duymuştursunuz. " XXX özel yazmasana ya sapık mısın, XXX Nie özel oda daveti gönderiyorsun?, XXX özel yok lütfen, XXX Sakın özel yazma oda daveti gönderme"  ve buna benzer bir çok ağır hakaretler içeren cümleleri. Bu yazıyı bir erkek olarak yazmıyorum bayan arkadaşlar tepki gösterecektir eminim,(hatta erkek olarak yazmıyorum cümlemle de dalga geçeceklerdir.)  bu yazıyı her iki tarafın görüşlerini alarak ve empati yaparak yazıyorum. Tabi bayan arkadaş özel oda davetini kabul etmek zorunda değil, hatta özel konuşmak zorunda da değil. Ne yapmalı peki?.. Size özel yazan kişi özel yazdığında tekrar yazmasını engellemek için "engelle"  butonu bulunmaktadır. Buna bastığınızda size özel yazan kişinin ekraına "Karşı taraf sizinle görüşmek istemiyor" diye bir cümle çıkacaktır. Fakat özel yazan kişi oda değiştiği zaman eğer sizi listesine eklediyse sizin engellemenize rağmen tekrar özel yazabilmektedir. Tekrar engellerseniz tekrar oda değişmesi gerekir. Başka bir çözüm ise; size özel yazan kişinin penceresini gözükmeyecek bir yere taşımanızdır, Bildiğiniz üzere özel pencereleri taşınabiliyor.

Eğer size özel yazan kişinin penceresini üstdeki resimdeki olduğu gibi gizlerseniz o kişinin size ne yazdığını dahi görmezsiniz. İçinizden diyor olabilirsiniz neden ben o kadar zahmete katlanıyım, bu bir zahmet değil zahmet olarak düşünmeyin sadece 2 saniyenizi alır. Eğer sorun devam ederse eminim site içerisindeki ajanlar size yardımcı olacaktır.

Bunu yapmamızdaki asıl amaç nedir peki? Mesela örnek veriyim, XXX nickli kişi odaya giriyor ve kendisi  üye Ayrıca özel oda sahibi olsun.. Odaya girdiği zaman konuşmak istediklerine özel mesaj bırakacak hatta belkide odasına davet edecektir. Eğer siz o özel durumu özellikten çıkarıp genele yansıtırsanız. O kişi rencide olduğunu düşünecektir ve hakaret edecektir bu insanın doğasında  var ve böyle olaylarla çok karşılaştığım için biliyorum. Olaya her zaman kendi pencerenizden bakmanız olayları anlamamanızı sağlar biraz empati yapın şimdi XXX`in gözünden olaya bakın, Kişi bir şekilde Chatcity ile tanışmış bakmış özel konuşmak için  üyelik alması gerektiğini anlamış ve almış yani para vermiş,  özel oda almış bunun içinde ücret ödemiş. Verdiği ücret karşılığında hizmet almış bunu kullanması sizcede doğal değil mi hatta en doğal hakkı değil mi sizce de? Özel oda konusu daha açıklayıcı olabilir.. Ekranınıza gelen pencerede XXX Sizi özel odasına davet ediyor" yazıyor. Adı üstünde "DAVET".. Bence gayet uygar bir davranış birini odana davet etmek, tabi odada size uygun muhabbetler geçmeyebilir odayı terketmeniz çok basit. Ama çok karşılaştım sanki oda sahibi o kişiyi zorla odaya götürüyormuş gibi tepki verenleri çok gördüm..

Herkesten biraz anlayış bekliyorum. Umarım anlatabilmişimdir kendimi, Bu yazıyı bu sorunlarla kendim karşılaştığım için yazmadım sadece insanları gereksiz yere rencide edilmemeli, aslında normal olan eylemlere bu kadar büyük tepkiler verilmemeli, özel olan özelde kalmalı diye yazdım.

UFUKYAZICI

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2010 Sal 18:54:35sohbet oyun linki

lRaken

lRaken resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2010 Sal 19:05:51sohbet oyun linki
Bilinçlendirmeye yönelik çok güzel bir yazı ve çalışma. Ellerine sağlık ROMEO.

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2010 Sal 19:40:30sohbet oyun linki

Ufuk` cum, güzel taktik. ;) Bence de özelin özelde kalması herkes için en sağlıklısı. Şu da önemli, XXX bayan ya da bay sürekli yüz kızartıcı ( mesajlarla )ve özel iletilerle gerçekten de rahatsızlık duyuyor  ise; yani hiç peşini bırakmıyorsa    info@chatcity.cc     ye  mail atabilirler. 

Emeğine sağlık..

xAsWangx

xAsWangx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2010 Çar 15:54:58sohbet oyun linki
güzel paylaşım emeğine sağlık ama bazen bazıları gerçekten çileden çıkarabiliyor o da peksabit bi çözüm değil.... çözüm ama sabit değil eninde sonuda kurtuldum diyemiyorsunuz.....

bronzes

bronzes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2011 Pzr 21:21:19sohbet oyun linki
Birileri para verip VİP ya da oda aldıysa bu istediğini rahatsız edebilir anlamına mı geliyor?Sizin çözümlerinizin yanına bir tane de ben ilave yapayım.Özel oda sahibi VIP arkadaş önce sohbet edeceği arkadaşa genelden bir selam verse ve özel görüşmek istediğini söylese daha uygun olmazmı?Teklifi kabul görürse zaten özel görüşme olur.Engellemek tabiiki bir çözüm.Ama ben istemeden de özelden selam verilmesi rahatsız edici bir durum.Sonuç olarak galiba ccde "parayı veren düdüğü çalar"

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2011 Sal 14:10:45sohbet oyun linki

·bronzes· :
Birileri para verip VİP ya da oda aldıysa bu istediğini rahatsız edebilir anlamına mı geliyor?Sizin çözümlerinizin yanına bir tane de ben ilave yapayım.Özel oda sahibi VIP arkadaş önce sohbet edeceği arkadaşa genelden bir selam verse ve özel görüşmek istediğini söylese daha uygun olmazmı?Teklifi kabul görürse zaten özel görüşme olur.Engellemek tabiiki bir çözüm.Ama ben istemeden de özelden selam verilmesi rahatsız edici bir durum.Sonuç olarak galiba ccde "parayı veren düdüğü çalar"

Bir bayan hayal edin. Ve 15 kişilik bir odada olduğunu düşünün. Bir erkek geliyor özel odası ve vip üyeliği olan bir erkek.. O bayana "genelden" Selam özelden konuşabilir miyiz? sorusunu sorduğunda, konuşmak istese bile kendisi de genelden cevap vereceği için.. Cevabı muhtemelen "Hayır" olacaktır. İnsan psikolojisi bu.. Diğer insanların onla dalga geçeceğini düşünecektir. Özelden sorduğu zaman konuşabilir miyiz diye alacağı cevabın olumlu olması daha yüksek bir ihtimaldir. Ayrıca özelden selam verilmesi rahatsız edici bir durum değildir bence.

dorukdoritos

dorukdoritos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2011 Çar 22:10:49sohbet oyun linki
:)

nasibishesin

nasibishesin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 04:11:57sohbet oyun linki

Bu konu daha önce de öneri bulunulmuş farklı şekillerde ifade edilmişti. Önerilen yöntemi oldukça ilkel buldum. Böyle bir yöntem, olsa olsa imkansızlıkların içinde aciz kalınmışlığını gösterir. Belirtildiği gibi özel görüşme penceresinin engelli olması durumu oda değiştirilmesi halinde ortadan kalkıyor. Bunun devamlılığını sağlayacak, aynı arkadaş listesi gibi bir kara liste oluşturulması çözüm olabilir ya da Vipban gibi ancak herkesin kullanımına açık bir küçük klik oluşturularak tacizcinin şikayet edilebilmesi sağlanabilir.

Zaten Chatcity` nin var olan sorunların alt yapısını çözebilmiş mi ki kullanıcılarının önerileri ya da şikayetlerini değerlendirebilsin. Var olanı muhaafaza edebilmeyle yönelik kaygısı bile olduğunu samıyorum. Zaten 22 Ağustos 2011 itibaren İnternet fetişi BTK nın uygulamalarıyla geleceğinden şüpheyle bakılan bir chat kanalının yazılımı geliştirilse ne olur geliştirilmese ne olur.

Ayrıca karşı tarafın psikolojisi falan filan, bilmem ne... O da ne? Yok öyle bir mantık. Burası sohbet etmeye gelinen Chatcity mi yoksa koca bulmak için Çöpçetan sitesi mi? Komik :) Hakikaten!

gizlidemo

gizlidemo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2011 Per 18:05:39sohbet oyun linki
nasibishesin :

Bu konu daha önce de öneri bulunulmuş farklı şekillerde ifade edilmişti. Önerilen yöntemi oldukça ilkel buldum. Böyle bir yöntem, olsa olsa imkansızlıkların içinde aciz kalınmışlığını gösterir. Belirtildiği gibi özel görüşme penceresinin engelli olması durumu oda değiştirilmesi halinde ortadan kalkıyor. Bunun devamlılığını sağlayacak, aynı arkadaş listesi gibi bir kara liste oluşturulması çözüm olabilir ya da Vipban gibi ancak herkesin kullanımına açık bir küçük klik oluşturularak tacizcinin şikayet edilebilmesi sağlanabilir.

Zaten Chatcity` nin var olan sorunların alt yapısını çözebilmiş mi ki kullanıcılarının önerileri ya da şikayetlerini değerlendirebilsin. Var olanı muhaafaza edebilmeyle yönelik kaygısı bile olduğunu samıyorum. Zaten 22 Ağustos 2011 itibaren İnternet fetişi BTK nın uygulamalarıyla geleceğinden şüpheyle bakılan bir chat kanalının yazılımı geliştirilse ne olur geliştirilmese ne olur.

Ayrıca karşı tarafın psikolojisi falan filan, bilmem ne... O da ne? Yok öyle bir mantık. Burası sohbet etmeye gelinen Chatcity mi yoksa koca bulmak için Çöpçetan sitesi mi? Komik :) Hakikaten!

kısmen katılıyorum ...:D

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir