ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 17:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İTİRAF EDİYORUM...
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2012 Sal 20:31:07      İTİRAF EDİYORUM...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bu köşede içimizde kalmış, yapıp da söyleyemediklerimizi itiraf ediyoruz... İlk itiraflar benden gelsin...

Öncelikle;
Anneciğim,
Yazın sen köye gittiğinde, camları hiç silmedim... Çünkü; üzerine yapılacak şahane desen çalışmalarının birgün sanat eseri olarak değer göreceğini düşündüm... Pencere önündeki güvercin b.klarına, maydonoz tohumu serptim... Kışın yeşillikleri bedavaya getirmekti niyetim. Koltuk ve kanape altlarında biriken tozların pamuklaşmasını heyecanla izledim... Birkaç ay içinde mevsimlik yorganlarımız ve yastıklarımızı oradan tedarik etme fikri muhteşemdi...

Telefon faturasına patates baskı mühür bastığımı,
Eski patronumun kahvesine tükürdüğümü,
Alt komşumun balkonunu sigara izmariti ile yaktığımı,
Hiç anlaşamadığım girişdeki komşumun, kapı önünde duran ayakkabıların tümünün birer tekini sakladığımı,
Trafik kuralı ihlalinden yakalandığımızda, polise hamile numarası yaptığımı İTİRAF EDİYORUM.:D

Minibüste yolculuk ederken, farklı bir minibüsten bizim araca aktarılan yolculara mülteci gözüyle baktığımı,
Lise yıllarımda kırmızı otobüs biletlerini 3-4 parçaya bölerek, tek biletle bütün İstanbul`u dolaştığımı,
Sapık olduğunu düşündüğüm komşumun, kapı önündeki ayakkabısının içine bulaşık deterjanı pril sıktığımı,

Evimize emanet bırakılan anahtarlı bavulu, saç tokamla açmak kaydıyla karıştırdığımı,
Bir avuç dolusu kiraz çekirdeğini, sokaktan geçen kel bir adamın kafasına fırlattıktan sonra yukardaki kata kafamı kaldırarak; "Allah cezanızı versin" diyerek hedef şaşırttığımı İTİRAF EDİYORUM... :)))

Lise yıllarımda, boş, kısa Marlboro paketine kısa Samsun sigarası koyarak "Marlboro içiyorum" görüntüsünde hava attığımı,
Patronumun dolabından kuruyemiş aşırdığımı,
Karnemdeki düşük notu çamaşır suyuyle silerek "8" yaptığımı,
Arkadaşlarımın haylaz çocuklarına, 5 çayında rahat bırakmaları için pasifloralı meyve suyu içirdiğimi,
Eskihisar - Yalova feribotunda, tuvalet kapısı arkasına göz kalemiyle; "her an batabiliriz, salavat getirin" yazdığımı,
Bir yazlık beldede, hiç tanımadığım birinin bahçesinden elma çaldığımı,
İşyerinde sinir olduğum kadından önce WC e girip, taharet musluğunu uzatark tahribata sebebiyet verdiğimi İTİRAF EDİYORUM.. :)))))

Soondawn

Soondawn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2012 Sal 21:29:13sohbet oyun linki

Yıllar Sonra Yaklaşık 20 yıl çocukluk aşkımı facebooktan buldum o evli ben sadece sohbet düşünürken o bununla yetinmedi ve ilk kez evli biri ile beraber oldum.Fakat Sonra öğrendim ki kocasını daha önce komşusuyla , çocuğunun öğretmeniyle ve iki kişi ile daha aldatmış.Beni  hepsinden daha cok sevdiğini söylüyor... Allahım kurtar beni...

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 09:27:37sohbet oyun linki

İlkokul 1. sınıftayken Sosyal Bilgiler dersinde kopya çektiğimi, aynı sene hoşlandığım çocuğun yanına oturmak için annemi öğretmenimle konuşturduğumu itiraf ediyorum.

Lisedeyken devamsızlığım çok olduğu için her sene annemi arıyorlar diye, devamsızlık yaptığım günün akşamı evin telefonunun fişini çektiğimi itiraf ediyorum...Ortaokul ve lisede göz kalemi çektiğim zaman öğretmenler kızdığında içimden aileleriyle ilgili çok güzel(!) temennilerde bulunduğumu itiraf ediyorum.

Üniversitede devamsızlık yaptığı zamanlarda bana imza attıran arkadaşımla küstükten sonra 2 hafta boyunca imza atmadığımı, başkalarına da zorla attırmadığımı itiraf ediyorum.

14 yaşına kadar HurremSuItaan gibi ben de gıcık olayım olmayayım, kime denk gelirse; sakız, naneli şeker vb tarzı şeyleri komşularımızın ayakkabılarına attığımı, Ayşegül Halamın bana aldığı altın bilekliği satıp zamanında telefon aldığımı, sevgilimle ayrıldıktan sonra ortak arkadaşlarımızı ona karşı doldurup aralarını bozduğumu itiraf ediyorum.

gezginadamm

gezginadamm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 11:14:50sohbet oyun linki

İlkokul 1. sınıfta sevdiğim kızı 2. sınıfta sevdiğim kızla, her ikisini 5. sınıfta sevdiğim kızla, her üçünüde 6. sınıfta sevdiğim kızla aldattığımı itiraf ediyorum..  Çok pişmanım ve pişmanlık yasasından faydalanmak istiyorum Hakim bey. ayrıca 7 değilde 6 yaşında okula başladığımda dikkate alınmalı...

MehmetCorleone

MehmetCorleone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 12:34:45sohbet oyun linki

İçim buruk ama pişman değilim ulan!

aşskdasjkdlajda

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 12:35:58sohbet oyun linki

İtiraf ediyorum, İlköğretim 1. sınıfta sosyal bilgiler dersi olmadığını, bunun yerine bu dersin alt versiyonu olan Hayat Bilgisi dersi işlediğimi :)

Lise 3 te iken okullar arası futbol maçında o zamanın müthiş blöfcüsü Arif ERDEM den esinlenip kendimi yere atıp penaltı kazandırdığımızı ama penalti ile uzaktan yakında alakası olmadığını buradan yüksek sesle itirafe diyorum :)...

SelverYildirim

SelverYildirim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 12:40:32sohbet oyun linki
1. Karşı binaya yeşil lazer tutan benim.
2.Komşunun arabasına gece yumurta atan benim.
3.Küçükken bahçeyi ben yakmıştım, yalan söyledim.
4.Annemin kumbaradan para çalan da bendim.
Başka hatırlayamadım.

SelverYildirim

SelverYildirim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 12:46:18sohbet oyun linki
·MehmetCorleone· :

İçim buruk ama pişman değilim ulan!

aşskdasjkdlajda

İİİİİİZZYEEEEEEEEEEEEENNNN!

ewwel

ewwel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 14:58:10sohbet oyun linki

Köydeki tavukları sabunlu suyla yıkadığımı

Orta okulda bir öğetmenimden korktuğum için hasta numarası yapıp okula gitmediğimi

Hatta bu numara nedeniyle ailemin beni hastanaye götürdüğünü ve doktorun kızınızın hiç bir şeyi yok numara yapıyor demesini

Aşık olduğum bir çocuğun dikkatini çekmek amacıyla bayılma numarası yaptığımı 

İtiraf ediyorumm:)

Soondawn

Soondawn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2012 Çar 15:13:07sohbet oyun linki
·ewwel· :

Köydeki tavukları sabunlu suyla yıkadığımı

Dengesiz

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir