ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 22:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Günlük
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2013 Cum 22:37:59      Günlüksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
sevgili günlük,
yaklaşık 18 aydır burdayım,büsürü arkadaşım oldu,burda herkes çok iyi arkadaş.bi kere saygısı var herkesin birbirine.mesela bi odaya giriyosun ya hemen hoşgeldin diyolar sana.önemsiyolar yani,istersen odaya günde 56547898745 kez gir farketmiyuo hiç 56547898745 kez derler yani.önceden kaveye gidiyodum bi allahın kulu vayy kim gelmiş hoşgeldin falan yoktu.yani kaveden daha iyi burası.kaveci gibi kovmuyolarda. kafama da vurmuyo kimse. hem kızlar var ben bu kadar çeşitli kız görmemiştim hayatımca.biri gidiyo biri geliyo,bende onlara hoşgeldin diyorum o kadar zevkli ki görmelisin.tabi erkeklerde var mecburen ayıp olmasın diye onlara demek zorunda kalıyorum bazen.şu erkekler heryerde var yaa.nese ben yine anlatıcam sana arada şimdilik hoşçakal.

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2013 Cmt 22:36:12sohbet oyun linki
 Aşmış bu adam. Takipteyiz atarkan. Harikasın

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2013 Cmt 23:25:59sohbet oyun linki

JETLl

JETLl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2013 Cmt 23:55:23sohbet oyun linki
             La Atarkan Bundan Sonra Sana Hşg Yok Demek Zorla Hşb Diyorsun He :))))))))))))

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2013 Pzr 17:33:35sohbet oyun linki

sevgili günlük, nabıyon,

dün  çok her zmankinin aksine çok durgun geçti yazma fırsatı da bulamadım sana, çünkü boralim çok bozuktu.barbi yine boralimi bozdu utanmasa defol dicek yani bana nerdeyse.ama sevdiği için yapıyomuş ben gelmeyince hep beni soruyomuş arkadaşlar söledi.olsun nabım o da öle seviyo demekki. ne demişler gülü seven deveyi diken insanı eline diken batarmış bence çok anlamlı bi söz.şimdi bi manitası var ama o bana söz verdi ayrılınca bana haber vericek ben o zman aarlıcam onu 

şimdilik yarın yine görüşürz tmm

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 20:04:47sohbet oyun linki
sevgili günlük, nassın laaaa

bugün benim bilgisayarda sorun var hep donup duruyo bi ara yazıcaktım sana öğlen ama yazamadım o yüzden kusura bakma.hem en çok muhabbet ettiğim beni iyi dinleyen tek sen varsın yoksa neden yazmayım bide böle düşün.merak etme seni hiç ihmal etmicem.bugün bi kız ayarlıcaktım ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum o yüzden biraz beklemeliyiz,biraz daha sabret sana müjdeli haberi vericem tmm.tabiki arada barbiyi de ihmal etmicem pek umudum yok ama çalışmalarım hala devam ediyo.herkesle konuşuyo herkesle oynuyo ama bitek bana soğuk davranıyo hem kimbilir belki bigün beni sever neyse bitane daha var hemde çıplak geziyo heryerde o yüzden pek sıcak bakmıyorum gözüm arkada kalır ama onunla da gönül eğlendiririm belki hem kenarda durmasından kime zarar gelir ki dmi onun hakkında erkek travesti falan diyolar ama sanırım iftira atıyolar hem ne demişler meyve veren ağaç taş gibi manita dmi... yani o yüzden sölentilere pek bakmıyorum ben.grüşmek üzere 

ccgozlemcisi

ccgozlemcisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2013 Sal 12:09:03sohbet oyun linki
Sevgili Gunluk, Allah Belanı Versin.
Bütün Sırlarımı Seninle PAylaşıyorum Peki Başkasının Eline Gectiginde o Sırlarımı Başkasıyla Paylaşmicagını Nerden Bilicem Bu Konuda Söz Veriyormusun Günlük Efendı ? Söz Verene KAdar Sırrımı Seninle Paylaşmicam Gunluk.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2013 Sal 14:11:04sohbet oyun linki

Sevgili günlük

Bügün de bizden bahsetmişsin

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2013 Sal 14:57:13sohbet oyun linki

sevgili günlük,

bugün biraz erken yazmak istedim sana.akşam gelemeyebilirim merak etme tmm.eğer akşam bişey olursa da yarın mutlaka bildiririm.akşam maçımız var real ile oynucaz ilk maçtan haberin vardır mutlaka 3-0 yenildik aslında rövanş maçını seyretmicektim ama son anda bursanın bjk yi 3-0 yenmesinden sonra karar verdim izlicem.hem etrafımdan en az 5 kişi ilk maçla ilgili benle kafa bulmucak çünkü daha çok taze bi bursa faciası var anında cvp koyabilirim.En azından bizim avrupanın en iyi liginde oynamak gibi bir avantajımız var.tabi bizi çekemiyolar neden çünkü en çok UEFA kupası kimde tabiki bizde,en çok Süper Kupa kimde o da tabiki bizde.tamam belki 1 tane var ama yinede başka kimsede olmadığı için en çok bizde sayılır.CC de pek bi renk yoktu bugün barbi de kendini uyku moduna alınca pek yapıcak bişey bulamıyorum.ama görmelisin o kadar tatlıı uyuyoki uyandırmaya kıyamıyorum

yanında hep başkaları oluyo kahroluyorum ama dayanmalıyım hep kendimi onun yanında hayal ediyorum.ne demiş bir atasözü ``hayallerle yaşayanlarında yaşamayanlarında çölde kutup ayısı ile devenin intikamı attan da fena olabilirmiş``.ne güzel söylemiş atalarımız.yarın grüşürzz

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2013 Sal 21:13:43sohbet oyun linki

sasdasdjakdjkajdkjakdjkjdkjakjdkajkdhjhsjfh

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir