ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mart 2024, Salı 13:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Atatürk Bölümü
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Matias177

Matias177 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2013 Per 15:39:06      Atatürk Bölümüsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Öncelikle merhaba,forumda Atatürk bölümünün hangi nedenden dolayı olmadığını merak etmekteyim? yani başlık içinde başlık olacağına vefalı davranarak Atamıza ait forumumuzda bi yer oluşturmak,o konu başlığı altında paylaşımlarda bulunsak fena mı olurdu? Günde 20 hit alan o hiç beğenmediğimiz forumlarda bile işleyiş bu şekildedir.

Konuyla alakalı bir açıklama değil,en kısa sürede ayrı bir bölüm ricasında bulunmaktayım. Gerekenin yapılacağından şüphem yoktur. İyi çalışmalar. 

Try2Escape

Try2Escape resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2013 Per 15:42:03sohbet oyun linki
Site yönetimide akp li

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2013 Çar 10:26:42sohbet oyun linki

Aslında düşünüldüğü zaman gerekli olduğunu kanaatine varılan bir öneridir. Ancak şu bir gerçektir ki Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK Türkiye Cumhuriyeti tarihine ismini altın harflerle yazdıran birisidir.

Forumda Politika, Tarih bölümümüz mevcuttur. ATATÜRK Türkiye Cumhuriyeti`nin TARİH`inde ismini altın harflerle yazmışsa, bölümün açıklamasında olduğu gibi " Türkiyedeki gerçeklerin " görülmesi gerektiği yer yine orası olmalıdır.

Bir tarih kitabı düşünün, ilk konular Osmanlı tarihinden başlar ve inkılap tarihine doğru gider Atatürk`ün devrimleriyle sonuçlanır.

Bizler başlık olarak Politika ve Tarih diyorsak, hem Politik olayların hemde Tarihi olayların bu başlıkta toplanması düşüncesindeyiz.

Matias177

Matias177 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2013 Çar 10:37:05sohbet oyun linki
Düşüncelerine katılmamak elde değil,ancak belirtmiş olduğum gibi konu içinde konu mevzusuna girmek istemiyoruz.. Biz Osmanlı torunlarıyız ben şahsen isterim ki bir Osmanlı tarihi birde Atatürk bölümümüz olsun.. Bu o kadar zor ve imkansız bir istek değil diye düşünüyorum.. Ben Atamın ismini görmek istiyorum o kadar bana göre saçma başlıklar varken ona ait bi yer olmaması şahsen benim gururuma dokunuyor.. Benim gibi düşünen bu forumda yer alan bir çok kardeşim mevcut,bizleri kırmaz bunu gerçekleştirirseniz çok sevinir ve saygıyla selamlarız sizi..(=

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2013 Cmt 00:17:29sohbet oyun linki
ATATÜRK Başlığı konusunda hemfikirim, bence de, gerek göz önünde tutmak, gerekse paylaşımları sürekli kılmak Özellikle ATATÜRK söz konusu olunca kaçınılmaz bir ihtiyaç gibi görünüyor son zamanlarda.

BeniBendenBaskasi

BeniBendenBaskasi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2013 Cmt 22:26:14sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir