ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Mart 2024, Cuma 18:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity Editörleri Yeni Kadrosu 2013
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2013 Pzr 02:40:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yeni Editör Kadrosunda yer alan arkadaşlarımız;

·HoKKaBaZ·           R--O-M-E-O             ·MrMod·

Hayırlı olsun diyor, görevlerinizde başarılar diliyorum..

Tebrikler..

Sangha

Sangha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2013 Pzt 22:17:09sohbet oyun linki
·CCEditor1· :

Benim için bir söz konusu değil aslinda şimdi ki zamana bakırsa CC Editor sayfasi boş ve eski zamana bakırsa dolu beni yanlış anlma eskiden daha kalabalık bir bicimdeydi. onu kasediyorum

R--o-m-e-o

Başlık yazısının copy paste olduğu nasıl da belli  Özüne dönünce özne yüklem tümleç vurkaç hepsi birbirine girmiş bea 

Olum valla anlamadım lan ne demiş bu

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2013 Pzt 23:22:39sohbet oyun linki

Değerli arkadaşlar,

Evet forum eskiden daha kalabılık olduğu gibi daha çok paylaşımın yapıldığı bir ortamdı. Şu anki paylaşımlar eskisi kadar yoğun değil bunu herkes görüyor. Ancak eskisi kadar da boş bir forum değil, boş bir forumdan kastım konuların bulunmadığı bir forum değil. Şuan forumda binlerce konu mevcut olduğu gibi yüzbinlerce de yorum mevcuttur.

Forumun eskisi gibi yoğun, sıklıkla konuların açıldığı, sürekli yorumların yazıldığı bir duruma dönüşmesi için elimizden geleni yaptığımız gibi. Forum`a açılan bazı konuların da 2. veya 3. defa açılmasını eleştiren arkadaşlarımız var aramızda.

Sizlerden ricamız forum, sadece Editörleri ile ayakta kalan bir ortam değildir. Sizlerin sağduyusu ile bizlere verdiğiniz destek hepimizin daha iyi ortamlarda eğlenmemizi sağlayacaktır.

Tüm forum severlerin değerli zamanlarını ayırarak paylaşacağı başlıkları merakla bekliyoruz.

İyi eğlenceler.

Sangha

Sangha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2013 Sal 17:54:15sohbet oyun linki

Bu durum aynı servetini karıyla kızla kumarla kaybedip "Allah`ım söz bir daha yapmıcam bana yine mal mülk ver" diyen adamın hikayesine dönmüş.

Şuanda görevde olanları ayırt ederek;zamanında burada iştahlıca yorum yapıp paylaşımlarda bulunan arkadaşların(Manolya hariç) yazıları,kendini yönetici yada görevli sanan bazı zat-ı şahanelerin zoruna gidip yorum ve başlıkları silip,o adamları burdan kaçırarak burayı canlı tutan üye pörtfoyunu şuandaki vasat altı hale getirdiler.

Çabanızı anlıyorum hiçbirşey için geç kalınmış sayılmaz elbet ... Ama tarih tekerrürden ibarettir. Öyle yada böyle yine karı,kız,kumar sizi bozacaktır

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2013 Sal 19:49:04sohbet oyun linki

Hımmmmm.... Hayırlısı olsunnnnn

Realitex

Realitex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2013 Sal 21:53:25sohbet oyun linki

Hayırlı uğurlu olsun. En kısa zamanda 6 sene önce ki editor arkadaşları da aramızda görmek dileğiyle..

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2013 Cum 22:55:51sohbet oyun linki
Önerileriniz neler ?

KOLONI

KOLONI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2013 Cmt 22:06:35sohbet oyun linki

VALLA BANA SORARSANIZ ESKİ CHATCITY ORTAMININ OLMASI TAMAMIYLA SİTENIN SAHIBININ  ELINDE.SİTENIN FİYATLARI VIP UYELIK VS VS UÇMUŞ VAZIYETTE .. EEEE   BUDA OTOMATIKMEN INSANLARI BASKA YERLERE TASIDI...VİP UYE OLMAK YETMEDI VIP PLUS O YETMEDI BASKA BIRSEY O YETMEDI BASKA BIRSEY..SİTENIN AJANLARINDA PLUS GECTIK VIP BILE YOK... YABANCI SİTELER BILE 3D CHAT SİTELERİ BILE CHATCITY KADAR PAHALI DEGIL..(CHATCİTYDE TİP SECENEGİ OLMADIGI HALDE) BU ARADA ESKİ CC MUHABBETLERINI HICBIR 3D PLATFORMDA BULAMADIM SAYGILAR VE SEVGİLİRİMLEN BEN

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2013 Pzr 19:58:50sohbet oyun linki

Yapılan çalışmalarda emeği olan herkese başarılar diliyorum. Paylaşmak gerçekten bağımlılıktır,  en mutlu an ise, paylaşılan bir konunun beğenilmesidir..

CİA

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2013 Pzr 20:55:52sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir