ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 09:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Bebeğini Evde Bırakıp Tatile Gitti!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2013 Sal 23:41:54      Bebeğini Evde Bırakıp Tatile Gitti!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

KARNINI DOYURUP GİTTİM

Kan donduran olay... 2 aylık bebeğini evde yalnız bırakıp tatile gitti, bebek açlık ve susuzluktan öldü! O hem de bir sınıf öğretmeni... İşte Türkiye`nin konuştuğu olay ve kadın...

İFADESİNDE NELER SÖYLEDİ?

Seçil M.D`nin ifadesi de şaşkınlık yarattı. Bebeğini evde bırakıp 9 günlüğüne tatile giden genç kadın şunları söyledi: "Hamileliğimi çevremden ve ailemden gizledim. İstenmeyen bir hamilelik yaşadım. Ancak hamile olduğumu öğrendiğimde kürtaj için zaman geçmişti.  Bu nedenle hamileliğimi herkesten sakladım. Ailemin bebekten haberi olmadığı için Hatay`a götüremedim. Karnını iyice doyurup Hatay`a gittim. Birkaç güne dönecektim. Ama olmadı. Öleceği hiç aklıma gelmemişti. Uyuyup uyanır, verdiğim mama yeter diye düşündüm. Eve geldiğimde ilk aklıma gelen şey onu doyurmak oldu. Ancak hareketsiz yatıyordu. Hazırladığım mamayı içmeyince doktora götürdüm, öldüğünü söylediler."

BAKAN ŞAHİN: İNCELEME BAŞLATILDI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, bebekle ilgili inceleme başlatıldığını açıkladı.

KORKUNÇ OLAYIN AYRINTILARI NETLEŞİYOR

Kocaeli Gölcük`teki olayın ayrıntıları da netleşiyor. Sınıf anne, ölüme terkettiği ve ismini Berk koyduğu iki aylık gayrimeşru bebeğini ailesinden de gizlemiş. Bebeğin babası olduğu iddia edilen polis memuru ilişki kurduğu öğretmenin daha önce evlenip boşandığını öğrenince ilişkisini kesmiş.

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Gölcük Yazlık’taki bir ilkokulda sınıf öğretmeni olan ve 2 yıl önce evlilik yapan ve boşanan Seçil M.D. (34), Adana`da görev yapan polis memuru T.A. ile ilişkiye girdi. Seçil M.D., bu ilişkiden hamile kaldı. Ancak, polis memuru T.A., D.’nin daha önce evlenip boşandığını öğrenince ilişkisini kesti. Öğretmen D., hamile kaldığını herkesten sakladı ve karnındaki bebeği de aldırmak istemedi. Seçil M.D., bebek 35 haftalık olunca Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi`nde erken doğum yaptı. Hayati tehlikesi bulunan bebek, Gölcük’teki hastanede küvez bulunmadığı için Gebze Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi’ne sevk edildi.

YANLARINA DA YASTIK KOYMUŞ

Bebek, burada 19 gün küvezde kaldı. Bebek iyileşince hastane bebeği anne Seçil M.D.’ye teslim etti. Seçil M.D., resmi kimlik çıkarmadığı ancak ismini Berk koyduğu öğrenilen bebeğini evine getirerek bakmaya başladı. Gayri meşru ilişkiden doğurması sebebiyle, bebeği kendi ailesinden de sakladı. D., bebeği çevresinden de gizlediği, bebeğinin olmasına rağmen okuldaki görevini sürdürdüğü kaydedildi. Seçil M.D., okula gidince iddiaya göre bebeği arkadaşlarına bıraktı. D., 9 günlük Kurban Bayramı tatili için Hatay’ın Erzin ilçesindeki ailesinin yanına gitmek için bilet aldı. D., tatile çıkarken bebeği evde yalnız bıraktı. D.’nin bebeğin düşmemesi için yanlarına yastık koyduğu öğrenildi.

SÖYLEDİĞİ İSİM DE DOĞRU ÇIKMADI

Gölcük savcılığının olayı polisin elinden aldığı ve tahkikatı kendisinin yürütmeye başladığı öğrenildi. Seçil M.D.’nin verdiği ifadesinde, “Herhangi bir psikolik tedavi görmüyorum. Bu doğrultada ilaçta kullanmıyorum.” dediği öğrenildi. Seçil M.D.’nin psikolijik tedavi gördüğüne dair belge ve bulguya da ulaşamadığı öğrenildi. Ancak yapılan araştırmada, Seçil M.D.’nin eğitim camisında dengesiz davrandığı ileri sürüldü.

Seçil M.D.’nin ‘Neden bebeği evde bırakıp tatile gittin?’ sorusuna ise cevap vermediği kaydedildi. Ancak zanlının avuktanının uyarması üzerine D.’nin ‘Bebeği Hale diye bir arkadaşıma bıraktım. Anahtarı da ona verdim. O gelip ara sıra bakacaktı’ dediği iddia edildi. Ancak yapılan araştırmada böyle bir ismin bulunmadığı kaydedildi.

EMNİYET O POLİSİ ARIYOR

Seçil M.D.’nin yaklaşık 2 ay önce Gölcük’te Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde dünyaya getirip, ‘Berk’ adını verdiği bebeğinin babasının Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir polis memuru olduğu iddiaları, emniyeti harekete geçirdi. İl Emniyet Müdürlüğü’nce söz konusu polisin kim olduğu konusunda araştırma başlatılırken, Gölcük Cumhuriyet Savcılığı`na resmi yazı gönderilerek, Seçil M.D.`nin sevgilisi ve ölen bebeğin babası olduğu öne sürülen polis memurunun kimliğinin sorulduğu belirtildi.

Adana Emniyet Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre; şu ana kadar kendilerine bildirilen herhangi bir isim olmadığı ifade edilirken, konunun resmi yazı ile kendilerine iletilip, bir isim verilmesi halinde olayda adı geçen polis memuru hakkında idari soruşturma başlatılabileceğinin altı çizildi. İçişleri Bakanlığı’nın da konuyu yakından takip ettiği dile getirildi.

VELİLER OKUL MÜDÜRÜNE ŞİKAYET ETMİŞ

Kocaeli`nin Gölcük İlçesi`nde 2 aylık bebeğini açlık ve susuz bırakarak ölümüne neden olan sınıf öğretmeni Seçil M.D.`den velilerin bir çok kez şikayet geldiği, okul müdürüne yaptıkları şikayetten sonuç alamayan bazı velilerin de Milli Eğitim Müdürlüğü`ne başvurduğu ortaya çıktı.

Rheinland Pfalz İlkokulu`nda sınıf öğretmeni Seçil M.D.`nin öğrencilere karşı tavırları ve dikkat çeken giyimi nedeniyle öğrenci velileri tarafından istenmediği belirtildi.

VELİLER İMZA TOPLADI

Velilerden Nilgün Ünal, çocuğunun öğretmeni olan Seçil M.D.`den hep şikayetçi olduklarını belirterek şunları söyledi:

"Çocuğumun öğretmeniydi. Başka bir sıkıntı yaşadığını duymuştuk zaten. O yüzden de o öğretmen okulumuza gelince doğal olarak istemedik. Öğretmenden veliler memnun değildi. Kendi aralarında imzalar topladı. Fakat ciddiye alınmadı. Öğretmen değiştirmek istedik. Bu da mümkün olmadı. Mecburiyetten çocuğumuzu göndermek zorunda kaldık. Ama hep bir tedirginlimiz vardı. Müdür bey bir sıkıntı olursa dikkate alacaklarını söylemişti. Tavırları normal gibi görünüyordu. Fakat bir panik içersindeydi. Çok sabırsız tavırları vardı. Öğrenci velilerinin geneli istemiyordu."

Öğretmen Seçil M.D.`nin giyim kuşamını hiç beğenmediklerini, ancak eğitim yılının başında olunması nedeniyle zaman tanımayı uygun gördüklerini anlatan Nilgün Ünal, "Bekledik böyle sonuç oldu. Bu durumu biz müdüre yansıttık. O da gözlerinin öğretmenin üzerinde olduğunu belirterek, `Sıkıntı olursa gereğini yaparız` dedi. Bana kalmış olsa çocuğumu o öğretmenden hemen alacaktım ama öyle bir şansım yoktu" dedi.

"ÇOCUKLARA KARŞI SEVGİSİZDİ"

Çocuğu ana sınıfında olan Sultan Acar da, öğretmen Seçil M.D.`den tüm sınıf velilerinin şikayetçi olduğunu duyduğunu anlattı. Sultan Acar, şunları anlattı:

"Kapı komşumun oğlu ve kızının öğretmeniydi. Öğretmen hakkında Milli Eğitim`e şikayette bulundular. Müfettişler geldi. Öğretmen uyarıldı. Ayrıca müdür de uyardı. Sürekli geç geliyordu. Sınıf ve çocuklarla bir alakası yoktu. Bütün sınıf çocuklarını alıp başka bir sınıfa vermek istiyorlardı. Milli Eğitim Müdürlüğü gönderdiği için müdür uyarıda bulunuyordu. Yapacak bir şey yoktu. Çocuklara karşı sevgisizliği vardı. Ağlayan çocuklara sert tepkiler veriyormuş diye duyuyordum."

Bir öğretmenin örnek olması gerektiğini söyleyen öğrenci velilerinden Süleyman Uzuntürk, "Haberlerden olanları öğrendik. Üzüldük bu duruma. Yerine başka bir öğretmen görevlendirildi ve içimiz rahat etti" dedi.

AİLESİ KAYIP

Seçil M.D.`nin Hatay`ın Erzin İlçesi Yeni Mahalle`de oturan ailesi de evlerinden ayrıldı. Emekli öğretmen olan baba 60 yaşındaki Caner D. ile anne Sultan D., dün akşamdan bu yana evlerinde de görülmedi. Komşuları da aile ile ilişkilerinin çok iyi olmadığı için gidip gelmediklerini bu nedenle söz konusu kişileri pek tanımadıklarını anlattı. İsimlerinin yazılmamasını isteyen komşuları,, Seçil M.D.`nin bu ailenin kızı olup olmadığını da bilmediklerini kendisini de hiç görmediklerini öne sürdü.

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

t4nem

t4nem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2013 Çar 01:50:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bu haberi daha demin okumustum ve sok oldum yaziklar olsun gercekten
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir