ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 18:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   Futbol Dünyasının En İlginç ve En Güzel Sözleri
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2013 Cmt 16:35:44      Futbol Dünyasının En İlginç ve En Güzel Sözlerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

”Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.” – ZİNEDİNE ZİDANE

Muhabir:”Takım yorgun muydu ?” Mourinho:”Yorgun mu ? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euroyla evine dönen baba yorgun olur, biz değil.” – JOSE MOURİNHO

“Maçtan sonra herkes ter kokarken, Beckham parfüm kokuyordu.” – CRİSTİANO RONALDO

”Kendisine “Gay misin ?” diye soran bir gazeteciye Zlatan İbrahimovic’in cevabı: “Kız kardeşinle benim eve gel ve gör bakalım gay miyim.” – ZLATAN İBRAHİMOVİC

“Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez.” – ALEX FERGUSON

“Aslında her şeyden biraz var Türk futbolunda. Ama hiçbir şeyden tam yok” – FRANK RIJKAARD

“Hakem formamı çıkarttığım için değil, vücudumu kıskandığı için bana sarı kart gösterdi.” – MARIO BALOTELLI

“Manchester United’ın 40 yıldır evinde yenilmediğini söylüyorlar. Yenilmezler tabii daha önce Fenerbahçe ile hiç oynamamışlar” – BÜLENT UYGUN

“Hayal edebilirseniz, gerçekleştirebilirsiniz.” – ALEX DE SOUZA

“Ben belli bir takıma karşı oynamam. Ben, yenilgiye karşı oynarım.” – ERIC CANTONA

“Bir gecede 6 kızla dışarı çıktım. Hepsini birbirleriyle aldattım ama Roma’yı asla aldatmadım.” – FRANCESCO TOTTI

”1969′da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı.” – GEORGE BEST

“Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var.” – HRİSTO STOICHKOV

“Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.” – İSLAM ÇUPİ

“Doktorlar sigarayı bırakmazsam artık futbol oynamayacağımı söylediler. Ben de futbolu bıraktım.” – JOHAN CRUYFF

Muhabir: “Messi’yi nasıl durdurmayı düşünüyorsunuz ?” Jose Luis Oltra: “Guradiola’dan Messi’yi oynatmamasını rica edeceğiz.” – JOSE LUİS OLTRA

Prekazi:”Arena’ya gitmek istemiyorum. Sami Yen’i seviyorum.” Ceyhun Y: “Sami Yen mi kaldı abi ?” Prekazi: “Babam da öldü ama hala seviyorum” – CEVAD PREKAZİ

Muhabir: “En çok beğendiğin gollerin hangisi?” Şota: “Oğlum ve kızım.” – ŞOTA

“O benim değil, Tanrı’nın eliydi.” – DİEGO MARADONA

“Türkiye tercihi bir seçim değildi. Evimin kapısını kapattım mı ben Türk’üm” – NURİ ŞAHİN

“Hiçbir kuvvet beni bu stadda (Ali Sami Yen) 25.000 kişi olduğuna inandıramaz! Dida’yı bir kere bile duyamadım.” – PAOLO MALDINI

“Bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır.” – PAVEL NEDVED

“Büyük takımlar aldığı kupalarla, küçük takımlar ise yendiği büyük takımlarla övünür.” – MİCHEL PLATİNİ

“Türk gazetelerinde yazan tek doğru şey tarihtir.” – HAİM REVİVO

“Hayatım boyunca hakemler hakkında yorum yapmadım ve bu alışkanlığımı bugün maçımızı yöneten şerefsiz için bozmayacağım.” – RON ATKINSON

“Ben size gol sözü vermiyorum. Ama ertesi gün bir “beyaz” gibi yaşamak isteyen “siyah” kadar koşacağım sahada.” – SAMUEL ETO’O

“Futbolu eskiden açlar oynar, zenginler izlerdi; şimdi ise zenginler oynuyor, açlar izliyor.” – ŞENOL GÜNEŞ

“Şutunuzla sadece kaleciyi geçmeyi değil, onu yok etmeyi düşünün.” – STEVEN GERRARD

“Avrupa’ya gitmek öyle kolay değil. Bayern Münich beni alacaktı, adamlar beni bir araştırmışlar, almaktan vazgeçtiler.” – SERGEN YALÇIN

“Sparta Prag’ı Sparta’da yeneceğiz!” – ÜMİT ÖZAT

“Türkiye’ye yabancı teknik direktör getirmeyin. Ben Türkçe anlatamıyorum, onlar nasıl anlatacak ?” – YILMAZ VURAL

“Eğer oyundan alınmasaydım, takım arkadaşlarımı bıçaklayabilirdim.” (6-0′lık Leeds United mağlubiyeti sonrası) – PASCAL NOUMA

“Hakemlerin sorunu nedir biliyor musunuz ? Kuralları biliyorlar ama futboldan anlamıyorlar.” – BILL SHANKLY

”Futboldaki 21 yıllık yaşantımda, hiçbir zaman buna benzer bir ortam (Şükrü Saraçoğlu) görmedim.” – SEVİLLA BAŞKANI DEL NİDO

Muhabir: “Hiç bir golü kız arkadaşına hediye ettiğin oldu mu ?” Sergen Yalçın: “Aynı golü iki farklı kıza hediye ettiğim bile oldu.” – SERGEN YALÇIN

“Boca-River derbisi El Clasico’can çok daha farklıdır. Göğsüm yanıyor gibi hissederim. Julia Roberts’la yatmak gibi bir şey” – MARADONA

Sezon başından beri kulübedeyim diye yakınan Benzama’ya:

-Ben her maç 90 dakika yedek kulübesindeyim. – José Mourinho

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2013 Cmt 18:46:19sohbet oyun linki
çok güzel bir alıntı,güzel bir paylaşım, ayrıca bir kız arkadaşın elinden zevle okudum ellerine sağlık,demekki futbolada da bir kadın eli değmeliymiş

judeLaw

judeLaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2013 Cmt 20:28:09sohbet oyun linki
bende zevkle okudum eline saglık.

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2013 Cmt 20:31:42sohbet oyun linki
ben bida okudum

Wes28

Wes28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2013 Pzr 08:50:31sohbet oyun linki
bu paylasım bıle senı mılletvekılı yaptırır bu sıteye ellerıne saglık:))

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2013 Sal 11:53:13sohbet oyun linki
ben bida okudum sonra bida okuyacam

iribaksabmab

iribaksabmab resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2013 Sal 12:49:01sohbet oyun linki
Keyifle okudum. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2013 Sal 13:27:48sohbet oyun linki

Avrupa’ya gitmek öyle kolay değil. Bayern Münich beni alacaktı, adamlar beni bir araştırmışlar, almaktan vazgeçtiler.” – SERGEN YALÇIN

koptummmm  du bida okuyacam

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2013 Per 16:07:24sohbet oyun linki
ne güzel bida okudum

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2013 Sal 12:18:03sohbet oyun linki
·atarkan· :
ne güzel bida okudum
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir