ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 05:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İçinizden gecenı söyleyin, Rahatlarsınız;)
 <<1...6061626364656667686970 717273>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2014 Pzr 01:05:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2014 Pzr 04:01:31sohbet oyun linki

Kıymalı Börek Tarifi malzemeleri

• 1 adet yufka
  • 200 gram kıyma
  • 1 adet soğan
  • 1 diş sarmısak
  • 5 dal maydanoz
  • 2 çorba kaşığı rendelenmiş kaşar peyniri
  • 2 çorba kaşığı margarin
  • 1 çay bardağı süt
  • 1 adet yumurta

Kıymayı  tavaya alın ve üzerine kıyılmış soğan ile sarımsak ekleyin. Ara sıra karıştırarak suyunu salıp yeniden çekinceye dek kavurun. Tuz, karabiber ve yenibahar ekleyip ocaktan alın. Karışımınızı soğutup kıyılmış maydanoz ve kaşar peyniri ilave edin. Margarini eritip, sütle karıştırın.Yufkanızı dörde bölün. Her parçanın üzerine bir fırçayla sütlü karışımdan sürün. Yufkanın geniş tarafına kıymalı harçtan koyup, rulo şeklinde sarın. Daha sonra bir ucundan tutup içe doğru, kendi etrafına sarıp gül şekli verin. Yumurtayı çırpıp böreklerin üzerine sürün. Önceden ısıtılmış 180 derece fırında böreklerin üzeri kızarana kadar pişirin. Kıymalı Börek Tarifi hazır. Afiyet olsun.

İçimde geçti 

A_R_T_E_K

A_R_T_E_K resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2014 Pzr 04:27:01sohbet oyun linki
PUHAHHAHAHA

LeadeR37

LeadeR37 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2014 Pzt 19:37:30sohbet oyun linki
İnsanların hepsi menfaatçi hepsi çıkarcı yalancı sahtekar sözünün eri olmayan cimri ukala şımarık lanet olsun böyle bir devirde yaşamdığım için lanet olsun...!

uykucu88

uykucu88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2014 Pzr 00:42:15sohbet oyun linki

gurcu

gurcu resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

7.Haz.2011 Sal 01:33:08

Hayaldi gercek oldu..

Chatcity de sohbet neredeyse artik sadece alt yazida oluyor ve.. Benim artik cok canim sıkıldı..

Artik bu olaya tarafsiz kalmak istemiyorum.. ve bende artik taraf olup.. kendimi boyle sacma sapan aptalca guc gosterileri arasinda eglenirken gormek istiyorum..

Kendim bir Kulup acabilirdim ama bu tarz islerle ilgilenmeyi daha dogrusu insanlarla ugrasmayi sevmiyorum.. Bu nedenle ; 

- Ayda 50 bin / 70 bin cc ile sponsor olabilecegim bir Kulup ariyorum..

- Turnuvalar icin hangi kulup odasi ne vermeyi planliyorsa 2 katini verecegim.. Gerekirse Otel`i kapatacagim Turnuva yi otelde duzenleyecegim..

- Kulup uyelerinden en az 5 kisiye canli yayinda kavgalarimiza yardim etmesi icin VipPlus alacagim.. ve 10 ar bin cc verecegim.

- 10 erkek uyeye vip alacagim.. Gidip sagda solda diger kulup uyelerine kufur edip huzurlarini kacirsinlar diye..

- 10 bayan uyeye vip alacagim.. Cazibelerini kullanip odaya uye ceksin diye..

- Kendime 9 nick daha acacagim.. Kulup uye sayimiz diger odalara gore azalirsa.. Hepsini Kulup odasina sokup kuru kalabalik yapacagim..

- Kulup acilisinda cok unlu bir sanatciyi radyo programinda Canli yayina baglayacagim.. Sanatci Chatcity uyelerinin sectigi biri olacak.. Kim oldugu onemli degil.. Siz secin ben getirecegim..

- Paranin satin alabilecegi ve paranin oyuncagi olabilen herkesi satin alacagim..

Karsiliginda pek fazla birsey beklemiyorum.. Sadece adam gibi sohbet ve arkadaslik..

İlgilenen kulup sahiplerinin veya kulup acmak isteyen uyelerin dikkatine..                                                                      DAHA NE SÖYLENE BİLİR Kİ                                                                                                                                                 

SahsenYazar

SahsenYazar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2014 Pzt 02:08:21sohbet oyun linki
https://www.zapkolik.com/video/ihtiras-firtinasi-3-kisim-gulsen-bubikoglu-cihan-unal-zuhal-olcay-301374

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2014 Per 22:40:13sohbet oyun linki

Kuki Cookie Tarifi Yapılışı

Şeker ve yumurtayı beyaz olana kadar çırpın, margarin, un ve benmari usulü erittiğimiz bitter çikolatanızı ilave edip karıştırın daha sonra diğer malzemeleride ilave edip büyük yuvarlaklar yapın,yapışkan bir hamur oluşacak panik yapmayın, yağlı kağıt serdiginiz tepside 8 dakika pişirin soğuduktan sonra tepsiden alın dağılmasın, çoçuklar  ve çay saatleri için farklı bir tat

kuki tarifi

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2014 Cum 09:58:52sohbet oyun linki

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2014 Pzr 03:32:29sohbet oyun linki
Gelmelisin çünkü özledim..

ccgokhan

ccgokhan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2017 Cmt 21:31:45sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<1...6061626364656667686970 717273>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir