ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 16:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   Kütüphanesiz Okul Kalmasın Kampanyası
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KriXoS

KriXoS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 22:52:40      Kütüphanesiz Okul Kalmasın Kampanyasısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Onlarda insan...Bizim insanlarımız...

Onlarında okumaya hakkı var...

Engeller okumaya mani değillerdir..

Birilerinin bizlere ihtiyacı var...Hep yanlarında olacağız...

Bizi bugünlere getiren tüm öğretmenlerimize öncelikle teşekkür etmek istiyorum. "Kütüphanesiz Okul Kalmasın Kampanyası" adı altında kendi çalıştığım okuluma bir kütüphane kurmak istiyorum tabi bu okulun maddi imkanlarını aşıyor devlet babamızda heryere yetişemiyor malüm . İş bize yardımsever arkadaşlarımıza,kardeşlerimize,abilerimize yani bizlere kalıyor arkadaşlar. Hepinizin desteğini bekliyorum

msn ve iletişim adresim    krixos@turkcell.com

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım

ipek1907

ipek1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2006 Cmt 23:03:16sohbet oyun linki

Canmm benimm önceliklee bu kampanyayı hayata geçirme fikrini sonuna kadar destekliyorum;

Herkez okuyacak doğuda kitapsız kardeşimiz kütüphanesiz okulumuz almayacak,tüm özwerişli arkadaşların desteğ bklemekteyiz.özellikle istanbuldan olan arkadaşlar bana ulaşsın çünki bu kampanyanın istanbul ayağı olmaktan son derece gurur duyarım...      lütfen onların bizlere ihtiyacı war    ipek_1907@hotmail.com

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:01:56sohbet oyun linki

çok güzel bi kampanya düşünmüşsün KriXoS Abi

ama nerden bilcez paraları cebe indirmiceni

şaka bi yana bi katkım olursa sevinirim sen ne yapmamız gerektiğini ne tür bi katkımız olacağını net bi şekilde açıkla bir adres belirt ki bu kampanya büyüyerek devam etsin KriXoS abi oki

umarım sonucuna ulaşan bi hareket olur

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:14:15sohbet oyun linki

kitap yardımlarını kime verecez nereye verecez.Bende bir sürü kitap vardı.Bendeki kitapları o çocuklar okuyamazlar ki.Alayı ingilizce Bankacılık kitabı

KriXoS

KriXoS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:26:01sohbet oyun linki

Arkadaşlar, yanlış anlaşılma olmasın. Biz para istemiyoruz bizim isteğimiz evinizde yada çevrenizde fazla olan kitap,dergi,ansiklopedi gibi kaynakları yollamanız. Bu bir gönül meselesidir hepinizin güzel yüreklerine sığınarak talep ediyorum bu yardımı.Yollamak isteyenler için okulun adresini de yazayım.

Dr.Mustafa Yalçın İlköğretim Okulu

Kağızman/KARS

Türkçe Öğretmeni

Metin SEÇEN

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:33:41sohbet oyun linki
seni tebrik ediyorum arkadaşım bir meslektaşın ve bir insan olarak... BRAVO Clap

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:36:49sohbet oyun linki

Metin önce tebrik ederim çok güzel bir çalışma ve çok kişinin katılacagını umuyorum.

cc de güzel insanlara sahip ve elbirligi olacaklar hiç kuşkun olmasın pazartesi dedigin adrese bir tır yolluyorum kitap şaka:) bir yana pazartesi akşamı etraf ve arkadaşlardan topladıgım kitapları ansiklopedileri vs. vs. ne varsa işinize yarayabilecek gereçleri yolluyorum lütfen senden okulda Litros kütüphanesi açmanı istiyorum  kampanyan hayırlı olsun allah utandırmasın başarılar....

Litros...

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:45:33sohbet oyun linki
Sanada Bu Yakışırdı :) Ne Gerekiyorsa Yapalım..

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 01:16:24sohbet oyun linki

Böyle bir organizasyona destekte bulunmak cidden onur verıcı olsa gerek. Elımden geldıgınce yardımda buluncagımdan suphen olmasın. Yanlız herkez tek tek elındekılerı o adrese ulaştıramaz sandımca. Bu yuzden sehırlerde tek adreste toplanan kıtapları adrese ulaştırmamız daha rahat olcaktır. Ankarada toplanan kıtapları bir şekılde ulaştıracagımdan süphen olmasın Metin. Bu konudakı ilginden dolayı sana teşekkür etmeyi borç bılıyorum. Şimdiden kutuphanen hayırlı olsun..

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 04:00:01sohbet oyun linki
KriXoS, Çok Güzel Düşünmüşsün İmkanı Olan Arkadaşların Lütfen Yardımlarını Bekliyoruz
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir