ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 23:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Bilim - Teknoloji - Sağlık - Yaşam
forum sohbet oyun basliklari
   SİGARAYI BIRAKIYORUZ..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2013 Çar 15:39:42      SİGARAYI BIRAKIYORUZ..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Son yıllarda sigaraya karşı başlatılan kampanyalar olumlu sonuçlar verse bile, pek çok insan o sihirli ama zararlı dumandan kopmakta zorlanıyor. İşte, sigara bağımlıları için kurtarıcı rehber!

Önce kapalı mekanlarda sigara yasaklandı, arkasından Sağlık Bakanlığı sigaraya savaş açtı. Devlet, sigarayı bırakmak isteyenlere hizmet verecek, sigarayı bırakma poliklinikleri açtı. Sigaranın zararları anlatılmaya devam ediliyor. Açıklanan rakamlara göre 2 milyon 200 bin kişi sigarayı bıraktı! İşte, tiryakileri bu illetten kurtaracak en popüler sigara bırakma yöntemleri...

AKUPUNKTUR
Akupunktur tedavisine gitmeden önce en az 12 saat sigara içmemek gerekiyor. Genellikle iki ya da üç seans uygulama gerekiyor.
Bağımlılık düzeyi yüksek olanlar için üç seans şart. Seans aralarına 2-3 gün süre konuyor. Tedavi ücreti 200- 250 TL`den başlıyor. İddia edilen başarı oranı yüzde 90.

HİPNOZ YÖNTEMİ
Hipnoz yönteminde sigara bağımlılığı, bilinçaltına yerleşmiş ve bu nedenle otomatikleşmiş güçlü bir bağımlılık olarak tarif ediliyor. Sık tekrarlanan (yaklaşık 21 kez) her düşünce veya davranış bilinçaltına geçerek kaydediliyor ve alışkanlık haline geliyor. Bu anlamda hipnozun sigarayı bırakma konusunda etkili bir yöntem olduğunun altı çiziliyor.
Hipnozla, sigara içmeye neden olan alışkanlığın kökleri, bilinçaltından siliniyor. Bu yöntemi uygulayanlar, beş seans sıkılmadan, sinirlenmeden sigarayı bırakabildiklerini söylüyor. Seans fiyatı 150 liradan başlıyor. Yüzde 90 başarılı.

ALLAN CARR

Günde beş paket sigara içen Allan Carr tarafından geliştirilmiş bir yöntem! Bir günde altı saatlik bir psikoterapi seansından oluşuyor. Seans sırasında aralarda sigara içebiliyorsunuz ama üçüncü aşamada, son sigaranızı içeceğiniz söyleniyor. Üç ay içinde sigarayı bırakamadıysanız ücreti iade ediyorlar.

171 BIRAKMA HATTI
Devlet tarafından desteklenen bu hatta, bulunduğunuz bölgede bir polikliniğe yönlendiriliyorsunuz. Tetkikleriniz ücretsiz yapılıyor fakat verilen ilacı eczaneden ücret karşılığı alıyorsunuz. (Yeni Aktüel)

TEK SEANSLIK BIOREZONANS
Biorezonans yönteminde, 45 dakikalık tek seans yapılıyor. Her zaman içtiğiniz iki sigarayı merkezde içiyorsunuz. Bu sigaralardaki frekans izleri saptanıyor ve bu izler vücudunuzdan temizleniyor. Seans sonunda sigara içme arzusunda azalma görüldüğü söyleniyor.

BOL SU VE SIK DUŞ
Acı, ağrı veya olumsuz bir his hissedilmiyor. Kişi seans boyunca sigaradan alınarak değiştirilen elektromanyetik titreşimlere tabi tutuluyor. Seansın ardından bol su içilmesi ve sık duş alınması tavsiye ediliyor. Bu yöntemin ücreti 300 TL`den başlıyor. Başarı oranı ise yüzde 82-92 civarında.
BAĞIMLILIK TESTİ
Uyandıktan ne kadar sonra ilk sigaranızı yakıyorsunuz?
5 dakikadan daha az: 3 6 ile 30 dakika arasında: 2 31 ile 60 dakika arasında: 1 1 saatten fazla: 0
Yasak bölgelerde sigara içmemekte zorlanıyor musunuz?
Evet: 1 Hayır: 0
Kaçıncı sigarayı daha zevkle içiyorsunuz?
Birinciyi: 1 Diğerlerini: 0
Günde kaç sigara içiyorsunuz? En az 10 tane: 0 11-20 arası: 1 21-30 arası: 2 31`den fazla: 3
Uyandıktan sonra ilk bir saat içinde tüm günde içtiklerinizden daha sık aralıklarla mı sigara içiyorsunuz?
Sizi yatağa bağlayan bir hastalığınız olduğunda da sigara içiyor musunuz?
SONUÇ: Skorunuz 0-2 arasındaysa bağımlı değilsiniz, 3-4 arasındaysa hafif, 5-6 arası orta, 7-8 arası bağımlı, 9-10 çok bağımlısınız.

PARAM YETMİYOR

Yada sigara 15 TL - 20 TL arasında olsun

SONUÇ: ``Dal sigara satılıyor mu?``

CİA

MemCho

MemCho resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2013 Çar 18:36:28sohbet oyun linki

Ben de bu illetin tiryakilerinden biriydim. Bıraktım demekle bırakamıyorsunuz dolasıyla bir öneri üzerine eczaneden aldığım bir bant ile bu illetten kurtuldum.  Nicotinell adlı bir bant aldım novarist etiketli. Rakamlarla tiryakilik derecesine göre bant mevcut.

Örn ;  1 numaralı bant günde 1 paket sigarayı  bitirenler için.

Ben 1 numaradan başladım. 1 pakette 7 bant mevcut ve 1 bant 1 günlük. Bünyenize göre 1. numaraya 1 hafta  devam ettikten sonra  1 hafta daha devam edebilirsiniz.İsteğin durumuna göre paketin numarasını büyültmeye başlıyorsunuz. 2.yı alıyorsunuz sonra 3.u isteklilik devam ediyorsa tabiki 1 er hafta aralıklarla devam ben 2. de bıraktım.

Piyasa fiyati 20-22 TL arasında değişiyor ki kullananlar farkındadır bu 1 haftalık sigara paranızın yanında çerez diye hitap edebileceğiniz cinsten :)

İnanmaya bilirsiniz bende inanmadım.Denediğim için yazma ihtiyacı hissettim. Ama en önemlisi bağımlılık isteğini azaltıyor ve sigarasızlığın verdiği sinir yüzünden kalp kırma oranınızı 0 a indirgiyor

Aramızda istekli olanlara bir öneri denemesi bedava gibi birşey.. Yaşasın dumansız hava sahası

systrom

systrom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2013 Çar 21:54:20sohbet oyun linki

elektronik sigara hoşuma gitti aslında ama normal sigaranın zevki bir başka oluyor umarım her içen bırakabilir

Not: Ben Bırkamam :D

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2013 Çar 22:30:11sohbet oyun linki

Sigara kokan kız istemiyoruz.

Not: Erkeklere gelince; ne haliniz varsa görün.

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2013 Çar 23:29:00sohbet oyun linki
Gece yatmadan önce pijamalarınızla balkona çıkın ve bir sigara tüttürün. Daha sonra yatağınıza gelin ve önce elinizi sonra üstünüzü koklayın ve daha sonra yatağa bakın. Sizinde mideniz ne durumda şuan  

llCCpReNsSsll

llCCpReNsSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2014 Cmt 16:16:18sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir