ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 11:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC FORUM ÖZGÜRLÜĞÜ
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Alleria

Alleria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2012 Pzt 19:20:13      CC FORUM ÖZGÜRLÜĞÜsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Editörün kaleminden CC Forum...

Forum: düşüncelerimizi, isteklerimizi ve konular üzerindeki bakış açılarımızı kuralına göre yansıtabileceğimiz; yapıcı olan çalışmalarımızı paylaşabileceğimiz bir platformdur... CC Forum`da da bu böyledir, aksi düşünülemez...  

Forum özgürlüğü ise, herhangi bir konuda yorum yaparken istenilen amaca fayda sağlamak, konunun başlığını ilgilendiren yorumlarda bulunmak, rencide edici davranışlardan sakınmak ve en önemlisi yapıcı olmak için çalışmaktır. Forum`un diğer bir güzelliği ise, "Söz uçar, yazı kalır." felsefesidir. Yazıların birçok kişi tarafından okunuyor olması Forum`un cezbedici noktalarından birisidir. Böyle bir güzelliğe, yıkan döken yorumlarla yaklaşmak pek de akıllıca değildir...

Forum`da en önemli diğer bir konu, düzendir. Forum`da konulara uygun başlık açılması, açılan başlıklara uygun olarak da mesaj yazılması gereklidir. Mesala: karikatür başlığı altında herhangi bir filmi tavsiye etmek ne kadar anlamsızsa, şarkı sözleri başlığı altında da x ajanı eleştirmek görsel anlamda o kadar anlamsız durur. Yapacağımız yorumlara uygun başlığı seçme konusunda titizlik göstermeliyiz...

"Forum`da hep pozitif yorumlar mı olmak zorunda? Olumlu yorumlarda sesiniz çıkmıyor, olumsuz yazınca mı rahatsız oluyorsunuz? Benim özgürlüğüm var, istediğimi yazarım!" :)) Bu da zaman zaman karşılaştığımız tepkilerden birisi. Elbette yerine göre olumlu, yerine göre olumsuz eleştiriler olacaktır. Herhangi bir konuyu eleştirirken beraberinde alternatif bir fikir sunmak, yapıcı olma yolunda bir adım öne çıkmaktır ve teşekkür edilmesi gereken bir davranıştır. Kişiye eksiklerini görme şansını sağlamaktır. Fakat sırf eleştirmek için eleştirmek, ya da neden eleştirdiğini bilmemek, çoğu zaman eleştirilen kişi üzerinden prim sağlandığının fikrini uyandırır...

Forum: enine boyuna tartışabileceğimiz en güzel yerdir. Dikkat etmemiz gereken ince nokta ise, tartışmayı kavga boyutuna sürüklememektir. Forum kuralları ihlal edilip, şahsı inciten mesajlar söz konusu olmuşsa, burada editör devreye girecektir. Editör uygun görmediği mesajları silerken birden fazla nedenleri de vardır. Önemli olan nokta; editörün mesajı neden sildiğine kulak vermektir. Söz konusu açıklamanın nereden yapıldığı değil de; yapılıp yapılmadığıdır...

Forum`da paylaşım yapılırken, "Şahısların kişisel hayatına saygı göstermek" en önemli Forum kuralları arasında gelir. Herhangi bir şahsın geçmişiyle ilgili kişisel bir durumunu ortaya koymak, yine herhangi bir şahsın uygun olan ya da olmayan görselini yayınlamak, kişisel bilgilerini vermek kesinlikle forum kültürüne ters bir durumdur. Öncelikle kendimize yapılması durumunda rahatsız olacağımız bir davranışı, karşımızdaki kişi için hayata geçirirken bir kez daha düşünerek hareket etmeliyiz. Amacımız, CC Forum`un eğlenceli ve hareketli bir yapıda olmasını sağlamak. Üzerinde durduğumuz kuralların ana maddesi "Saygı"dan oluşmaktadır. Kalemimizde saygı olduğu sürece beraberinde sevgi de ona eşlik edecektir. Sevgiyle kalın... :)

İyi eğlenceler...
 Alleria

ccgokhan

ccgokhan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2012 Pzt 19:52:48sohbet oyun linki

Madem bu paylaşımı sundun bizlere benimde söyleyeceklerim var:)

Açtıgım başlık:  Senden editör olmaz alleria :)

Ve altına düzgün bir şekilde eleştirimi yapmış bulunuyordum.

ßu başlıgın bana göre silinmesi yanlış.

Siz bir editörsünüz yeri gelir chatcity forumda yaptıgınız paylaşımlarla ve

çalışmalarınızla tebrik edilirsiniz yeri gelir görev hatalarınızla eleştirilirsiniz.

Eger diyorsanız  şahsım   adına eleştirilere acık degilim ve görevimi  kafama göre kullanırım

ozaman sözüm yok:))

Hoş sohbetler.

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2012 Pzt 23:05:11sohbet oyun linki

Forumda açılan başlığı gördüğü halde aynı başlığı açıp forum düzenini sağlamaya çalışmaya gayretli bir forum görevlisi..Üyelerin başlıklarına katkı sağlayacağı yerde aynı başlığı açarak üyenin emeğine saygı da kusur etmeyen bir forum görevlisi ? Sanırım buna editör deniliyor ..

Forum başlıkları anlamlarına göre bölümlerine ayrılmış ve bu bölümler içerisinde açılan başlıklarla zenginleştirilmeye çalışılmıştır.. Merak edilenler yerine nedir ne değildir e ekleyebilecek kadar iyi bir forum yöneticisi bu olsa gerek.. Çok gerekli :)) bir başlık.. Akşam akşam iyi güldüm..

Kalın sağlıcakla.. 

:)

EyyRuHhh

EyyRuHhh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2012 Sal 20:51:44sohbet oyun linki

Kıyamam nan baya bi uğraşmış kanımca bu kadar cümleyi bir araya getirirken Bakalım editörümüz eleştiriye açık mı? Hoş şimdiden bir yorum silinmiş ama olsun

Forumun anlamı,nasıl olması gerektiği,nasıl yazılması bla bla blaGiriş gelişme sonuç,kompozisyon hazır örtmenimBilinen ve defalarca yazılıp bir türlü uçmayan benzer yazılar zaten mevcutken bu fazlalığın ne gereği vardı şimdi hıııForum kirliliği sadece hakaretten,saygısız-hakaretvari kelimelerden,yıkıcı eleştirilerden ibaret değildir.Bak ben çok çalışıyorum,hergün bu site için başlık açıyorum,araştırma yapıyorum vs vs vs..gibi görünüme bürünmek isteyişini anlıyorum,ajanlıkta dikiş tutturamadın burada devam etmek istiyorsun.Ama yapma bea,valla 3 günde baydın insanları.

Başlık yanlış seçilmiş en basiti,Öneriler kısmı yerine Chatcity nedir ne değildir başlığı daha uygun.
Gelelim eleştiriye,açıkçası eleştiriye açık olduğunu düşünmüyorum.Bide tepkilerle çok karşılaşıyoruz demişsin ya çok güldüm,şurda editör olalı ne kadar oldu ki ne kadar yorumla uğraştın ki ne kadar tepki aldın,sevsinler  Duyan okuyan da senelerdir forum görevlisi olarak bir sürü sitede editörlük adminlik yapmışsın zanneder
Sen bu başlığı kendin için açmışsın bence,``bakın ben artık editörüm yazarım çizerim,başlık açarım.Sakın ola beni eleştirmeye kalkmayın,sitedeki geçmişimle uğraşmayın,ben sizi klavyemle döverim,gerekirse babama söylerim hem benim babam senin babanı döver..`` demek istemişsin..

Bu başlığı açman için vakit çok erken,insanlara saygıdan söz etmen için fazla geç sanki..

Şimdilik bu kadar

To be continued

XCapris

XCapris resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2012 Çar 01:11:49sohbet oyun linki
·EyyRuHhh· :

Kıyamam nan baya bi uğraşmış kanımca bu kadar cümleyi bir araya getirirken Bakalım editörümüz eleştiriye açık mı? Hoş şimdiden bir yorum silinmiş ama olsun

Forumun anlamı,nasıl olması gerektiği,nasıl yazılması bla bla blaGiriş gelişme sonuç,kompozisyon hazır örtmenimBilinen ve defalarca yazılıp bir türlü uçmayan benzer yazılar zaten mevcutken bu fazlalığın ne gereği vardı şimdi hıııForum kirliliği sadece hakaretten,saygısız-hakaretvari kelimelerden,yıkıcı eleştirilerden ibaret değildir.Bak ben çok çalışıyorum,hergün bu site için başlık açıyorum,araştırma yapıyorum vs vs vs..gibi görünüme bürünmek isteyişini anlıyorum,ajanlıkta dikiş tutturamadın burada devam etmek istiyorsun.Ama yapma bea,valla 3 günde baydın insanları.

Başlık yanlış seçilmiş en basiti,Öneriler kısmı yerine Chatcity nedir ne değildir başlığı daha uygun.
Gelelim eleştiriye,açıkçası eleştiriye açık olduğunu düşünmüyorum.Bide tepkilerle çok karşılaşıyoruz demişsin ya çok güldüm,şurda editör olalı ne kadar oldu ki ne kadar yorumla uğraştın ki ne kadar tepki aldın,sevsinler  Duyan okuyan da senelerdir forum görevlisi olarak bir sürü sitede editörlük adminlik yapmışsın zanneder
Sen bu başlığı kendin için açmışsın bence,``bakın ben artık editörüm yazarım çizerim,başlık açarım.Sakın ola beni eleştirmeye kalkmayın,sitedeki geçmişimle uğraşmayın,ben sizi klavyemle döverim,gerekirse babama söylerim hem benim babam senin babanı döver..`` demek istemişsin..

Bu başlığı açman için vakit çok erken,insanlara saygıdan söz etmen için fazla geç sanki..

Şimdilik bu kadar

To be continued

kimsin bilmiyorum tarzın  bende kendini herşeyi bilen ve kendini herşeyden üstün gören bir user hissi uyandırdı yazdıgın her harfe bende imzamı atarım yanlız chatcity gece 2 dedimi bitiyor, hırs yapmanın anlamı yok,Alleria`ya  bu kadar yüklenmeninde anlamı yok,kendini ciddiye alındıgını sanır bu daha`da  kötü olur herkes ve herkesim için.

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2012 Çar 01:59:41sohbet oyun linki

Öncelikle aynı ve saçma sapan başlıklar temizlenir ise kanımca sade bir forum olacaktır.

``Kıytırık bir forum sitesinde bile bu tür eksiklikler kısa zamanda temizleniyor.``

XCapris

XCapris resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2012 Çar 02:12:18sohbet oyun linki
·Hsavun· :

Öncelikle aynı ve saçma sapan başlıklar temizlenir ise kanımca sade bir forum olacaktır.

``Kıytırık bir forum sitesinde bile bu tür eksiklikler kısa zamanda temizleniyor.``

Hsavun senden rica ediyorum şu resmini kaldır,bir insan kendinle bu kadar mı alay eder? lütfen yanlız sanane yazma..yorumunda gördügüm kadarıyla gündemi geç takip etmektesin,en iyisi sen ajanlık sevdasından vazgeç editör ol.

olayyeriinceIeme

olayyeriinceIeme resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2012 Per 23:38:39sohbet oyun linki

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Chatcity Forum bana göre baya gelişmiş bir forum.

ßu sitede bizler takıldıkcada dahada gelişecegine inanıyorum. Ama gel gelelim forumla ilgilenen şahıslara:))

ßu görevleri bunlara sadece forumda görevli birileri oldugunu bizlere yansıtmak için vermişler sanırım

bu kişilere. ßirisi ayda bir onlıne olur bi bakıp çıkar. ßirisi sadece chat yapmak için online olur.

1 den fazla görevliyede gerek yok sadece 1 görevli bu forumu forum yapabilir ama nerde:))) Süs diye

taşıyorlar rozetlerini. Uzun lafa gerek yok bırakın sohbeti laklakı işinize gücünüze bakın görevliler:) Günlük

değişen gümdem haberleri dışında her gün eklenen paylaşımlar hep aynı. Seneler sonra bu foruma

baktıgınızda göreceginiz tek şey  wauwww   xxxx senesinde şu saatte bu parcayı dinliyormuşum olmasın (:

renksizhayat

renksizhayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2012 Cum 01:50:08sohbet oyun linki
Gördügüm en dandik editör kadrosu

youaremylethee

youaremylethee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2012 Cum 17:41:41sohbet oyun linki

İnsanları memnun etmek çok zor. Şu lafı sevmiyorum ama kullanmak zorunda kaldım, ben de senelerdir ccye ara ara giriyorum ve yine senelerdir görev yapan hürrem sultan ın böyle bir başlık açtığını henüz görmedim. Editörün kaleminden cc forum :)) Komedi bence..

Buna diyorlar ego diye işte.. Bir aydır mı ne görev yapıyorsun galiba dişe dokunur hangi başlığın ya da yorumun var ki editör oldun sen? :) Oraya mavi rozet koydular diye hemencecik editör olunmuyor maalesef. Hürrem sultan ın mesajlarını üslubunu başlıklarını emeklerini bir araştır. Bu kadar kısa sürede sana bu başlığı açtıracak ne olmuş olabilir ki?

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir