ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 12:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   BÜYÜK ÖDÜLLÜ HALI SAHA TURNUVASI
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2012 Per 17:00:09      BÜYÜK ÖDÜLLÜ HALI SAHA TURNUVASIsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Kısa bir süre önce kamuoyuyla paylaştığımız etkinliklerimizi yıl içerisinde hayata geçirmeye devam ediyoruz. İki başlıkta planladığımız etkinliklerimizde grup içi aktiviteler bağlamında düzenlediğimiz bu futbol turnuvası ile farklı şehirlerimizdeki arkadaşlarımızın kaynaşması ve motivasyonlarının artırılmasını hedefliyoruz.Sportif etkinliklerimizi ilerleyen zaman dilimlerinde de gelenekselleştirip iş hayatının yoğun temposunda bu tip etkinliklerle takım arkadaşlarımızı hem dinlendirmeyi hem eğlendirmeyi hem de spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlamayı arzu ediyoruz.

Mart ayının son haftasında başlayacak turnuvamız toplam 10 takım ile gerçekleşecek ve ChatCity Halı Saha Spor Tesisleri nde cumartesi günleri oynanacaktır.

Tüm maçların dostluk ve arkadaşlık çerçevesinde yapılmasını temenni ediyor turnuvada yer alan takımlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.

KATILIM ŞARTLARI

1-) Turnuvaya CC bünyesinde tüm üyeler  katılabilecek ve her oyuncu kendi takıldığı mekan bünyesindeki takımda yer alacaktır.

2-) Ekipler takıma seçecekleri oyuncuları kendi arkadaş listelerinden seçeceklerdir. liste haricindeki kişiler takımda yer alamaz. Listede yer alan userler daha sonradan listeden silindiği takdirde turnuva maçlarında da oynayamaz. arkadaş listesi haricinde yabancı bir kişiyi bünyesinde bulunduran takım organizasyon heyeti tarafından ihraç edilecektir.

3-) Takım isimleri temsil edilen oda isimleri ile olacaktır.

4-) Takımlar listesini 10 oyuncu olarak belirleyeceklerdir.

5-) Sorumlular takımlarına 1 tane takım kaptanı seçeceklerdir.( örn : Sabri Sarıoğlu )

6-) Takım eşleşmeleri kura usulü ile belirlenecek ve 2 grup oluşturulacaktır.gruba katılanlar doktor raporu ile başvuru yapıcaklardır.

7-) Müsabakalar grup halinde lig usulü oynanacak olup her iki grubun 1.ve 2. olan takımları bir üst tura çıkacaklardır. 1.ve 2. olup üst tura çıkan takımlar çapraz eşleşme usulü ile birbirleriyle eşleşerek galip gelen takımlar final maçı oynayacaktır. Mağlup olan takımlar ise üçüncülük ve dördüncülük maçını kendini gözden geçirme odasında oynayacaklardır.

8-) Müsabakalar Chat City Halı Sahasında oynanacaktır.

9-) Müsabakalar paso Cumartesi günleri gece gündüz saatlerinde oynanacaktır.

10-) Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlar  fair play takımlar gol kralı altın eldiven centilmen oyuncular gibi kategorilere çeşitli sürpriz hediyeler ve kupa verilecektir.

11-) Müsabakalara katılım bedeli kelle başı 1.000 ( BİN ) CC dir.

YÖNETİM VE TERTİP KURULU

Tertip Kurulu Başkanı

Rosalinda-Real-İnfared

Tertip Kurulu Başkan V.

iribakşabmab & m3rv3

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Yön.

joke

Tertip Kurulu Başkan Yrd.

Torbacı - ccgökan

Turnuva Koordinatörü/Web Site Editörü

CROCHT

Azalar

karakule  -  sefa  -  

hakem

TRYeyscape Eren

ÖDÜLLER - HEDİYELER

* Şampiyon olan takıma kupasını ( kupanın içinde 100cc var) yönetim Kurulu Başkanı tarafından takdim edilicektir

* Şampiyon takımın tüm oyuncularına birer cc  takdimini  yönetim kurulu üyeleri ortaklaşa takdim edicektir

* İkinci takıma kupasını ( kupanın içinde 50cc var ) ve yarım cc hediyelerini iribambaşkabiri verecek

* Üçüncü takıma kupasını ( kupanın içinde 25cc var ) ve çeyrek cc hediyelerini irimerve verecektir

* En Centilmen takım oyuncularına Hazalhilton selam verecektir

* En Centilmen 2.takım oyuncularına hamparsun hal hatır soracaktır.hoşgeldin hamparsun denildiğinde hoşbulduk kelimesi hamparsunun kendi ağzından zikredilicektir

* Gol Kralı Hürrem Sultanla tanıştırılacaktır

* Dördüncü,beşinci,altıncı,yedinci,dokuzuncu ve onuncu takımlara bişey yok.hediyelerini ccgökan takdim edicektir.

* Sekizinci takımı unutmadık tabiki,sekizinci takımada bişey yok hediyelerini ccgökan takdim edicektir.

* Hakem Tryscape Eren`e atarkan msn verecek ve cam açacaktır.

rosaalinda

rosaalinda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2012 Cum 01:40:39sohbet oyun linki

Koptum sesli güldüm

lBall

lBall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2012 Cum 01:51:14sohbet oyun linki
çok başarılı bir çalısma atarkan ellerine ve hayal gücüne sağlık

ILavinya

ILavinya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2012 Cum 01:52:04sohbet oyun linki
Keyifle okudum güzeldi :(( sanırım

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2012 Cum 09:00:58sohbet oyun linki
varım maça

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2012 Cum 16:06:58sohbet oyun linki
körler sağırlar birbirini ağırlar... Bu güzel! yazıya bu güzel! söz:D

hayalimss

hayalimss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2012 Cmt 16:18:12sohbet oyun linki
katılım bedeli 1000 cc büyük ödül 1 cc iyiymiş :D ben katılmam ama kadroda yer verirsen yönetim kadrosuna girerim,,turnuva patlamasına iyi kapak olmuş:D:D ellerine sağlık
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir