ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 04:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Tavla turnuvası hakkında savunmadır. Herkes kendini savunmakta fikrini söylemekte özgür.
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Try2Escape

Try2Escape resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 01:43:02      Tavla turnuvası hakkında savunmadır. Herkes kendini savunmakta fikrini söylemekte özgür.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

MERHABA ARKADAŞLAR ; 

Öncelikle selamlarımı iletmek isterim. Sonra da yorumumun silinmemesini talep ederim.

Size turnuva hakkında bir kaç maddeden oluşan bilgiler vereceğim...

1-) Turnuva başlangıcında 1000cc atmam gerektiğini söyleyerek öncelikle nil beni davet etti. Benim turnuvaya katılma gibi bir düşüncem olmamasına rağmen KARDEŞİM GİBİ BİLDİĞİM kişi DemonizeD beni turnuvaya çağırdı ve kıramadım. Odada Barbie, Gege, Cafcufcuf ve diğer sayamadığım bi kaç kişi ile dostuluğumuz sürmekteydi. Sizce dostluğun tanımı nedir? öncelikle bunu hepinize sormak isterim.

2-) Gelelim Turnuvaya. Turnuva günü kuradan önce nil bana 1000cc atmam gerektiğini söyledi, 1000cc attım karşılığında cc ler kimde kalacak dedim? bana cevap olarak  "Bende" dedi dostum diyerek üstelemedim. Normal şartlarda Yapılan Turnuvalarda para ya da başka bir mal daki himayeci turnuvaya katılan olmamalıdır. Bu kumarcı kuralına nazaret dost bildiğimiz kişilere güvendik ve kuralar çekildi. Not : " Turnuvada herkesten de 1000cc alınmamış :)))) "

3-) Şimdi sizlere kritik bi kaç sorum olacak... Turnuvanın hakemlerine bakın cafcuf, barbie, gege. Bakınız katılımcı listelerinde de isimleri var. Ben faal futbol hakemiyim Sizce Ben Süperligde maç yönetirken aynı zamanda GS ya da TS veya diğer bir klübün başkanığını yapabilirmiyim :)) Bu da aynı mantık turnuva hakemleri turnuvaya katılamazlar. Tarafsızlık ilkelerine aykırı. Diğer maddelerde bu olaylarla ilgili daha fazla açkılama yapacağım.

4-) Kuralar çekildi rakipler belli oldu ilk 7 maç yenilmedim sonra nil üst üste 2 mağlübyet aldı sonra Serhat(cafcuf) yenildi derken süleyman ve ben mağlubiyetsiz devam ediyorduk. Ertesi kuradan sonra ben sdenioceb`e yenildim 17. maç sonunda tek mağlübiyet ile buraya kadar geldim. Tabi bu arada Turnuvadan çekilmeler ve ihraçlar oluyor. Ben olayın farkında bile değilim.

5-) Gelelim ihraç sebeplerine :))) : 

a)Olay Barbie- atarkan arasında gerçekleşiyor hakemler yine taraf tutan arkadaşlar maç 4-0 iken Nil atarkana "yenilmessen seni ihraç ederim" diyor. Ve bilerek yeniliyor. Bunu gören hakem oyunu saçma saan oynadığı için Atarkanı Turnuvadan ihraç ediyor :)))) Eğer yalan sie ATarkan buraya yazabilir... Bu olaya haybik`de şahit...

b) iribaksabmab - try2escape maçı hakemleri  : barbie ve DemonizeD rafet 4-0 öne geçer maç devam eder.

ben rafete özelden şakasına: "yenilmessen cc03 e mail atarım lan bak bana sövdü felan dedi" die mail atacağımı söyledim bu olay genele taşındı maç 4-0 iken veriymi lan maçı eren diyerek rafet le şakalaştık. Tabi barbie durur mu?  turnuva da söz sahibi olanları nasıl ihraç edecek :)) Allah`ın hikmeti maçı 4-4 yaptım ve son el mars ederek maçı 6-4 yendim. Şu var tavla bilen arkadaşlar anlar. Artık pullarımı içeri kaçtım toplamaya başladım ve rafetin dışarıda 7 pulu vardı. İçeriye sokamadığı 2 pulu kaldı benimde 4 pulum kaldı almadığım 6-4 attı altı içeri girdi 4ü içeri girmedi salladı yani oyunu zaten vermişti. İş olsun diye mars oliym dedi Hatta hep beraber güldük :))) Tabi okurken sizlerde gülmüşsünüzdür. AMa sonucunda öyle olmadı :D 

Ertesi gün ben derste iken Kendini adaletli sanan arakdaşlar yukarıda saydığım iki nedenden dolayı arkadaşları ihraç etmişler :)))) siz adaletinize koyun ve yukarıdaki iki olayı tartın sizce maç satmak isteyen bir arkadaş neden 4-0 öne geçsin :))) DAHA BİTMEDİ.... :)))

c) Gelelim benim ihracıma :D ;

Maçım insaf-et ile Ömer bana faceden yaklaşık 15 gün önce "kardeşim ben nicke giremiyorum tunuvaya arkadaşım devam edecek bana puan durumunu msj at " dedi. Maç saatinde insaf et odaya girdi ve hazırmısın dedi. Ben özeline giderek lan ömer senmisin olm bak yoksa oynamicam dedim oda bana " evet olm benim" dedi. neyse maç başladı 1-0 önce geçtim 1-1 oldu 2-1 öne geçti 3-1 oldu 3-3 yaptım. Bu arada oyun başlamadan ömerin özeline gittim ve şunu dedim " Lan şerefsiz maçı sat :D " tabi benim ömerle geçmişe dayanan uzun vadede dostluğum var nickteki mağlesef ömer olmadığından bunu yanlış anlayarak nile log olarak yollar. Sanki benim ömerden maç satın almaya ihtiyacım var :D ya da kimseye minnet etmeye :D rafet ile yaşanan herşey aramızda ömerle de yaşandı. şakasına bi muhabbet etmek isterken ve yine nickteki ömer olmayınca beni kandırdı :D Barbie `de bunun üzerine yine dururmu :d gökhanı fişşikleyerek. Bak arkadaşın şike yapıyor felan log geldi gibi imalarda bulunur. Gökhan`da çok adaletli biriymiş gibi "ihraçla gitsin o zaman" der. nerede dostluk nerede arkadaşlık anlayışı :))) Ben sizden arkadaşınızm diye ayrıcalık beklemiyorum. Ancak " Eren bunu yapmaz şakasına söylemiştir." Demenizi beklerdim Ben sizin yukarıda saydığım hatalaınızı yada cinliğinizi görmezden geliyorsam sizden bu deli ufak bir şeyi beklerdim (tabi diğer arakdaşlar ) içinde.

Bende bu olay üstüne ömerin bana faceden yazdıklarını genelde söyledm karambole ikimizde tunuvadan ihraç edildik :D ihraç etmek için neden arıyorlar der gibi :D

6-) Arkadaşlar Son puan durumuna göz atın ilk 4 sırada hakemler var :))) Suleyman`da çekileceğini söyledi en son. Barbie benim hakkımda iribaksabmab `dan 4-0 dan maçı nasıl çevirdi sattı maçı demiş :d cevap olarak bende şunu söyliym : Ben Gege den maçı 4-1 den aldım Gege`de bana maçı sattı o zaman :)) durma ihraçla 

Sonuç olarak arkadaşlar....

Ben yaşadıklarımızı görmenizi istedim. eğer bir turnuva düzenliyorsanız adam akıllı yapın ve para peşinde koşan birinin turnuvasına katılmayın. Katılımcı listesinde 3 hakem ve bunlar ilk 4 sırada lideri Turnuva sahibi :d Turnuva sahibi Gege yi sanırım 5-0 yenmişti Gege ile aralarında ummalı bir aşk var :d Buna şike dedik mi? :)))

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım 17 maçta 16 galibiyet alan bi adam ve en yakınındakine 2 puan fark atmış (maç eksiği ile ) bi adam neden şike yapsın? Tabi aklınızda şu da olur Lan turnuvadan ihraç edildi :D hepsini şike ile almış :d beni bu sitede hemen hemen herkes tanır. küfürcüyümdür ws. ama asla şerefsiz ve namussuz değilimdir.... Turnuvada biriken sözde 25bn cc yi artık harcamaya eliniz nasıl gider bilemem :D Beni cc meraklısıda sanmayın barbie ve arens e ütüldüğüm ccleri herkes bilir :D

Ek olarak ;

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ AÇIKLAMALAR HİÇTE TATMİN EDİCİ DEĞİL. SORULAN SORULARA SAÇMA SAPAN CEVAPLAR VERİYORSUNUZ. VERDİĞİNİZ YANITLAR KİMSEYİ MEMNUN ETMİYOR, KAFALARDAKİ SORU İŞARETLERİNİ GİDERMİYORSUNUZ !!

İHRAÇLAR KURALLAR DAHİLİNDE DİYORSUNUZ. EN BAŞTAN KOYDUĞUNUZ KURALLARIN KAÇINCI MADDESİNDE ;

1) NİCKİN ŞİFRESİNİ BAŞKASINA VEREREK, KARŞILAŞMANIN BİR BAŞKASI TARAFINDAN OYNANMAMASI GEREKTİĞİ VAR MIDIR ? YADA ŞUANA KADAR OYNANAN BÜTÜN KARŞILAŞMALARDA NİCKİN İÇERİSİNDE BİR BAŞKASININ OLUP OLMADIĞINI TEK TEK ARAŞTIRDINIZ MI? (MESELA BENİM İLK 3 MAÇIMDA NİCKİMDE BAŞKASININ OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZ?)

2)DİYORSUNUZ Kİ; İHTİMALLERLE DEĞİL, GÖRÜNENLERLE HAREKET EDERİZ. YANİ GÖRÜNMEYENLER GÖZ ARDI MI EDİLECEK? KİŞİNİN BİLEREK MAÇ VERİP, VERMEDİĞİNİ KAÇINCI HİSSİNİZE DAYANARAK BİLİYORSUNUZ?

3)DİYORSUNUZ Kİ; TRY2ESCAPE MAÇ 4-4 İKEN SON ELDE İRİBAK`N BİLEREK İÇERİYE GİRMEYİP MARS OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ. PEKİ İTİRAF ETMEDEN ÖNCE KAÇINCI HİSSİNİZE DAYANARAK ATARKAN VE İRİBAK İHRAÇ EDİLDİ?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 02:20:48sohbet oyun linki

Herkes fikrini kurallar dahilinde tabii ki söyleyecektir. CC-Forum`da herkesin söz hakkı mevcuttur.

Not: Yalnız biraz daha özenli yazsaydın iyiydi. Okurken gözlerim ağrıdı da...

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 02:58:13sohbet oyun linki

Öncelikle herkesi saygı ile selamlarım;

malum ligde iyisiyle kötüsüyle bir yere gelmeye çalıştık. lig başlamadan önce Barbie30 bana puan durumunu "chart" i olusturmam icin yardim istedi bende haliyle kıramadım sonuçta eleme usulu degildi ve çok zahmetli olacağını var sayarsak elimizi taşın altına koymamız gerekti;

Turnuvanin son haftaya kadar mevcut lideri Try2Escape, bilenler iyi bilirki birbirimize yakınlığımız ile tanınırız sonuçta kardeşim dediğim insandır. turnuvaya tarafımca zorla katıldığı doğrudur. katılım günü Barbie30 bana "eren turnuvaya katılmıyormuş" dediğinde zorla katılmasını sağladım sebebi de şudur;

Try2Escape senelerdir bulundugum her aktivite her platform ve her ortamda yanımda görmek istediğim gerçek bir dost olmuştur ve yıllardır hep beraber birşeyler yapmışızdır gerek burada gerek real hayatta.

Hakkımda "çok ta adaletli ya" diye bir deyimi vardır. burada benim adaletimi sorgulayabilecek bir kişi var ise çıksın karşılıklı istedigi her yerde bunu konuşalım.

malum turnuvada iribaksabmab - Try2Escape maçının hakemi değildim o gün misafirim "youkamil" nickli arkadaş bizim evdeydi ve haliyle onunla sohbet ediyorduk o sirada youkamil de iyi bilirki 4-0 dan 6-4 yendiginde nasıl sevindiğimi. sonuçta bana turnuvada en yakın Try2Escape`dir ve haliyle onun başarısını beklerim hakem bile olsam bu bir sempatidir. ve bunu kötüyede kullanmadim.

ihraç sebeplerine gelecek olursak;

atarkan - Barbie30 maçındaki şikeyi yakalayan hakem benim ve atarkanı turnuvadan ihraç eden de benim. odada haybik ve suleyman284 te bunu fark etmiştir fakat atarkan bunu platonikleştirip yaranma amacı ile Barbie30 nickli kullanıcıya bilerek maç satmıştır. Eğer atarkanın elinde ispat, kanıt gerektiren birşey varsa Barbie30 un bana maç sat yoksa ihraç ederim dediğine dair, Barbie30 "turnuva organizatörü" onun hakkında da yaptırım uygulayacagimizdan kimsenin şüphesi olmasın.

iribaksab - Try2Escape maçının hakemleri Gege28 Barbie30 idi iribaksabmab i ihrac edende onlar oldu şike hakkındaki soruları ihrac eden hakemlere yoneltelim bu hususta.

malum maç Try2Escape - insaf-et maçı başlamadan hemen önce şöyle bir konuşmam oldu; "bugün şike ve benzeri düzenbazlık olaylariyla turnuvadan ihrac ettiklerimiz oldu bundan sonra babamin ogluda olsa en ufak bir şikede ihrac ederim demiştim ve sözde canım kardeşim en iyi arkadaşım benim bu sözlerime itimat etmemiş ve rakibinden maçı satmasını istemiştir.

Tarafıma gelen bu log ile kardeşim dediğin adama kendini ihraclattırdığın için bundan utanmalısın. ve bundan önce şaka yapıyor diyerek göz ardı ettiğimiz bir çok kullaniciya maçı sat dediğini saymıyorum. eğer herkesten maçı satın alarak şampiyon olduğunu var sayarsak gönlün buna nasıl el verecek? böyle şampiyon olduktan sonra neye yarar ki aldığın başarı.

insaf-et isimli kullanici da aynı sekilde arkadaşımdır, fakat turnuvada yapmış olduğu "fake player" kendisi adına başka oyuncu oynattığı gerekçesi ile turnuvadan ihraç edilmiştir (aynı maçta).

Söz konusu yaptırımlar hiçbir şekilde kişisel düşünceler veya tatminkar olma durumuyla ilgili değil, tam aksine kanıtı ve ispatı olan durumlar dahilinde verilmiştir. kanıtı ispatı olmayan hiçbir şeye yaptırım uygulayamayız bu yargısız infaz ve ön yargı olur.

Bu arada turnuvada hakemler kendileri olmuş diyen arkadaşlar bir kişi çıkıpta diyebilirmi hakem olmak istedim ama yapmadılar diye? hanginiz elinizi taşın altına koymak istedide hayır dedik?

Try2Escape gelince. ligden kendisini ihraç ettiğim için beni arkadaşlık listesinden silmiş ve muhabbeti kesmiştir. aramızdaki arkadaşlığın ve sevginin 10.000 cc olduğunu gerçekten bilmiyordum daha fazlası olduğumu düşünmüştüm ama söz konusu olaylardaki tutumu ve duruşuyla aramızdaki durumun kardeşlikle alakası olmadığını göstermiştir.

sürc-i lisan ettiysem affola.

Saygılarımla.

Edit Hokkabaz, 1 Aralık 2013, Pazar 03:09    
Not:
Sebebi ne olursa olsun içeriğinde küfür bulunan loglar paylaşılamaz. Dikkat edelim lütfen.

Try2Escape

Try2Escape resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 03:02:43sohbet oyun linki

Ben o itahamları ömer`e ayzdım ömerin arkadaşına değil Gökhan. Sana da diyebilirim be rafete de sizler dostlarımsınız. bunu çözememiş olmanız benim ve rafetin kaldıramadığı. Burda yukarıda o kadar çok şey saymışsın Bunları yazacağını da biliyordum. Bunu oyunu çevirince nilin dile getirmesi ne kadar doğru ve ömerin arkadaşına logu yolla demesi ne kadar samimi bilinmez. Ortada dönen oyunu bozduk. Allah hepsini islah etsin.... 

Aramızdaki dostluk 10bn cc değil Gökhan :d Sen benim böyle bişey diyebileceiğime ve yapacağıma inanmış olman hatta beni suçlaman :d Yok eren böyle bişey yapmaz diyememen benim için muhabbet kesmektir. Yoksa başlarım cc sine parasına bizde dostluklar kolay kazanılmaz...

Voyaj

Voyaj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 14:53:54sohbet oyun linki
Bizi ikna yoluyla davet ettiğiniz turnuvada bu kadar spekülasyonla karşılaşmak çok acı. Turnuvaya katılan çoğu arkadaşlarımdan hergün yeni bir hadise duyuyorum. Hemen hemen hepsi bir şikeye şahit olmuş. Hemen hemen hepsi bir kurgunun kurbanı olmuş. Hemen hemen hepsi katıldığına bin pişman. Turnuva başında herkes turnuva sahibinin ve hakemlerin lige girmesine pek sıcak bakmadı. Fakat dostluğuna güvenen BİZLER sesimizi çıkarmadık. Ben kimsenin cc derdinde olduğuna inanmıyorum. Ama görünen tablo o kadar çirkin ki.. İlk 4 te turnuva sahibi ve hakemler .. (: 

insaf-et

insaf-et resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 15:59:49sohbet oyun linki

Ben işlerimden dolayı uygun olmayacağımı bildiğim halde, sadece istek üzerine katıldım amacım kazanmaktı ama malumunuz önce ekmek gelen yer önemli.. Bizde önceliği iş hayatımıza sonra uygun olursak eğlenceye vurduk. Birde gelememe gibi olasılıkta hükmen mağlup durumu vardı, o neden ile en azından güvendiğim bir kişiye nickimi verdim. Diğer nicklerim Önemli olmadığından bir kaç arkadaşıma vermişimdir. İnsaf-et nickinin çok önemi olduğundan hemen hemen 2 kişi biliyor şifremi onlarada güvendiğimden .

Elenme konusunda şunu söylemek isterim; İhraaçımda sebebi olan arkadaşları kınıyorum :) Aynı dertdim başlarına gelirde gelemezler cc`ye ve hükmen yenilirlerde o zaman benim halimi anlarlar.  Yürüyün gidin ben ne diye yazdım buraya onuda anlamadım Bu kadar ciddiyet yeter.

Handsome6

Handsome6 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 17:06:09sohbet oyun linki

Selamlar

Öncelikle kaliteli ve eğlenceli bir turnuva olacağina inandiğim için bu organizasyona katildim.. ne yazik ki son oynanan maçlarda şike olayi gündeme geldi ve bazi uygulamalar yapildi bunlar öncelikle zirvede mücadale eden arkadaşlarin ihraç edilmesiydi.

Şike nedir "bir spor karşilaşmasinin sonucunu değiştirmek için maddi veya manevi bir çikar karşiliği varilan anlaşma" demektir.  ve ne olursa olsun bunun cezasida `` men `` dir.

Bu olaylardan sonra hiç kimse ben şike yapmadim dese bile bu pek inandirici olmaz yapan çok güzel bi şekilde yapiyor..

Ben bu turnuvaya ödül için katilmadim, zaten maç sonuçlarimda bunu gösteriyor ilk 9 maç 3 galibiyet 6 malubiyet sonuna kadar devam edip iyi vakit geçirmekti amacim..

Ben bu turnuvadan şike yaparak ihraç edilmedim kendi istediğimle ayrildim madem öyle gege ile yaptiğim maçi kazanmama rağmen neden hükmen malübüm?

Örneklerinize göre bi örnek vereyim o halde ; elaziğspor gaziantepspor u yenip ligden çekiliyor peki fiksürde gaziantep hükmen galip mi yaziliyor?

madem bu kadar titiz ve dikkatli bi organizasyon bu zaafiyet nedir anlamiyorum..

Umarim bundan sonraki turnuvalar cc yönetiminin himayesi altinda adil bi şekilde yapilir..

CafCufCafCuf

CafCufCafCuf resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 17:06:15sohbet oyun linki

Ben bu olaya dahil olmucam (taraf olan bertaraf olur) şunu belirteyim sadece ben hakem degilim veya hakemsem ben bilmiyorum :)

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 17:29:07sohbet oyun linki

gerçek hayatın stresinden biraz olsun kurtulup kendimizi attığımız ortamlarda bile düştüğümüz durumlar çok acı...adımın çok anılmasından gayet rahatsız olduğum için bir açıklama yapmalıyım sanırım.katılmış olduğum turnuvadan belirli sebebler yüzünden ihraç edildim.ben kesinlikle rahatsızlık duymadım ve sanırım ilk önce kimse rahatsızlık duymadı.sonradan olan btenler ki açık olarak haksızlık yapmaya çalışanlarda ihraç edilince ortalık karıştı.neden ihraç oldun diye sormayanlar daha sonra sürekli sormaya ve beni bunaltmaya başladı.benim turnuvaya katılmamdaki asıl amaç kendisini usta zannedenlerin öncelikle beni yenmeleri konusunda bir fırsat vermekti ki bu sen daha atarkanı yenemiyosun usta olsan ne yazar anlamında bir ima bırakmaktı.katılmak için çok uğraştığımı belirtmek isterim.tanıdığım birçok kişinin o varsa ben yokum anlamındaki söylemleri beni üzdü demeyimde şaşırttı.çünkü benim için pc yi kapattığım anda yoksunuz üzmek gibi bir lüksünüz yok o yüzden...konu cc konusunda geldiği anda tanıdığım kadarıyla gege ve barbie30un böle bir ihtiyacının olmadığı konusunda sanırım herkes hemfikirdir.ayrıca böyle güzel bir organızasyonu yapması bütün olanlar dahilinde hala olumlu yaklaşım sergilemesi sanırım kendilerinin nezaketinden kaynaklanmaktadır.DemonizeD nin hakkımda yapmış olduğu açıklamalar çok basit ve yersizdir.benim kimseye yaranmak gibi bir derdimin olmadığını ben biliyorum o veya birbaşkanız bilmese de olur benim için.Barbie30 a hakkımdaki bütün itirazlara rağmen beni turnuva ya dahil etmesinden dolayı çok tşkkür ediyorum.cc ye girdiğim her an sürekli uğraşmaktan büyük zevk aldığım ve sinir etmek için uğraştığım bir arkadaştır.beni tırnağındaki pislik kadar sevmediğinin farkındayım  (lan ne yüzsüzüm varya)  yine de birkaç kişinin ricasını kırmayıp beni turnuvaya dahil etmiştir.bende kendisini usta sananları buna kendiside dahil çatır çatır yendiğimin resmini çizmekten bi an bile olsa mutlu oldum.kendisine benimle ilgili baskıların arttığını maça çıkmayan şahıslardan dolayı anladığım için ihraç olmamda sakınca görmediğimi belirttim.bunu hala söylememesi kendi nezaketidir.bence birkaç kişinin konuşmalarını artık kesmesi adına ve turnuvanın devam etmesi adına bi açıklama yapması gerekmektedir.turnuvanın ihraç olmasına rağmen birincisi bellidir ben ikinci ve üçüncüleri merek ettiğimi bildiririm.kimsenin madur olmadığını kendi adıma belirtmek istedim.cc yönetimi konuya alakadar olması sevindirici fakat güzel işleyen sistemi bir kaç kkişini lafıyla bozmaması gerekmekte olduğunu düşünüyorum.ayrıca benim günlüğümü formdan kaldırdığınız için sizi şiddetle kınıyorum.benim günlüğümü geri vermenizi eğer geri vermesseniz bütün rüyalarımı canlı yayında anlatacağımı belirtmek isterim.

saygılarımla.

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2013 Pzr 19:13:18sohbet oyun linki
·Handsome6· :

Selamlar

Öncelikle kaliteli ve eğlenceli bir turnuva olacağina inandiğim için bu organizasyona katildim.. ne yazik ki son oynanan maçlarda şike olayi gündeme geldi ve bazi uygulamalar yapildi bunlar öncelikle zirvede mücadale eden arkadaşlarin ihraç edilmesiydi.

Şike nedir "bir spor karşilaşmasinin sonucunu değiştirmek için maddi veya manevi bir çikar karşiliği varilan anlaşma" demektir.  ve ne olursa olsun bunun cezasida `` men `` dir.

Bu olaylardan sonra hiç kimse ben şike yapmadim dese bile bu pek inandirici olmaz yapan çok güzel bi şekilde yapiyor..

Ben bu turnuvaya ödül için katilmadim, zaten maç sonuçlarimda bunu gösteriyor ilk 9 maç 3 galibiyet 6 malubiyet sonuna kadar devam edip iyi vakit geçirmekti amacim..

Ben bu turnuvadan şike yaparak ihraç edilmedim kendi istediğimle ayrildim madem öyle gege ile yaptiğim maçi kazanmama rağmen neden hükmen malübüm?

Örneklerinize göre bi örnek vereyim o halde ; elaziğspor gaziantepspor u yenip ligden çekiliyor peki fiksürde gaziantep hükmen galip mi yaziliyor?

madem bu kadar titiz ve dikkatli bi organizasyon bu zaafiyet nedir anlamiyorum..

Umarim bundan sonraki turnuvalar cc yönetiminin himayesi altinda adil bi şekilde yapilir..

Berkinim, senin Gege28 ile oynadığın karşılaşmadaki 5-1 lik sonuç geçerli olmalıydı bir yanlışlık olmalı bunun duzeltilmesi hususunda konusacagim.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir