ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 11:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   EYLEMCİLERE MÜGE ANILDAN 31 SORU
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

VasfiyeNine

VasfiyeNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2013 Pzr 00:15:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Ne yapacaksınız direnip direnip e sonuçta ne olacak be yavrummm. Sandığa gömülüp işinize gücünüze bakacaksınız siz bu sandıktan ne çektiniz be yavruuumm,  mecmuuuurrrrr.... :)

BlindedAngels

BlindedAngels resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2013 Pzr 00:23:25sohbet oyun linki
ya valla cahil cahil konuşuyosunuzya ne diyim ben size

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2013 Pzr 13:12:19sohbet oyun linki

evet arkadaşlar herkesi israilin desteklediği taxim eylemine bekliyoruz

ya insan bir düşünür benim düşmanım beni neden destekliyor diye

:=)

MinniKCaDi

MinniKCaDi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2013 Pzr 13:54:32sohbet oyun linki

sevginetix :

3.Köprü projesini "Dünyanın en güzel köprü projesi" yapan nedir İstanbul`dan direkt Ay`a mı geçiyoruz?

Alınan yeni dış borçlarla IMF borcunun göstermelik kapatılması numarasını ancak bedava makarna kömür bekleyenler yer.

Ortadoğu`da söz sahibi değiliz, Amerika`nın Ortadoğu "Sözcüsüyüz" ya da "Ortadoğu şubesi" sen seç.

Yerli savaş uçağı? Daha yerli arabasını yapamamış bir millet uçak yapacak ilginç. Öbür gün Jüpiter`e gidiyoruz derlerse hiç şaşırmam.

Üniversitelerde harç kaldırıldıysa ben niye 510TL ödedim ödüyorum? Yoksa sadece yandaşlar mı ödemiyor?

Milli Eğitim Bakanlığına ayrılan dev bütçe sağolsun bugün hala binlerce öğretmen umutsuzca atama bekliyor, ayırmasalardı atama bekleyen rakam milyonlara çıkardı herhalde.

Yıllarca Sovyet egemenliği altında yaşayan devletler dünyanın ödünü ne kadar patlatabilir tartışılır.

Müge Anlı`nın aklına gelmeyen bir sürü harika icraat da kamuya ait bir sürü işletmenin kapitalistlere satılması, imf`ye borcun 2 düşerken dış borcun 5 yükselmesi, ormanların imara açılması, gelirini bine katlayan ve milyoner olan yandaş kesim, Türkiye tarihinde ilk defa açlıktan ölme vakaları, Atatürk`e ve Cumhuriyet`in değerlerine yapılan itibarsızlaştırma kampanyaları, ve aklıma gelmeyen bir sürü harika (!) icraat.

BİZ NEYE Mİ DİRENİYORUZ? Her istediğini yapabileceğini sanan faşist iktidara, maaşlarını bizim ödediğimiz polise bize karşı zulüm yaptırmasına, her kamuoyunu meşgul eden gündemde gizli kapaklı kanun değişikliklerine, Cehaletten ve düşkünlükten faydalanılıp oyların parayla malla satın alınmasına, basının daimi surette susturulmasına, engel diye görülenlerin özev savcılarla içeri tıkılmasına, yanlış dış politikalarla devletin düşman kazanmasına... daha sayayım mı sayın xxxMugeAnlixxx (namı diğer satılmış ATV`nin sunucusu)

Başka söze ne hacet?

sevginetix :

Türkiye` deki icraatlarının unutulmaması ve bakar körlerin gak guk etmemesi için Tayyip Erdoğan liderliğindeki AKP` nin Türk siyaset tarihindeki bazı ilklerini hatırlatmakta yarar var;

* 1- İlk defa bir Başbakan " Tezkere geçmezse memura maaş ödeyemeyiz " dedi
*2- İlk defa ekonomi büyürken işsizlik arttı.
*3- İlk defa cari açık verilirken döviz kuru arttı.
*4- İlk defa bir Başbakan zam isteyen memura " İMF` yi ikna edin " dedi.
*5- İlk kez ithalat 100 milyar doları aştı.
*6- İlk kez cari a çığın üstünde borçlanma yapıldı
*7- İlk kez Yunan kilise bankası Türkiye` de banka satın aldı.
*8- İlk defa domuz, kesimlik hayvanlar arasına alındı
*9- İlk defa düşük faizli dış borç, yüksek faizli iç borç ile ödendi.
*10- İlk defa bir Başbakan ve Dışişleri Bakanı, islâmiyeti yok etmeye yemin eden bir Papa` nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.
*11- İlk defa bir Başbakan " Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya " dedi.
*12- İlk defa bir cami kiliseye çevrildi.
*13- İlk defa kilise ve havralar imar planında yer aldı.
*14- İlk defa bir Başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan " Üstün Cesaret Ödülü " aldı.
*15- İlk defa Türk askerinin başına ABD güçlerince çuval geçirildi.
*16- İlk defa bir Başbakan " bir dönem dini kullandık " dedi.
*17- İlk defa petrol kanunu ile yabancılara 50 yıllık imtiyaz verildi.
*18- İlk defa yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.
*19- İlk defa iletişim sektörünün tamamı yabancıların eline geçti.
*20- İlk defa tezkere ret edilmesine rağmen Dış İşleri Bakanlığı genelgesi ile silahlar Türkiye üzerinden geçti.
*21- İlk defa bir Başbakan İslâm dünyasının sınırlarını değiştirecek BOP` un eş başkanı oldu.
*22- İlk defa bir Başbakan Müslüman topraklarını işgal eden ABD askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ettiğini açıkladı.
*23- İlk kez İsrailli bir işadamına çok gizli bir şekilde 800 milyon dolar kaynak aktarıldı.
*24- İlk defa bir Başbakan yapılan ihalede önce uçak istedi ama sonra Mercedes` e razı oldu.
*25- İlk defa fındık üreticileri en büyük mitingi yaptı.
*26- İlk defa bir Başbakan Türkiye` yi pazarladığını açıkça itiraf etti.
*27- İlk defa tarımsal üretimde dış ticaret açığı ortaya çıktı.
*28- İlk defa bir Başbakan çiftçilere " Gözünü to p rak doyursun " dedi.
*29- İlk defa kap kaç diye bir sektör ortaya çıktı.
*30- İlk defa zina suç olmaktan çıktı.
*31- İlk defa bir Başbakan en fazla yurt dışı gezisi yaptı.
*32- İlk defa bir Başbakan " Borç yiğidin kamçısıdır " diyerek borçlanmayı bir başarı olarak gösterdi.
*33- İlk defa enflasyon % 10 artarken pancar fiyatları 99 kuruştan 88 kuruşa indi. *34- İlk defa çiftçi ve emekliden vergi alınması sözü verildi.
* 35- İlk defa bir Başbakan Danışmanı Amerikalılara Başbakan için " Bu adamı kullanın, onu rogara süpürmeyin " dedi.
*36- İlk defa GSMH artarken KDV tahsilâtı yerinde saydı.
*37- İlk defa bir Başbakan TMSF katkısıyla bu kadar çok TV ve gazete yönlendirdi.
*38- İlk defa Türkiye Cumhuriyeti` nin Cumhurbaşkanı misafir olarak gelen bir kralın ayağına gitti. Hem de 10 Kasım günü.
*39- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ÇİFTÇİYE " ANANIDA AL GİT " DEDİ...
*40- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ŞEHİD ZİYARETTİNDE " ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR " DEDİ
*41- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN 300 METRELİK GEMİYE GEMİCİK DEDİ.
*42- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ..... GAZETELERİNİ OKUMAYIN TELEVİZYONLARINI AÇMAYIN DEDİ.
*43- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNEN İNSANLARI DİNSİZLİKLE SUÇLADI.
*44- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN İÇİN CUMHURİYET MİTİNGLERİ YAPILDI.
*45- İLK DEFA BİR HALK KENDİ LÂİKLİĞİNDEN VE ÖZGÜRLÜĞÜNDEN KORKTU...
*46- İLK DEFA ATAMI ANLIYORUM.

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2013 Pzr 19:55:25sohbet oyun linki
MYSToRiouSS :
evet arkadaşlar herkesi israilin desteklediği taxim eylemine bekliyoruz. ya insan bir düşünür benim düşmanım beni neden destekliyor diye :=)

Aladdin abi şöyle ki;
Akp dönemi öncesine kadar İsrail düşmanın değildi, bu devleti bize düşman eden Recep Tayyip Erdoğan. Madem düşmanın neden düşmanından Heron alıp, tank ve uçak yazılımlarını düşmanına yaptırıyorsun demezler mi adama? Yeri değil ama Suriye de düşmanın değildi o da düşmanın oldu. Neden? Hepsinin sebebi yanlış dış politika. Sen düşman edin sonra benim düşmanım neden bana karşı olanı destekliyor de! Sen de CIA ve Mossad ajanlarının kışkırttığı Esad`a karşı rejim karşıtlarını destekliyorsun, niye destekliyorsun? Sen yaparsan sana da yaparlar, önce şapkamızı önümüze koyup biz ne yaptık da İsrail, Suriye, bunca halk bize karşı diye bir düşünmek lazım.

FIRKATEYN

FIRKATEYN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2013 Pzt 01:21:44sohbet oyun linki

Son umudumuz.afastas....

ccgokhan

ccgokhan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2013 Pzt 15:51:26sohbet oyun linki
Müge Anlı gibi 31 tane soru sormak kolay ama HALKIN binlerce sorusuna cevap vermek zor. Sadece konuşurlar boş boş bizde masal gibi dinleriz yalanlarını...

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2013 Sal 10:13:51sohbet oyun linki
Bize koyun diyenlere
3 genel
3 yerel seçim ve 2 referandum koyduk halâ koyun diyolar koy koy nereye kadar

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2013 Sal 18:13:48sohbet oyun linki
·atarkan· :
Bize koyun diyenlere
3 genel
3 yerel seçim ve 2 referandum koyduk halâ koyun diyolar koy koy nereye kadar

İlkokul terk

llCCpReNsSsll

llCCpReNsSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2014 Cmt 16:28:26sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir